Skocz do zawartości
Desttrojer

[szukam] Tani Bardzo Hosting Z Cpanel 11 Pl

Polecane posty

Witam!!

Szukam jekiegos baaardzo taniego hostingu ktory by mial Cpanel 11 PL mysql, php i nieograniczone bazy danych glownie to chodzi o cene. Najlepiej jakby byly ograniczenia tylko co do przestrzeni dyskowej i transferu

Jakby ktos mogl mi pomoc to z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej tzn?

 

Jeżeli jest to to o czym myślę to tylko na allegro w krzakach które nie mają żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie chłopak nic nie pisze że nie chce krzaka, więc niech przeleci allegro, tam coś z cPanelem 11 powinien znaleźć :)

 

a z niezawodnego hostingu, to oczywiście prohost.pl, sprawdź na forum w "oferty" to się może jeszcze załapiesz na jakiś rabat w tej firmie przed "gwiazdką" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z allegro nie moze byc bo jak kupie np. na rok to po roku czasu bede musial sie przenosic :/

No tak skoro chce się mieć cały czas wszystko jak najtaniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z allegro nie moze byc bo jak kupie np. na rok to po roku czasu bede musial sie przenosic :/

no to chyba tylko prohost.pl jak chcesz mieć stabilny serwer bez konieczności przenoszenia za miesiąc czy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie chodzi ci o jakość ;p to masz za darmo www.portaliz.pl (reseller) jakis :)

Kiedyś ktoś mi pokazał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybki-serwer.pl

niezawodny,

tańszego "nie krzaka" nie ma

... ale panel directadmin pl.

za to można bezpłatnie przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Znalazłem na allegro ofertę nijakiego hotserver.pl :) mają cpanel czy są krzakiem nie wiem.

Oferta dość ciekawa cenowo ... zatem podpucha ? Nie mi to osadzać jeżeli jesteś gotów zaryzykować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi

 

Znalazłem na allegro ofertę nijakiego hotserver.pl :) mają cpanel czy są krzakiem nie wiem.

Oferta dość ciekawa cenowo ... zatem podpucha ? Nie mi to osadzać jeżeli jesteś gotów zaryzykować ...

 

zawsze mi się podobają oferty w których klient nagradzany jest za to że więcej kupuje większą ceną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm do cPanelu sie przyzwyczailem z tego wzgledu ze można wrzucic na serwer plik spakowany a cPanel go rozpakuje ;) Ewentrualnie moze byc jakis tani hosting z ssh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×