Skocz do zawartości
ednet

Livenet Vs Ovh.pl Vs Serwerydedykowane.pl

Polecane posty

Wg mnie:

1 www.ovh.pl (znana i duza firma ale słyszalalem ze mają kiepskie kontrolery w serwerach w tańszych serwerach i w wekeendy bez suportu)

2 livenet.pl (ciekawa oferta, ale mało opinii)

2 serwerydedykowane.pl (duzo kiepskich opinii, ale zauwazam ze ostatnio się poprawiają. Dodatkowo współpracuję z nimi od kilku lat)

 

Wybrałem te serwerownie ze względu na dobre ceny i polski support.

 

Co myślicie?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie:

1 www.ovh.pl (znana i duza firma ale słyszalalem ze mają kiepskie kontrolery w serwerach w tańszych serwerach i w wekeendy bez suportu)

2 livenet.pl (ciekawa oferta, ale mało opinii)

2 serwerydedykowane.pl (duzo kiepskich opinii, ale zauwazam ze ostatnio się poprawiają. Dodatkowo współpracuję z nimi od kilku lat)

Weź OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

myślę, że tak, jak napisałeś, tak będzie brzmiał ostateczny wynik.. heh

serwerydedykowane to superhost, czyli supershit..

ovh to znana firma, sporo pozytywnych opinii.. livenet też nazbierał plusów w różnych wątkach..

ovh to chyba Francja, Livenet oferuje serwy w Leasie w NL i w PL gdzieś też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi nie gdzieś też tylko w Sosnowcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ovh - Lipa bo musisz płacić więcej w PL ;) Też słyszałem coś o tych dyskach

2. W porządku, nie narzekam ;)

3. Lippaa, już lepiej weź ovh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jak najbardziej za livenetem .DC w polsce dobry support niskie ceny żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kisiek ty stronniczy jesteś ;)

Ale również polecam livenet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 serwerydedykowane.pl (duzo kiepskich opinii, ale zauwazam ze ostatnio się poprawiają. Dodatkowo współpracuję z nimi od kilku lat)

 

Wybrałem te serwerownie ze względu na dobre ceny i polski support.

 

Co myślicie?

 

Myślę, że jesteś masochistą ;)

A tak poważnie - skoro livenet ma niższe ceny niż ovh, dobrą jakość i serwery w Polsce, to nad czym tu się jeszcze zastanawiać - będziesz dawał zarobić żabojadom.. ee.. ; )

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy po co ci czy na jakąś gre czy www ;)
Pod typowy hosting. Strony www i sklepy.Ed
Myślę, że jesteś masochistą :PA tak poważnie - skoro livenet ma niższe ceny niż ovh, dobrą jakość i serwery w Polsce, to nad czym tu się jeszcze zastanawiać - będziesz dawał zarobić żabojadom.. ee.. ; )Pozdrawiam.
Znam bardzo dobrze jakość Superhostu ;)

 

Zastanawiałem się jeszcze nad VPSem w HE albo dedykiem w jakiejs serwerowni w DE (hetzner, webtropia), ale boję się supportu. Odnoszę wrażenie że polskich klientow mogą traktować gorzej (opóźnienia w odpowiedzi na tickety, problemy w komunikacji itp, brak suportu w wekendy). Z polską obsługą zawsze można się dogadać jak swój ze swoim :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam LiveNet.pl

 

Świetny support, wszystko działa OK, fantastyczne ceny. ;) Jestem bardzo zadowolony. Mam tylko nadzieje, że rosnąca popularność nie wpłynie negatywnie na firmę.

 

Ogólnie mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ja myślę, żę jak bym miał do wyboru dobrą sprawdzoną serwerownie (ovh) to nie ryzykował bym z livenet'em który coś tam "zbudował" w Sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, żę jak bym miał do wyboru dobrą sprawdzoną serwerownie (ovh) to nie ryzykował bym z livenet'em który coś tam "zbudował" w Sosnowcu
Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, żę jak bym miał do wyboru dobrą sprawdzoną serwerownie (ovh) to nie ryzykował bym z livenet'em który coś tam "zbudował" w Sosnowcu

Swoją drogą nie wiem, dlaczego niektórzy tak nie lubią OVH. Miałem u nich kilka serwerów i byłem (jestem) bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ovh i ich kiepskim supporcie można sporo poczytać, to samo po paru miesiącach miałem w Leasweb.

Obecnie w Serwerydedykowane.pl (Superhost) od paru dobrych miesięcy i nie mam co narzekać.

 

Support spoko, możliwość podmontowania kvm jeżeli nie chcemy płacić za support dodatkowy, możliwy upgrade maszyny. Jest ok.

 

O livenet.pl tylko mogę poczytać "Oferujemy Państwu przedsprzedaż serwerów dedykowanych zlokalizowanych w Centrum Danych LiveCenter w Sosnowcu."

Rozumiem przedsprzedaż Fiata 500, ale serwera?:) Podoba mi się ten profesjonalny system zamawiania :)

Prędkość procesora: do 2000Mhz

 

Jeśli jakość mają lepszą niż system zamawiania, to niech zatrudnią kogoś do przygotowania im jakiegoś ładnego modułu na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

livenet ma dobre opinie ale ta serwerownia to trochę taka niewiadoma, a ovh to sprawdzona firma.

 

Za livenetem przemawia mozliwosc wielu IP, wliczony DA, pelna administracja softem, suport 24/7, napewno elastycznosc wieksza niz w molochu OVH, podejrzewam ze moza się skontaktowac bezposrednio z obslugą serwerowni.

 

Za OVH jest stabilna pozycja, znane procedury, b dobre łącza, kopia zapasowa tylko FTP ale dobre i to, vkvm

 

rozumiem postawę patricka i Adriana Szczepanika, lepiej wziąść coś pewnego, ale oferta livenetu jest kusząca.

 

Do patricka i Adriana Szczepanika: to prawda ze w ovh mntują slabe kontrolery dysków?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet: OVH na pewno specjalnie nie wsadza do swoich serwerów kontrolerów na szynie ISA, tylko po to, żeby uprzykrzyć życie klienta :). Wiadomo, że serwer kimsufi, oparty o Celerona na S478 będzie miał mniej wydajny kontroler niż maszyna z Intel Core Duo bo jego płyta główna to rozwiązanie technologiczne sprzed powiedzmy 5 lat.. Kontrolery z OVH nie różnią się nic a nic od tych z Hetznera czy Webperoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do patricka i Adriana Szczepanika: to prawda ze w ovh mntują slabe kontrolery dysków?

Na imię nie mam ani Patryk ani Adrian, ale... myślisz, że w jakimkolwiek bużetowym DC

dostaniesz kontroler dysków inny niż ten na płycie, czyli VIA etc. ?

( proszę mi nie 'wyjeżdzać' z 3Ware 7-8K )

Nie ma takiej opcji i jest to ekonomicznie uzasadnione,

bo dobry kontroler kosztuje tyle co kilka opłat miesięcznych za najdroższy

serwer w Hetzner/Netdirekt/Webtropia/... i na koniec OVH. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrolery z OVH nie różnią się nic a nic od tych z Hetznera czy Webperoni.

Ja ICH7 intela dostałem, nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×