Skocz do zawartości
KoNN

[opinie] Shells.pl

Polecane posty

Witam chciałbym wyraźic swoją negatywną opinię ne temat ich ofert wiem że to jest kierowane przez insane i poprostu siły mi opadają. Pisałem do nich kilka maila z róznych adresów bo myslałem że akurat z tego co zawsze wysyłam nie dochodzą. Niestety nic zero odpowiedzi i nie wiem jak z nimi się kontaktowac. W sprawie pytań i nie tylko. Również oczekuję waszych opinii na temat tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

U mnie było to samo, zakładałem konto testowe przez SMS to nie ma problemu. Pisałem z pytaniem o możliwość uruchomienia serwera do ET oraz o ceny w razie wyboru pakietu inwidualnego to odpowiedzi nie dostawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem pytania na tem możliwosci postawienia screena i czemu np nie mogłem niczego odpali :D Zero kontaktu wysłanych 7 maili zero odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tez zmarnowalem kase na smsa bo okazalo sie ze potrzebne mi serwery irc na psybnc sa poblokowane :) A w specyfikacji bylo o mozliwosci korzystania z irc :D No ale nie mialem wielkich oczekiwan za taka cene - kupilem z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tez zmarnowalem kase na smsa bo okazalo sie ze potrzebne mi serwery irc na psybnc sa poblokowane :)

Nie blokujemy dostępu do serwerów IRC, aczkolwiek oczywiście do niektórych dostępu nie ma. Z IRC korzysta blisko 100 klientów.

 

A w specyfikacji bylo o mozliwosci korzystania z irc :D No ale nie mialem wielkich oczekiwan za taka cene - kupilem z ciekawosci :)

Przecież konto testowe kosztuje tylko 1 zł + VAT i można dokładnie sprawdzić jego funkcjonalność.

 

Odnośnie innych postów:

 

Shells.pl to usługa SAMOOBSŁUGOWA.

 

Procedura zakładania/opłacania konta jest w pełni automatyczna. Do Klienta należy zainstalowanie, skonfigurowanie i obsługa oprogramowania podobnie jak to się dzieje np. na vpsie unmanaged.

My zajmujemy się utrzymywaniem serwerów on-line i usuwaniem ew. awarii. Support świadczony jest wyłącznie w obrębie ew. problemów z kontem będących naszą winą i ew. problemów z płatnością.

Support nie zajmuje się odpowiadaniem na pytania takie jak:

 

- Jak zainstalować to lub tamto (my dajemy platformę, do Klienta należy instalacja oprogramowania)

- Czy można zainstalować to lub tamto (co można zainstalować precyzuje regulamin oraz oferta gdzie wyszczególniony jest limit zasobów dla każdego konta, aktualne zużycie zasobów można sprawdzić standardowym poleceniem `ps aux`)

- Dlaczego nie mogę zainstalować tego lub tamtego (ponownie -- my dajemy platformę, do Klienta należy instalacja oprogramowania; ponadto dajemy konta testowe za 1 zł, więc Klient może przekonać się, czy jest w stanie poradzić sobie z instalacją danego oprogramowania i czy będzie ono poprawnie działać)

 

Oczekujecie od usługi za sms-a funkcjonalności serwera dedykowanego z administratorem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem - no ja wlasnie potrzebowalem dostapu do zablokowanego serwera - no ale ogolnie konta dzialaja ladnie :D

Supportu nie sprawdzalem wiec nie odpowiem na glowny watek tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T

Nie blokujemy dostępu do serwerów IRC, aczkolwiek oczywiście do niektórych dostępu nie ma. Z IRC korzysta blisko 100 klientów.

 

Jest tyle? Dziwie się, bo ja bym nie wytrzymał.

 

Powiem raz, a dobrze!

 

NIE POLECAM NIKOMU TEJ USŁUGI! DOSTAŁEM 4 RAZY POD RZĄD BLOKA NA KONTO. MAM BARDZO WAŻNE PLIKI NA FTP, KTÓRYCH TERAZ ZA PRZEPROSZENIEM KUR*A NIE MOGE ODZYSKAĆ. PISAŁEM PONAD 5 RAZY I DO INSANE I DO SHELLS W CIĄGU 12 GODZIN 0 ODPOWIEDZI!

GDY TYLKO USŁYSZĄ O ODZYSKANIU PLIKÓW TO NORMALNIE W KAMIEŃ SIE ZMIENIAJĄ. WYDAŁEM 100 ZŁ SMS/ NA ZAPAS, ABY PÓŹNIEJ NIE PŁACIĆ! JAK WIDAĆ NA DARMO! NIE MOGE NIC ZROBIĆ NAWET MOICH "BARDZO" I TO SERIO SĄ "BARDZO" WAŻNE PLIKI... NIE MOGĘ ICH ODZYSKAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM NIKOMU TEJ USŁUGI! DOSTAŁEM 4 RAZY POD RZĄD BLOKA NA KONTO.

Proszę nie kłamać. Kupił Pan konto z 4% serwera referencyjnego po czym umieścił tam duży serwer gier, który przekraczał limit wielokrotnie. Miał Pan kilkukrotnie blokowane konto gdy serwer zużywał przez kilka godzin około 20% i nic Pan z tym nie zrobił, a sytuacja ciągle się powtarzała.

 

WYDAŁEM 100 ZŁ SMS/ NA ZAPAS, ABY PÓŹNIEJ NIE PŁACIĆ! JAK WIDAĆ NA DARMO!

Ponownie proszę, żeby Pan nie kłamał, przez niemal cały okres trwania abonamentu przekraczał Pan znacząco wykupione zasoby co cierpliwie tolerowaliśmy, więc dostał Pan kilka razy więcej niż to, za co Pan zapłacił.

 

NIE MOGE NIC ZROBIĆ NAWET MOICH "BARDZO" I TO SERIO SĄ "BARDZO" WAŻNE PLIKI... NIE MOGĘ ICH ODZYSKAĆ!

Konto jest odblokowane od wielu godzin, nawet Pan nie sprawdził. Zresztą nawet gdyby trwało to 12 godzin, to jest to bardzo dobry czas reakcji w niedzielę. Przypominam, że to Pan po raz kolejny złamał regulamin i właśnie to było przyczyną blokady konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDY TYLKO USŁYSZĄ O ODZYSKANIU PLIKÓW TO NORMALNIE W KAMIEŃ SIE ZMIENIAJĄ. WYDAŁEM 100 ZŁ SMS/ NA ZAPAS, ABY PÓŹNIEJ NIE PŁACIĆ! JAK WIDAĆ NA DARMO! NIE MOGE NIC ZROBIĆ NAWET MOICH "BARDZO" I TO SERIO SĄ "BARDZO" WAŻNE PLIKI... NIE MOGĘ ICH ODZYSKAĆ!

 

 

 

Nie korzystalem nigdy z shells.pl... ale "serio bardzo wazne" pliki oplaca sie miec w kilku miejscach :D

Malo jaka firma odpowiada w ciagu 12 godzin... swoja droga, nie mozna do nich zadzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie kłamać. Kupił Pan konto z 4% serwera referencyjnego po czym umieścił tam duży serwer gier, który przekraczał limit wielokrotnie. Miał Pan kilkukrotnie blokowane konto gdy serwer zużywał przez kilka godzin około 20% i nic Pan z tym nie zrobił, a sytuacja ciągle się powtarzała.

 

Tak. Jednak napisałem w Mailu, że Wybuchł pożar na dzielnicy i straciłem dostęp do internetu. Nie mogłem wejść na SSH.

 

Ponownie proszę, żeby Pan nie kłamał, przez niemal cały okres trwania abonamentu przekraczał Pan znacząco wykupione zasoby co cierpliwie tolerowaliśmy, więc dostał Pan kilka razy więcej niż to, za co Pan zapłacił.

Jak najbardziej nie kłamie. Razem na wszystkie wydatki wydatki wydałem ok 100 zł czy nawet więcej.

 

 

Konto jest odblokowane od wielu godzin, nawet Pan nie sprawdził. Zresztą nawet gdyby trwało to 12 godzin, to jest to bardzo dobry czas reakcji w niedzielę. Przypominam, że to Pan po raz kolejny złamał regulamin i właśnie to było przyczyną blokady konta.

 

Nie sprawdziłem, bo czekałem na maila.

 

 

Nie korzystalem nigdy z shells.pl... ale "serio bardzo wazne" pliki oplaca sie miec w kilku miejscach

Malo jaka firma odpowiada w ciagu 12 godzin... swoja droga, nie mozna do nich zadzwonic?

 

Masz racje i nie korzystaj. Mało jaka firma? Wszystkie gdzie mam konta odpowiedają mi w ciągu ok. 20-40 minut. A dzwoniąc tylko bym się ośmieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiedzi od Shells Czy Insane zgadzam się ta firma wogóle nie traktuje klienta powaznie. Chociaz jedna głupia odpowiedź była by miła ale sorka wielkie. Wielki negatyw za zlewkę użytkownika :) Dobrze że nie kupowałem konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odpowiedzi od Shells Czy Insane zgadzam się ta firma wogóle nie traktuje klienta powaznie. Chociaz jedna głupia odpowiedź była by miła ale sorka wielkie. Wielki negatyw za zlewkę użytkownika :) Dobrze że nie kupowałem konta :D

Tak jak już napisałem w przypadku Shells.pl pomoc techniczna nie wchodzi w skład oferty, a więc nie jest swiadczona.

 

Na jakiej podstawie wypowiadasz się o ofercie INSANE? Miałeś tam konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odpowiedzi od Shells Czy Insane zgadzam się ta firma wogóle nie traktuje klienta powaznie. Chociaz jedna głupia odpowiedź była by miła ale sorka wielkie. Wielki negatyw za zlewkę użytkownika Dobrze że nie kupowałem konta

 

Zgadzam się. Teraz szybko kopiuje pliki na Dysk i zmiatam z tamtąd.

Najwyżej komuś konto przedłużone sprzedam.

 

Aha i jeszcze jedno.

T. Po co inwestujecie w Shell ? Szkoda dedyka, bo i tak ciągle są przeciążenia. Lepiej zainwestować w sam Hosting WWW. Pozatym Gdzie jaki regulamin? Dajcie linka to chętnie przeczytam, bo na shells regulaminu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jednak napisałem w Mailu, że Wybuchł pożar na dzielnicy i straciłem dostęp do internetu. Nie mogłem wejść na SSH.

Nie wiem gdzie wybuchł pożar i nie ma to znaczenia. Po chyba każdej blokadzie prosił Pan o odblokowanie, my to robiliśmy, Pan uruchamiał ponownie serwer (więc dostęp Pan miał), a potem sytuacja się powtarzała i to jest jedyny istotny fakt.

 

Jak najbardziej nie kłamie. Razem na wszystkie wydatki wydatki wydałem ok 100 zł czy nawet więcej.

Nie wiem na co Pan wydał, konto o którym mowa zostało opłacone czterema sms-ami po 9 zł i otrzymał Pan za to znacznie więcej, bo bez przerwy przekraczał Pan wielokrotnie limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale z tego co wiem Shells nalerzy do Gru[y Insanedobrze to rozumiem i naprawdę może zmienicie oferte i dopiszecie brak supportu lub brak pomocy bo ludzie myślą ( jak tak myslałem ze wrazie problemu mozna zwrocic sie o pomoc ) i poważnie to potraktujcie. Temat o usługach jest więc za offtopy przepraszam i prosiłbym o wyczyszczenie tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. Po co inwestujecie w Shell ? Szkoda dedyka, bo i tak ciągle są przeciążenia.

Jeśli zdarza się jakieś przeciążenie, to jest to zasługa Klientów (w tym Pana), którzy wielokrotnie przekraczają wykupione zasoby i nie reagują na prośbę zmiany tego stanu rzeczy.

 

Lepiej zainwestować w sam Hosting WWW. Pozatym Gdzie jaki regulamin? Dajcie linka to chętnie przeczytam, bo na shells regulaminu nie ma.

Po raz kolejny proszę, by Pan nie kłamał, nie da się założyć konta bez akceptacji regulaminu.

 

Przepraszam ale z tego co wiem Shells nalerzy do Gru[y Insane

Shells.pl to inna usługa świadczona w ramach innej infrastruktury i na innych zasadach. Usługa samoobsługowa.

 

dobrze to rozumiem i naprawdę może zmienicie oferte i dopiszecie brak supportu lub brak pomocy bo ludzie myślą ( jak tak myslałem ze wrazie problemu mozna zwrocic sie o pomoc ) i poważnie to potraktujcie. Temat o usługach jest więc za offtopy przepraszam i prosiłbym o wyczyszczenie tematu :D

Przepraszam bardzo, ale w którym miejscu jest napisane, że w cenie usługi jest instalacja czy konfiguracja oprogramowania na koncie? Jeśli coś nie działa z naszej winy, to jest to naprawiane. Nie zajmujemy się oprogramowanie instalowanym przez Klientów -- to przecież oczywiste. Poza tym ponownie przypominam, że można założyć konto testowe za 1 zł (opłata ta jest pobierana wyłącznie po to, by uniknąć prób zakładania kilkudziesięciu kont testowych przez jedną osobę) i wszystko dokładnie przetestować.

 

Można się oczywiście zwrócić z problemem związanym z funkcjonowaniem konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny proszę, by Pan nie kłamał, nie da się założyć konta bez akceptacji regulaminu.

 

Tak. Tylko, że nie ja zakładałem konto :D .

Pozatym, tak prawde mówiąc, nie macie zabezpieczeń na shells. Każdy głupi, który zna trochę bardziej Obsługe linuxa może wejść do dowolnego katalogu czy nawet do roota. Wiele razy widziałem na forach treści, że ktoś się włamał na roota w shells.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak sięz wami skontaktowa pisałem 7 maili z 2 róznych kont pewnych i co zero odpowiedz przez juz prawie tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Tylko, że nie ja zakładałem konto :D .

Abonent zobowiązuje się do nieudostępniania Konta osobom trzecim bez pisemnej zgody Operatora; w przypadku udostępnienia przez Abonenta Konta osobom trzecim, odpowiedzialność Abonenta obejmuje także działania podejmowane przez te osoby

 

Pozatym, tak prawde mówiąc, nie macie zabezpieczeń na shells. Każdy głupi, który zna trochę bardziej Obsługe linuxa może wejść do dowolnego katalogu czy nawet do roota. Wiele razy widziałem na forach treści, że ktoś się włamał na roota w shells.

Tak, może wejść do tych, do których powinien móc (no, chyba, że ktoś ustawił sobie 777 na własne konto nie wiedząc, co robi, ale to już nie nasza wina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Tylko, że nie ja zakładałem konto :D .

Pozatym, tak prawde mówiąc, nie macie zabezpieczeń na shells. Każdy głupi, który zna trochę bardziej Obsługe linuxa może wejść do dowolnego katalogu czy nawet do roota. Wiele razy widziałem na forach treści, że ktoś się włamał na roota w shells.

 

 

Po to jest konto shell, żeby z niego w pełni korzystać ??? :F

 

od tego jest chmod oraz chroot ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to jest konto shell, żeby z niego w pełni korzystać ??? :F

Dokładnie, w chroocie można zamknać mini-shella w ofercie hostingowej. Jeśli chodzi o zwykłe konta shellowe to system powinien być jak najbardziej standardowy, bo inaczej 95% użytkowników nie poradzi sobie z instalacją czegokolwiek. Na katalogi użytkowników jest standardowo 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ajjj....Gadacie na Insane ze jest takie bee czy niedobre...Ja tam trzymam swój serwis i nie narzekam, problemów raczej nie mam a kontakt z T był zawsze dobry. Człowiek pisał kulturalnie i do rzeczy tłumaczył co i jak. Na support raz pisałem i szybko uzyskałem zadowalająca mnie odpowiedź więc moze pisaliście o 3 nad ranem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj....Gadacie na Insane ze jest takie bee czy niedobre...Ja tam trzymam swój serwis i nie narzekam, problemów raczej nie mam a kontakt z T był zawsze dobry. Człowiek pisał kulturalnie i do rzeczy tłumaczył co i jak. Na support raz pisałem i szybko uzyskałem zadowalająca mnie odpowiedź więc moze pisaliście o 3 nad ranem ???

Oni piszą o Shells.pl, gdzie support (w przeciwieństwie do INSANE) jest świadczony wyłącznie na podstawowym poziomie (problem z kontem będący winą firmy, problem z płatnością itp.). Wynika to z charakteru kont oferowanych na Shells.pl i ich ceny, a także profilu oferty Shells.pl -- są to produkty samoobsługowe.

 

W INSANE często pomagamy nawet np. w przeniesieniu serwisu (czy baz danych) na nasze serwery, jeśli Klient sobie z tym nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×