Skocz do zawartości
Slideroh

[szukam] Sponsora Domeny

Polecane posty

Witam wszystkich

Bardzo mi zależy na domenie .pl

W zamian oferuję :

- Dobrą wspólprace

- Linki do strony firmowej, prywatnej

- Reklame Google Adsense

Reklame strony, serwisu,portalu,forum ;)

- Darmową grafikę :P

 

Aktualny adres strony to : www.GraphicZone.eu

 

Propozycję / pytanie proszę składac w tym temacie ;]

 

Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie dobre pytanie ;)

 

Po to ,ze sponsoruje nam pewna osoba ktora ma dziwne wymagania. Grozi zamknięciem itd ;]

 

Poza tym na polskim rynku bardziej lepsza jest .pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

napisałem do Ciebie na PW - mam parę pytań i jestem bardzo zainteresowany ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny .pl w dzisiejszych czasach (zwłaszcza w promocjach) na prawdę są aż tak drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu chcesz być uzależniony od kogoś ? zobacz np. w nazwa.pl , domeny .pl masz za grosze

 

Nie, ale podałem przykłady co tamten pan chciał.

Zapewniam Cie ,ze każdy jakby miał możliwość odszedł od tamtego.

 

Zresztą nie ma co opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby domeny .pl kosztowały kilkaset złotych to jeszcze mógłbym zrozumieć ... ale w promocji mozesz kupić nawet za 12zł ..

Twoja sprawa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kupujac taka za 12 zeta, przeczytaj regulamin ;) Chociaz czasami i to na niewiele sie zdaje. O fimach z kosmosu, handlujacych domenami tutaj poczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale kupując domenę do już istniejące serwisu raczej z góry zakłada się jej przedłużenie... .

 

U Nas bez promocji 76zł rejestracja i 80 zł przedłużenie (ceny zaokrąglone brutto!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale kupując domenę do już istniejące serwisu raczej z góry zakłada się jej przedłużenie... .

 

Chyba ze to jest serwis "sezonowy" :lol:

Faktem jest ze chyba nie spotkalem sie jeszcze, aby ktos szukal sponsora na domene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest ze chyba nie spotkalem sie jeszcze, aby ktos szukal sponsora na domene :lol:

 

ojj mase takich jest ... na webhelpie często pojawiają się takie prośby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - pełno widziałem takich co chcą mieć wszystko za darmo - nie mogą znaleźć dobrego to szukają sponsora na Wszystko co potrzebne - byle by nie zapłacić ani grosza.

 

Szukając sponsora na domenę musisz zakładać że kiedyś zostanie ona wyłączona i czy zostaniesz o tym poinformowany czy nie to już wybór opłacającego. Hosting można zmienić bez wiedzy admina serwera - właściciela domeny nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorą pod uwagę cenę domen .pl to szkoda gadać , grosze :)

 

Owszem, nie zapominaj tylko o tych promocjach "za grosze" gdzie potem klienci cierpia z powodu chorych zasad (patrz domeny.pl) czy tez ciulaja gruby szmal na ich przedluzenie (jak juz wspomnial Cal).

To nie bedzie odkrywcze, ale najrozsadniej jest IMHO nie szmacic sie proszac o sponsoring domeny, poprosic tate :lol: o 60 zeta i kupic tam gdzie przedluzenie kosztuje porownywalnie do zakupu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, już nie bądźmy dosłowni z tymi groszami :lol:

 

Nawet kupując domenę za 30zł to wychodzi 2.5zł na miesiąc - jedno piwo mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czoobek nie mowiłem tu o serwisie domeny.pl ;p

powiem CI że domen kupionych w promocji mam sporo ... w home.pl , w nazwa.pl , sporo w ovh.pl i jeszcze w az.pl

wszystkie kupione w promocji :lol:

cena przedłuzenia zależy od rodzaju domeny przecież , domeny .pl chyba są droższe w przedłużeniu , więc przykładowo zamawiam domene .pl na promocji w nazwa.pl za 12zł z groszami a przedłużenie to ok.122zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferujesz reklamę AdSense dla sponsora domeny, ale ile on zarobi na tym sponsoringu, skoro nie mozesz nawet uzbierać 30zl w skali roku? A moze nie chcesz...

 

Bierz net: http://www.ovh.pl/produkty/dotnet.xml

 

25zl na start i masz spokoj... Odnowienie kosztuje tyle samo. Uniwersalny tld, malo problemow z ew wydaniem kodu auth itp... Niech kilka osob z twojego forum zlozy się po 5zl i będą pieniądze na domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×