Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ciechowski

Poszukuję Dedykowanego Podobnego Do...

Polecane posty

Hi, poszukuję w Polsce serwera dedykowanego podobnego do http://www.ovh.pl/produkty/mgpluspluslarge.xml

Zależy mi na fsb1333 oraz hardware raid, dyski 15k. Łącze 24mbps bez limitu z SLA bądź 100mbps bez limitu oraz bez SLA.

Myślałem nad złożeniem serwera i koolokowania go lecz to mi się niestety nie kalkuluje, bynajmniej na pierwsze 4 miesiące.

Macie jakieś pomysły? Thanks z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o złożeniu serwera (5k) + koolokacji w sisco, ncgroup, livenet bądź 'zieleniak' w gd. ip.pl mi nie trybi.

Koszty pierwszego miesiąca wynoszą ~7k na 10mbps bez limitu (PL)... więc niezbyt ciekawie...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Cię będzie kosztowało najmniej jakieś circa 4 K PLN netto miesięcznie w Polsce...

Kup sobie taki serwer na własność, a w między czasie poszukaj dobrego duszka,

który Ci to za 2-2.5 K netto do kolokacji przyjmie z pasmem 24 Mbit.

Markowy sprzęt się szybko nie popsuje, więc nie masz co się bać o support tego na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wcale nie musi to być tak ogromna cena ;)

Dostałem Pana zapytanie, ale w odpowiedzi poprosiłem o doprecyzowanie parametrów,

jak tylko powie Pan, jakie częstotliwości CPU i jakie pojemności dysków Pana interesują,

na pewno przygotuję sensowną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, poszukuję w Polsce serwera dedykowanego podobnego do http://www.ovh.pl/produkty/mgpluspluslarge.xml

Zależy mi na fsb1333 oraz hardware raid, dyski 15k. Łącze 24mbps bez limitu z SLA bądź 100mbps bez limitu oraz bez SLA.

Myślałem nad złożeniem serwera i koolokowania go lecz to mi się niestety nie kalkuluje, bynajmniej na pierwsze 4 miesiące.

Macie jakieś pomysły? Thanks z góry.

Zapytaj w provps.pl, ale watpię żebyś uzyskał jakkolwiek porównywalną cenę jak w ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×