Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Http://host-tracker.com

Polecane posty

taki sam jak łączny czas monitorowania

A łączny czas monitorowania masz 180 dni, a uptime 99,74% i 99,76%... więc raczej jest różny od czasu monitorowania... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak po prostu choć nie zawsze przy monitoringu kilku hostów po grubo kilkudziesięciu/kilkuset dniach szczególnie na kontach bezpłatnych.

Dochodzi tu jeszcze jeden większy problem otóż, w takich przypadkach monitoring nie zawsze działa prawidłowo, a wręcz albo zaniża albo grubo zawyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czemu pro? no bo Ty masz light, ta? nie free? heh

ja mam light i zero problemów... super serwis w sumie.. w dodatku ludzkie ceny.. nie to, co ten polski tracker, o którym kiedyś gadaliśmy na Gadu, że ceny tupet.. hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada w stylu P:

Kup sobie VPSa i zainstaluj Zabbixa :)

Tia... Dedyka od razu :)

 

BOSS: Tak z ciekawosci... Skoro masz free/light to jakim cudem masz sprawdzanie co minute? Z ich oferty wynika, ze takie sprawdzanie zaczyna sie od wersji pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[...]Skoro masz free/light to jakim cudem masz sprawdzanie co minute? Z ich oferty wynika, ze takie sprawdzanie zaczyna sie od wersji pro...
Przez pierwsze kilka dni owszem działa w miarę dobrze, ale już po kilkudziesięciu/set dniach jak przykład @BOSS'a działa w sposób błędny.

 

Najlepiej to załóż nowe konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hmm.. a ja mam light i mogę co minutę ustawić.. teraz mam co 10 minut..heh

i w sumie wszystko działa OK.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia... Dedyka od razu :)

 

BOSS: Tak z ciekawosci... Skoro masz free/light to jakim cudem masz sprawdzanie co minute? Z ich oferty wynika, ze takie sprawdzanie zaczyna sie od wersji pro...

No właśnie nie wiem dlaczego mam nadal co minutę :) Dlatego z tym pytaniem nie piszę na ich oficjalnego maila, wejdą zobaczą że mam co minutę i wyłączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. a ja mam light i mogę co minutę ustawić.. teraz mam co 10 minut..heh

i w sumie wszystko działa OK.. heh

 

Heh gdzie taką promocję robili że na light co minutę ? :)

 

No właśnie nie wiem dlaczego mam nadal co minutę :) Dlatego z tym pytaniem nie piszę na ich oficjalnego maila, wejdą zobaczą że mam co minutę i wyłączą :)

Z promocji.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam od 3 miechów.. heh.. i mam co minutę, też się zdziwiłem, bo gdy kupowałem, było chyba 10 czy 15 minut minimum.. heh

ale nie będę dopytywał.. właśnie mi napisali, że przedłużenie 13 dolców na 3 miechy.. i skorzystam : )

jak dla mnie bomba serwis ..i service też : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaty za używanie tego serwisu wprowadzili dość niedawno (kilka miechów temu), a wcześniej można było bez problemu ustawiać 1min interval. Więc jak ktoś założył konto wcześniej to widocznie nie zmieniali już starych opcji i tak zostawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×