Skocz do zawartości
soon

[opinia] Isn.pl / Cnet.pl

Polecane posty

Witam,

 

Pani Marzena Hajost zaoferowała mi pośredniczenie w kupnie serwera hetzner.de. Oferuje konfiguracje serwera, panel direct admin oraz brak kosztów instalacji.

 

Czy wiecie coś na temat firmy www.isn.pl / www.cnet.pl ? Czy można jej zaufać?

 

Po prostu zanim zakupię tam serwer chciałbym się pierw dowiedzieć czy nie stracę swoich pieniędzy. Rutynowa czynność.

 

Z góry dziękuje,

Piotr Łappo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do nich na numer który podają na swojej stronie i potwierdź, bo mam patrzac na ostatnie wydarzenia na forum (blaster.pl itd) obawy, że to nie jest ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przypadkiem nie od isn otrzymał ofertę Gacus^ z directdminem później z cPanelem do windows 2k3? ;)

 

Tak, to od nich Gacus dostał taką ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od tej firmy bym się trzymał na kilometr. Skoro nie znają się na panelach i ich możliwościach to mam wątpliwości co do poziomu reszty ich wiedzy.

 

Szczególnie, że z hetznerem i genialnym pośrednikiem mieliśmy już ostatnio do czynienia ;) Lepiej dmuchać na zimne. Zadzwoń i podpytaj bardzo szczegółowo, zadaj kilka fachowych pytań itd.

 

A z ciekawości, cenowo jak to wygląda w stosunku do standardowej oferty hetznera i jak wygląda kwestia panelu i konfiguracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tej firmy bym się trzymał na kilometr. Skoro nie znają się na panelach i ich możliwościach to mam wątpliwości co do poziomu reszty ich wiedzy.

 

Szczególnie, że z hetznerem i genialnym pośrednikiem mieliśmy już ostatnio do czynienia ;) Lepiej dmuchać na zimne. Zadzwoń i podpytaj bardzo szczegółowo, zadaj kilka fachowych pytań itd.

 

A z ciekawości, cenowo jak to wygląda w stosunku do standardowej oferty hetznera i jak wygląda kwestia panelu i konfiguracji?

 

DS 5000 za 300zł miesięcznie (dostaje DA i nie płace aktywacji).

 

Co do konfiguracji to: "Dostaje Pan od nas panel DirectAdmin oraz optymalizację serwera mysql, php oraz apache."

 

---------

 

Compass ISN: "W naszej firmie nie pracuje żadna Marzena Hajost, nie mamy pojęcia skąd się wzięła i dlaczego podszywa się pod naszą markę. Zresztą nie mamy w naszej ofercie serwerów dedykowanych."

 

No pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Marzena Hajost zaoferowała mi pośredniczenie w kupnie serwera hetzner.de. Oferuje konfiguracje serwera, panel direct admin oraz brak kosztów instalacji.

Czy wiecie coś na temat firmy www.isn.pl / www.cnet.pl ? Czy można jej zaufać?

Po prostu zanim zakupię tam serwer chciałbym się pierw dowiedzieć czy nie stracę swoich pieniędzy. Rutynowa czynność.

Proponuje kupić bezpośrednio z hetzner.de. Jeśli nie masz dostępu do wypukłej karty, to pozostaje ovh.pl -- troche drożej (ale to tez zalezy, czego się potrzebuje) ale to pewna, sprawdzona i uczciwa firma. Wszelkich pośredników, szczególnie rozsyłających oferty via PW na forach nalezy traktować z dużą dozą nieufności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zgłosiłem to Compass ISN.

 

Jak zamówie w hetzner.de to z góry będę musiał zapłacić ? Czy na koniec miesiąca?

 

----

 

Zresztą dostałem też ofertę od Relayed. Pośredniczyłby w zamówieniu serwera w hetzner.de, a za opłatą by go skonfigurował.

 

Co sądzicie o czymś takim? Czy jest to osoba godna zaufania i polecenia? Zna sie na konfiguracji serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zgłosiłem to Compass ISN.

Jak zamówie w hetzner.de to z góry będę musiał zapłacić ? Czy na koniec miesiąca?

Mi zazwyczaj pobierają wręcz z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zgłosiłem to Compass ISN.

 

Jak zamówie w hetzner.de to z góry będę musiał zapłacić ? Czy na koniec miesiąca?

 

----

 

Zresztą dostałem też ofertę od Relayed. Pośredniczyłby w zamówieniu serwera w hetzner.de, a za opłatą by go skonfigurował.

 

Co sądzicie o czymś takim? Czy jest to osoba godna zaufania i polecenia? Zna sie na konfiguracji serwerów?

Konfiguracją zajmuje się nie ja tylko admin z prawdziewego zdarzenia ;)

A na wszystko FV

Acha co domnie to byłem podejrzany jako rusel kolega rusel itd ;)

Pozdr

 

Co do pani Marzeny to może admini ip podają isn bo może gdziesz jeszcze poszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DS 5000 za 300zł miesięcznie (dostaje DA i nie płace aktywacji).

 

Co do konfiguracji to: "Dostaje Pan od nas panel DirectAdmin oraz optymalizację serwera mysql, php oraz apache."

Cena i oferta pasuje jak ulał do Rusela ;) Przecież sam serwer to te 360zł + panel DA wychodzi gdzieś 35zł. Jak coś jest za tanio to jest to od razu podejrzane.

 

Dobrze, że przed podjęciem decyzji napisałeś na forum ;)

 

Zresztą dostałem też ofertę od Relayed. Pośredniczyłby w zamówieniu serwera w hetzner.de, a za opłatą by go skonfigurował.

 

Co sądzicie o czymś takim? Czy jest to osoba godna zaufania i polecenia? Zna sie na konfiguracji serwerów?

Relayed jest też na R :D ale to sprawdzona osoba. Z nim możesz robić "interesy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę mu spokojnie powierzyć swoje dane i konfiguracje serwera.

 

Nie wiecie jak to wygląda z płatnościami w hetzner? Za aktywacje i konto płacę z góry? Czy pierw za aktywacje a za konto pod koniec m-c?

 

Jak wezmę umowę lojalnościową na rok, to w miedzyczasie nie mogę mi podnieść ceny?

 

bo słyszałem, że obecna oferta jest promocją i jak bym wziął na miesiąc to na kolejny może się okazać, że będzie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za informacje. Wspomniane konto zostało założone na okres testowy w naszym systemie - i zostało już przez nas usunięte. Osoby związane bezpośrednio z naszą firmą mają adresy email w domenie cisn.pl. Pozdrawiam Marcin Buś Compass ISN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena=rusel ?

 

Haha, nie no to mnie rozbiło. Ale wiesz to już jest możliwe - teraz jak będzie się podpisywał jako kobieta nabierze więcej zaufania :) Ma chłopak łeb do interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nazywam się Bogdan Ryz i reprezentuje firmę ISN sp z o o.

Czytając Twój temat pomyślałem że mam coś sensownego do zaproponowania, mianowicie:

 

Procesor Intel CORE 2 DUO E6420 4MB

Pamięć RAM: 2 GB DDR2

Dyski: 2 x 320 GB SATA II RAID 0,1

System operacyjny: Windows 2003 Server / Windows 2000

Panel administracyjny: DirectAdmin

DNS: Zapasowy serwer DNS

Port: 100 mbps

Traffic: 5TB, cena za kolejne 10GB - 10zł brutto

Niezależne łącza: GTS ATMAN Crowley

Gwarancja SLA: 99.7%

Backup: 50 GB

Pomoc techniczna: Całą dobę

Zdalny nadzór: System monitoringu usług

Zasilanie awaryjne: UPS / Agregat

 

Cena za ten serwer wynosi 249zł miesięcznie + 99zł opłata instalacyjna.

W cenę wchodzi system operacyjny Windows.

Serwer dostępny do 2 godzin od zaksięgowania wpłaty.

W razie jakich kolwiek pytań proszę pisać - bogdan@isn.pl.

 

Pozdrawiam, Bogdan Ryz.

 

Dostalem taką oferte od tego Pana który niby jest reprezentantem firmy isn.pl. JEDNAK TO OSZUST! Dzwoniłem do firmy isn.pl i poinformowali mnie że nie mają w ofercie serwerów dedykowanych. Pan który ze mną rozmawiał mówił że ktoś się podszywa pod ich firme a maile do osób firmy isn.pl wyglądają tak: osoba@cisn.pl UWAŻAJCIE ABY SIĘ NIE NADZIAĆ.

Pozdrawiam Gacus^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×