Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mr Max

Nazwa.p Vs Insane.pl

Polecane posty

Witam,

Rozważam zakup serwera pod serwis nad którym pracuję. Pod uwagę biorę jak na razie dwie firmy nazwa.pl oraz insane.pl. Na początku jak na początku ale w przyszłości liczę na 20-30 tys unikalnych użytkowników dziennie. Co bardziej doradzacie z w/w firm, a może coś zupełnie innego (jednak proszę przede wszystkim o opinie do powyższych firm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Docelowo 30 tyś uniqów? To lepiej (o ile nie chcesz po drodze zmieniać firm) zainwestuj np. w http://www.kei.pl bo możesz zacząć od zwykłego konta shared a skończyć na http://www.kei.pl/?stronka=virt/luna .

 

Jeśli chodzi o insane to tylko pakiety http://insane.pl/?x=biznes wchodzą w grę, ale nie wiem jaka jest ich polityka obciążeniowa.

 

No i masz też w tym tygodniu promocję 50% na konta w http://www.neteasy.pl , więc może warto skorzystać ;) Ich politykę obciążeniową testuję na bieżąco ;)

 

Nazwa.pl zdecydowanie odradzam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwestia cenowa do ustalenia, rozważałem opcję insane (6,6 gb, 33 gb transf) za 110 zł (promocja na forum ;d), ale w nazwie jak wiecie jest dużo drożej więc rozbieżność cenowa jest ogólnie spora i do przemyślenia. słyszałem różne opinie na temat nazwy dlatego mam właśnie te wątpliwości i tu uderzam ;). pojemność serwera nie musi być ogromna, bardziej o transfer chodzi w związku z przewidywaną liczbą oglądalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

z nazwą daj se spokój.. jakość dobra, fajny webmail i w ogóle złego słowa nie powiem, ale nie hostowałem nigdy tam nic dużego... i to na pewno nie są konta pod nie wiadomo co (niech Cię nie zmylą durne promocje albo transfer oferowany w pakietach).. z insane pewnie się dogadasz jakby co (w sensie dopłacisz jak będzie większe obciążenie itd., itp.).. wystartować możesz z tym pakietem, ale generalnie zbieraj kasę, bo może starczyć na 3 miechy : ) heh

jeśli zależy Ci na tym, co będziesz hostował - lepiej trochę bardziej chuchnąć na zimne, niż przyjść pewnego razu z pracy/szkoły/skądśtam, wpisać adres serwisu i zobaczyć "konto zablokowane, prosimy o kontakt z administratorem" (kieeedyś z 2 lata temu tak miałem na Livenecie - od tej pory nie przeginam..) - choć też trzeba umiejętnie wydawać kasę.. heh

nazwa.pl bez mrugnięcia da Ci kopniaczka.. insane wydaje się bardziej kontaktowe ;)

 

...albo coś innego ;) heh

KEI jest super, ale... drogie heh.. (chodzi o platformy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od kei.pl to 150zł za pierwszy rok, potem 300zł. Jak serwis będzie generował ruch na poziomie 30 tyś. uniqów to będzie go już spokojnie stać na LUNAII. Zaleta, operujesz w tej samej firmie i zmiany pakietów będą najmniej "bolesne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia cenowa do ustalenia, rozważałem opcję insane (6,6 gb, 33 gb transf) za 110 zł (promocja na forum ;d), ale w nazwie jak wiecie jest dużo drożej więc rozbieżność cenowa jest ogólnie spora i do przemyślenia. słyszałem różne opinie na temat nazwy dlatego mam właśnie te wątpliwości i tu uderzam ;). pojemność serwera nie musi być ogromna, bardziej o transfer chodzi w związku z przewidywaną liczbą oglądalności

Zachęcam po prostu do przetestowania naszych usług. Konta promocyjne można testować przez tydzień, a te z regularnej oferty -- przez dwa tygodnie. Oczywiście za darmo i bez żadnych zobowiązań. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja insane.pl nie polecam nawet się nie da do nich normalnie zadzwonić. Z tych dwóch zdecydowanie nazwa.pl. Może pod względem oprogramowania jest faktycznie gorzej ale przynajmniej pewna i stabilna firma. Jeżeli finansowo możesz sobie na to pozwolić pomyśl o key.pl będziesz zadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja insane.pl nie polecam nawet się nie da do nich normalnie zadzwonić. Z tych dwóch zdecydowanie nazwa.pl. Może pod względem oprogramowania jest faktycznie gorzej ale przynajmniej pewna i stabilna firma. Jeżeli finansowo możesz sobie na to pozwolić pomyśl o key.pl będziesz zadowolony z ich usług.

 

Raczej kei.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej kei.pl ;)

 

No raczej nie inaczej, oczywiście kei.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×