Skocz do zawartości
myslupsk

Xslt Extension Failed:(

Polecane posty

Witam!

 

Szukam serwera na stronę www, w którym po wrzuceniu pliku wynik ma wyglądać następująco:

 

Database Extension OK

XML Extension OK

XSLT Extension OK

GD Extension OK

GD GIF read OK

GD GIF write OK

GD JPEG read/write OK

GD PNG read/write OK

 

i jeszcze jedno posiada cpanel, a nie confixx. Czy ktoś może mi taki polecić?

 

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSLT Extension OK

A nie chcą Ci tego zrobić tam gdzie teraz jesteś? Przecież to (w pewnym uproszczeniu) odpowiednik CSS dla XML-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę jest aż tak duży problem z tym na hostingach? ;)

 

Gdzie aktualnie masz konto z takim wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chcą Ci tego zrobić tam gdzie teraz jesteś? Przecież to (w pewnym uproszczeniu) odpowiednik CSS dla XML-a...
Tak "chodzę" z tą moją stroną po sieci i szukam,..szukam. Zawsze jest coś nie tak. W końcu trafiłem na te forum. Pytanie , czemu tak późno:) Tutaj poczytałem o i365.pl i ... zamówiłem u nich konto. Niestety kiedy już te konto (dokładnie wczoraj) zostało aktywowane okazało się, że Xslt Failed i chociaż jestem tu amatorem to zadałem im pytanie czy nie mogą coś z tym zrobić. Hmm.. To chyba trudne pytanie bo mijają już 24 godziny a odpowiedzi jak nie ma tak nie ma:(Poczekam. Tylko jak oni mają taki..zapłon to trzeba się zastanowić..i może szukać znowu innego usługodawcy.
Na prawdę jest aż tak duży problem z tym na hostingach? ;) Gdzie aktualnie masz konto z takim wynikiem?
Tak, bardzo duży. Do tego zauważyłem, że kiedy wrzucam plik .hataccess (ten plik jest niezbędny do funkcjonowania tej strony) to tam gdzie go widzę strona działa poprawnie, a gdzie znika na serwerze pokazują się błędy. Dlatego cpanel a nie confixx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma plik .htaccess to rodzaju panelu administracyjnego? ;) nie kumam....

 

Wgrywasz go na konto do odpowiedniego katalogu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to to można wyklikać w apache update w cpanelu. Nawet nie trzeba manualnie kompilować więc najprawdopodobniej przeoczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×