Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gajer

Dyskusja nt. oferty Shells.pl

Polecane posty

posiadam to konto na www.shells.pl ale niewiem jak zrobic z niego shoutcasta a dokładniej jakie mam parametry wpisac do shoutcasta ? Pomocy prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem że są już pierwsze serwery cs http://www.gametracker.com/server_info/91.121.81.217:2719/ aż 14slotów fajnie

Oczywiście konto z limitem 1% czy nawet 4% serwera wzorcowego nie wystarczy do postawienia serwera na CS (no, chyba, że do nauki konfiguracji), a już napewno nie 14 slotowego i takie zabawy to oczywiście najprostsza droga do blokady konta. ;) Jest to oczywiście możliwe na indywidualnie stworzonym pakiecie, po konsultacji z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście konto z limitem 1% czy nawet 4% serwera wzorcowego nie wystarczy do postawienia serwera na CS (no, chyba, że do nauki konfiguracji), a już napewno nie 14 slotowego i takie zabawy to oczywiście najprostsza droga do blokady konta. ;) Jest to oczywiście możliwe na indywidualnie stworzonym pakiecie, po konsultacji z nami.

 

Nie do końca :) Jak dobrze ustawi się raty, sys_tickrate, jakość rozmowy itd. To nawet może nie używać nawet 4% przy jakoś 15 ludziskach online ;p (2 miesiące temu testowane na hetznerze drugiej tej maszynce ;p ) Z tego co pamiętam jak nie wgrywałem dużo modów, pluginów itp "gówien" to przy 15 online ludzi i grających serwer nie przekraczał praktycznie 5% ;p Wszystko zależy jak co i jak się ustawi ;) Zresztą sami wiecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to przecież mówię :)

 

Sam widzisz że to tak nie da się obliczyć.. bo dużo zależy od dedyka, pamięci... i ustawień... Ja tam nie narzekam na shootersa :) Chodzi bdb wszystko :) Ale i tak bym na dzień dzisiejszy sam kupił jakiegoś dedyka za 300-400zł miesięcznie w .PL i postawił na nim ze 4 publiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca :) Jak dobrze ustawi się raty, sys_tickrate, jakość rozmowy itd. To nawet może nie używać nawet 4% przy jakoś 15 ludziskach online ;p (2 miesiące temu testowane na hetznerze drugiej tej maszynce ;p ) Z tego co pamiętam jak nie wgrywałem dużo modów, pluginów itp "gówien" to przy 15 online ludzi i grających serwer nie przekraczał praktycznie 5% ;p Wszystko zależy jak co i jak się ustawi :) Zresztą sami wiecie ....

Jeśli ktoś potrafi tak skonfigurować swój serwer, to oczywiscie może go uruchomić. Nie mamy nic przeciwko serwerom jako takim, jednak nie mogą one znacząco wykraczać ponad wykupione parametry. A zdarzało się, ze na kontach z 1% zasobów były uruchamiane serwery zużywające 80% rdzenia. :)

 

Cel oferty jest właśnie taki, ze osoba, która np. lubi pograć ze znajomymi 2x w tygodniu, czy porozmawiać na TS nie musi od razu wydawać mnóstwa pieniedzy na VPS-a czy serwer dedykowany, bo nie zużywa zbyt wielu zasobów, a funkcjonalność konta shell będzie dla niej wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy dałoby na tym HLTV postawić, bez spectatorów, tylko by damka nagrywało ? czy 5gb starczyłoby na 20-24 h demek ? bo załóżmy żebym kopiował demka codziennie na swój dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy dałoby na tym HLTV postawić, bez spectatorów, tylko by damka nagrywało ? czy 5gb starczyłoby na 20-24 h demek ? bo załóżmy żebym kopiował demka codziennie na swój dysk.

 

Załóż konto testowe i... przetestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy dałoby na tym HLTV postawić, bez spectatorów, tylko by damka nagrywało ? czy 5gb starczyłoby na 20-24 h demek ? bo załóżmy żebym kopiował demka codziennie na swój dysk.

10 GB transferu dziennie czyli 300 GB miesięcznie za 5 zł? No bez przesady. :) Takie coś to tylko na indywidualnym pakiecie i raczej do ceny nalezałoby dopisać jedno zero. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyslalem zapytanko na shells@shells.pl dwa dni temu ale odpowiedzi sie nie doczekalem, to w takim razie dam tutaj. Czy dostep to rtorrent rowniez jest oferowany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z choinki się urwałeś :) ? Pewnie, jeszcze Ci webgui utorrenta dadzą :)

 

Dokladnie :), chodzi mi o zasady. Czy tak trudno skrobnac jeden wyraz albo zdanie zeby odpowiedziec? :) Ja nie mam czasu na zakladanie konta testowego zeby sie przekonac czy jest taka mozliwosc, albo czytac caly regulamin gdzie pis

e o p2p. Tak samo jak support nie ma czasu na odpisanie :), sytuacja patowa hehehe. Taki moje subiektywne spostrzezenie, ze jesli jest podana informacja co jest dozwolone na tych kontach, to moze warto podac tez co jest niedozwolone. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalem zapytanko na shells@shells.pl dwa dni temu ale odpowiedzi sie nie doczekalem, to w takim razie dam tutaj. Czy dostep to rtorrent rowniez jest oferowany? :)

Po zalogowaniu się na konto (także testowe) pierwsza wyświetlana informacja to:

 

Przypominamy że:

- Korzystanie z P2P jest (i będzie) zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, a czemu tak dlugo czeka sie na odpowiedz :) wyslalem kase we wtorek . Mail rowniez poszedl we wtorek wraz z dowodem wplaty. Ani konta ani odpowiedzi :) Przeciez kontakt z klientem to podstawowa sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a czemu tak dlugo czeka sie na odpowiedz :) wyslalem kase we wtorek . Mail rowniez poszedl we wtorek wraz z dowodem wplaty.

Wyciągi są sprawdzane codziennie, a konta aktywowane. Nie aktywujemy kont na podstawie dowodów wpłaty, bo wielokrotnie otrzymywaliśmy niestety fałszywe.

 

Ani konta ani odpowiedzi :) Przeciez kontakt z klientem to podstawowa sprawa!

Shells.pl to usługa w dużej mierze samoobsługowa. Klient może automatycznie założyć konto, automatycznie opłacić je SMS-em i w sumie po niecałej godzinie cieszyć się kontem w dużo chyba najniższej możliwie cenie. Dlatego też zapewniamy support na podstawowym poziomie (w przeciwieństwie np. do serwerów wirtualnych w insane.pl), niestety w tej cenie nie da się zaoferować infolinii 24h czy czasu odpowiedzi na poziomie kilku minut, a tymbardziej np. pomocy administracyjnej. Oczywiście serwery są na monitorowane (przez nas i przez serwerownię) i wszelkie problemy usuwamy na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony z jakosci serwera :) To juz wspominalem. CHodzi mi po prostu o czas oczekiwania na odpowiedz. Nie wymagam odpowiedzi w ciagu 10 min Mysle jednak, ze czas odpowiedzi nie powinien przekraczac 24h. To wszystko :) Jezeli patrzac na Wasza firme pod katem cena/jakosc daje 9/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolony z jakosci serwera :) To juz wspominalem. CHodzi mi po prostu o czas oczekiwania na odpowiedz. Nie wymagam odpowiedzi w ciagu 10 min Mysle jednak, ze czas odpowiedzi nie powinien przekraczac 24h. To wszystko ;) Jezeli patrzac na Wasza firme pod katem cena/jakosc daje 9/10 :)

Myślę, że z czasem tak będzie, ale zaznaczam, że w założeniach jest to produkt generalnie samoobsługowy (co pozwoliło nam znacznie obniżyć ceny). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×