Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gajer

Dyskusja nt. oferty Shells.pl

Polecane posty

Pisałem, że zapłaciłem za konto wazne 3 miesiace. Co dostalem? :) Konto wazne 3 dni. Pisałem do Pana T PM juz wczesniej zapytanie gdzie sprawdzic waznosc konta tak dla pewnosci, bo wydawalo mi sie to dziwne ze konto jest wazne jeszcze 3 dni. Odpowiedzi nie dostalem. Wciaz jednak wierze, ze jest to dobrne nieporozumienie. Przepraszam, ze pisze w tym temacie, ale nie widze innej drogi kontaktu z Panem, Panie T. ;)

A pisał Pan do BOK-u w tej sprawie? Przeszukałem wszystkie zgłoszenia pod kątem obecności Pańskiego loginu w treści i nie znalazłem żadnego.

 

PS. Poprawiłem, ktoś się pewnie pomylił przedłużając konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już tłumacze. Pisałem do Pana PM. Nie podałem chyba loginu jednak po napisanym poscie na tym forum odpisał mi Pan wkoncu na PM. Zapytał Pan o mój login. Stwierdziłem, że nie będę go Panu podawał, gdyż w momencie kiedy czytałem Pańską odpowiedź, serwer już działał. Dobra zresztą nieważne. Drobne nieporozumienie.

Wszystko już gra...

 

PS. Podawałem swój login w mailu. Dokladnie w mailu z dnia 11-11-07. Dnia 13-11-07 dostałem odpowiedz. W odpowiedzi na tego maila wyslalem dowód wpłaty na konto. Na niego juz odpowiedzi nie dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tłumacze. Pisałem do Pana PM. Nie podałem chyba loginu jednak po napisanym poscie na tym forum odpisał mi Pan wkoncu na PM. Zapytał Pan o mój login. Stwierdziłem, że nie będę go Panu podawał, gdyż w momencie kiedy czytałem Pańską odpowiedź, serwer już działał. Dobra zresztą nieważne. Drobne nieporozumienie.

Wszystko już gra...

Ja nie jestem BOK. ;) PW na forum czytam raz na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×