Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dsa

Netzip.com.pl

Polecane posty

Ma ktoś tam konto shellowe (netzip.com.pl)? Jakieś opinie (na forum znalazłem opinie z 2005 roku, więc są one trochę przeterminowane). Chciałbym sobie na nim (prócz innych rzeczy) postawić od czasu do czas rTorrenta. Czy może ktoś prówał już to robić na tym serwerze (interesuje mnie czy jest szansa, by rTorrent utrzymał się tam kilka dni i czy mogę tam osiągnąć prędkości ~25kB bez zbędnego wpływania na innych użytkowników serwera).

 

// pytam o rTorrenta, bo na większości tego typu kont są z nim problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tej "Firmie" to słysze pierwszy raz, ale na ich stronie przy najawyższym pakiecie pisze

"> możliwość korzystania z rTorrent-a, Teamspeak-a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale w regulaminie jest także napisane:

 

Klient zobowiązuje się do :

Nie obciążania nadmiernie łącza lub samego serwera, np. poprzez ściąganie dużej ilości danych na Konto lub z Konta oraz uruchamianie programów, które obciążają znacznie procesor lub pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale w regulaminie jest także napisane:

 

Klient zobowiązuje się do :

Nie obciążania nadmiernie łącza lub samego serwera, np. poprzez ściąganie dużej ilości danych na Konto lub z Konta oraz uruchamianie programów, które obciążają znacznie procesor lub pamięć.

To nawet regulamin od nas skopiowali? Myślałem, że tylko formularz zamówienia. U nas było:

 

Abonent zobowiązuje się do:

* Nie obciążania nadmiernie łącza lub samego serwera, np. poprzez ściąganie dużej ilości danych na Konto lub uruchamianie oprogramowania wymagającego dużej mocy obliczeniowej

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będzie OFF, ale chyba warto...

 

Jak dla mnie to tekst w stylu "nadmiernie" to lipa.. co to znaczy "nadmiernie" (albo dalej"ściąganie dużej ilości danych" - skoro jest limit transferu, to co to znaczy? albo co to jest duża moc obliczeniowa?).. jak usługodawca uzna, to jest nadmiernie, a jak nie uzna, to nie jest? Trzeba by z tym porządek zrobić.. chyba, że usługodawcy szanownemu na tym nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie OFF, ale chyba warto...

 

Jak dla mnie to tekst w stylu "nadmiernie" to lipa.. co to znaczy "nadmiernie" (albo dalej"ściąganie dużej ilości danych" - skoro jest limit transferu, to co to znaczy? albo co to jest duża moc obliczeniowa?).. jak usługodawca uzna, to jest nadmiernie, a jak nie uzna, to nie jest? Trzeba by z tym porządek zrobić.. chyba, że usługodawcy szanownemu na tym nie zależy...

Masz rację, ten punkt pamięta jeszcze naszą pierwszą ofertę komercyjną. Były to konta shellowe i chodziło głównie o korzystanie z takich programów jak wget itp. Teraz rzeczywiście nie ma sensu (szczególnie, ze nawet konta shellowe są juz na 100 mbit/s, w dodatku w ramach osobnej marki) i niedługo zniknie -- przygotowywany jest nowy regulamin.

 

PS. Nasza pierwsza maszynka produkcyjna (przypominam, że działo się to kilka lat temu!) to był... Duron 1,6 GHz, 768 MB RAM, 80 GB ATA na 1 mbit/s i (dzięki paru sztuczkom, m.in. bardzo rozbudowany QoS) udało się tam umieścić prawie 300 klientów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w tej firmie konto Shell w grudniu 2007. Działało rok, generalnie nie miałem większych problemów.

W listopadzie dostałem od Administratora maila, z pytaniem czy jestem dalej kontem zainteresowany. Odpisałem, ze tak poprosiłem o numer konta.

 

WPŁĄCIŁEM pieniądze na kolejny rok, w tytule przelewu wpisałem dane jakie życzył sobie Administrator.

 

W styczniu konto przesatało działać.

Zgłosiłem problem Administratorowi.

Dostałem odpowiedź KONTO WYGASŁO !!!

 

Poprosiłem o zwrot pieniędzy i możliwość pobrania swoich plików.

JUŻ TYDZIEŃ BEZ ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×