Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sorax

Hosing Pod Video Serwis

Polecane posty

Witam,

 

poszukuję hostingu pod cms'a video, tj. upload filmów i ich odtwarzanie bezpośrednio z serwera. Dostęp 

o shell'a również jest potrzebny, bo jak wiadomo bez niego nie da rady zainstalować 

ymaganych paczek.

 

Chodzi mi w zasadzie o coś bardzo podobnego do DreamHost, cena, warunki, transfery, powierzchnia. DH odpada, bo tam dostałem wymówienie za korzystanie z phpmotion :)

 

Co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich serwisów się nie stawia na zwykłych kontach shared bo konwersja video zjada 100% cpu przez kilkanaście sekund nawet - jeśli serwis jest popularny to używa zaduzo czasu procesora. Dlatego pewnie dh wyprasza. Najlepiej vps albo dedyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuję hostingu pod cms'a video, tj. upload filmów i ich odtwarzanie bezpośrednio z serwera. Dostęp

o shell'a również jest potrzebny, bo jak wiadomo bez niego nie da rady zainstalować

ymaganych paczek.

Chodzi mi w zasadzie o coś bardzo podobnego do DreamHost, cena, warunki, transfery, powierzchnia. DH odpada, bo tam dostałem wymówienie za korzystanie z phpmotion :)

Po pierwsze zazwyczaj uploadowany plik podczas ściągania jest ladowany do RAM-u, więc przy dużych plikach zużycie pamięci jest bardzo znaczne, a po drugie to co napisał Prohost -- duże zapotrzebowanie na moc procesora. Taki serwis nie nadaje się na shared hosting.

 

Co doradzacie?

Tylko VPS lub serwer dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okej, w takim razie co możecie doradzić z oferty VPS'ów na moje wymagania? Oczywiście na początek nie chciałbym nic zbyt drogiego, wolę w przyszłości w miarę potrzeby przenieść się na coś bardziej zaawansowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okej, w takim razie co możecie doradzić z oferty VPS'ów na moje wymagania? Oczywiście na początek nie chciałbym nic zbyt drogiego, wolę w przyszłości w miarę potrzeby przenieść się na coś bardziej zaawansowanego

Hosteurope.de lub provps.pl jak musi być w Polsce, ew. dedykowany kimsufi z oferty ovh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w zasadzie nie zależy mi czy to będzie polski serwer, jeśli dobrze kojarzę to chyba zagraniczne firmy oferują dużo więcej i lepiej niż polskie, ale nie wiem jak to jest w rzeczywistości. W każdym razie szukam najlepszej oferty "cena do wydajności"

 

Aha, jako że decelowo ma to być serwer pod shared hosting, zależy mi głównie na dużej powierzchni, transferze, łączu, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administrator to osoba która zajmuje sie serwerem, dba o aktualizacje rzeczy które są na takim serwerze oraz o stabilność działania takiego systemu przez odpowiednie skonfigurowanie go.

 

 

 

Pozdrawiam

Kozak K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, już rozumiem - pytałeś czy mam kogoś takiego pod ręką, nie załapałem wczęsniej ;) Pewnie, mam admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×