Skocz do zawartości
Kimi2007

Dużo Domen - Nagocjacja Cen.

Polecane posty

Słuchajcie w tej chwili codziennie rejestruje jedną domenę (.eu albo miasto.pl albo .pl) na chwile aktualną mam

 

12 domen .eu (40zł/domena)

70 domen miasto.pl (17zł/domena)

108 domen .pl (50zł/domena)

 

W nawiasie podałem cenę (NETTO) jaką płace za przedłużenie.

 

Moje pytanie brzmi czy przy takiej ilości domen która się zwiększa codziennie o jedną domenę, jakiś usługodawca jest w stanie zaproponować mi tańsze przedłużenie ?

 

Zastanawiałem się nad przeniesieniem wszystkie do HRD.pl (ale nie wiem jak tam to wszystko wygląda). Może wy znacie jakieś inne firmy. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

@up:

 

Jak widać autor tematu najwięcej domen ma z rozszerzeniem .pl a na stronie którą podałeś płaciłby ponad 5zł drożej niż obecnie. Nie widze jakiejkolwiek logiki w Twoim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Finlandia, on podal ceny Netto, czyli w premium.pl ma 5 zl taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że żadna firma nie przedstawia tutaj swoich preferowanych cen. No nic zostaje chyba tylko hrd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

@up:

 

Jak widać autor tematu najwięcej domen ma z rozszerzeniem .pl a na stronie którą podałeś płaciłby ponad 5zł drożej niż obecnie. Nie widze jakiejkolwiek logiki w Twoim poście.

 

Odpowiedź już masz (ceny netto brutto)

 

Widzę że żadna firma nie przedstawia tutaj swoich preferowanych cen. No nic zostaje chyba tylko hrd.pl

 

Dla rejestratorów to za mała liczba. Jedyna szansa to resellerzy którzy walczą o klienta aby przejść kolejny próg utrzymywanych domen (lepsze ceny).

 

Alternatywą może być jeszcze Dropped.pl (z cennikami hurtowymi)

Edytowano przez xtd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jako pośrednik musisz być firmą a abonentem może być albo firma albo osoba prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wykupić kilkanaście domen .pl i regionalne właśnie szukam opinii, gdzie mógłbym najniższą cenę wynegocjować. Na innych portalach wyczytałem, że 2be.pl i az.pl jest otwarte na negocjacje.

Domeny chciałbym przynajmniej raz przedłużyć, niektóre więcej razy, oprócz tego zależy mi na uczciwości dostawcy (żeby kruczków nie było). Kogo mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesio! Napisz do nas na marketing(at)2be.pl jakie domeny chcesz zarejestrować, a dostosujemy dla Ciebie ofertę, która na pewno Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×