Skocz do zawartości

TTL

Moderatorzy
 • Zawartość

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

TTL wygrał w ostatnim dniu 10 Grudzień 2017

TTL ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Normalna

O TTL

 • Ranga
  Moderator

Informacje osobiste

 • Firma
  MZone Group
 • Imię
  Irek

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.mzone.uk

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2643 wyświetleń profilu
 1. Czy z tego da się wyżyć?

  To już lepiej zostań w fabryce i powoli zacznij od szkicu tego co chciałbyś robić, zrób biznes plan, kosztorys etc, teraz na komputerach już 6 latki się bawią, to nie są lata 90.
 2. Firma MZone Group poszukuje osoby na stanowisko Administrator (praca dodatkowa). Od kandydata oczekujemy: podstawowej znajomości OS Linux podstawowej obsługi paneli administracyjnych: SolusVM, Directadmin podstawowej obsługi paneli bilingowych: WHMCS podstawowej znajomości wirtualizacji OpenVZ, KVM, XEN podstawowej znajomości zagadnień sieciowych TCP/IP podstawowej znajomości baz danych (MySQL oraz PostgreSQL) chęci nauki i zdobywania nowych umiejętności (konieczność) podstawowa znajomość PHP, HTML oraz CMS WordPress wysokiej kultury osobistej oraz podstaw j. angielskiego determinacji i dążenia do ustalonego celu oraz samodzielności w wykonywaniu zadań Do zadań Młodszego Administratora między innymi będzie należało: monitorowanie działania usług serwerowych naprawa usterek zgłoszonych przez naszych klientów kontakt z klientem i pomoc merytoryczna z rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów monitorowanie wykonania kopii zapasowej i stanu technicznego powierzonych serwerów konfiguracja usług oraz środowiska Linux na serwerach tworzenie dokumentacji technicznej, bazy wiedzy itp. zadań wykonywanie cyklicznych updatów na powierzonych serwerach, skryptach itp Poszukujemy osoby samodzielnej, zdecydowanej i dynamicznej, która nie boi się wyzwań i potrafi samodzielnie wykonywać powierzone zadania oraz przede wszystkim chęci pozyskiwania wiedzy potrzebnej do wykonywania zadania pod okiem doświadczonego administratora. Informacje dotyczące pracy: praca zdalna „dorywcza” bez określonej ilości godzin płaca godzinowa uzależniona od wiedzy kandydata oferujemy BONUS za sumienną i nienaganną pracę, bezpłatny serwer i narzędzia potrzebne do nauki lub testów oraz swoich projektów rozliczenie miesięczne (płatne zawsze 2-go każdego miesiąca) poprzez PayPal mile widziane osoby z działalnością gospodarczą Kandydat będzie zobowiązany do przejścia testu praktycznego umiejętności i posiadanej wiedzy w okresie próbnym, dlatego prosimy dokładnie opisywać posiadaną wiedzę. Prosimy o nie wysyłanie ofert przez osoby, które zostały odrzucone w poprzednich rekrutacjach i otrzymały taką informację w mailu zwrotnym od nas. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie CV pod adres: cs [at] mzone.uk Prosimy nie wysyłać ofert poprzez PW na forum, takie zgłoszenia zostaną zignorowane. Oferty bez CV zostaną zignorowane. Rozpoczęcie współpracy: od zaraz
 3. Witaj

  Podeślij mi proszę koszt serwera który opisałem tu:

  https://www.webhostingtalk.pl/topic/58906-hosting-pod-poczte-100gb-i-3-małe-strony/?tab=comments#comment-496693

  Z góry dziękuję.

 4. Nie wiem jakie obciążenie generuje Twój sklep, 20 produktów i serwer nie wytrzymuje tego, trochę dziwne. Trudno to ocenić nie znając podstawowych parametrów serwera na którym jest Twoje konto czy też jego konfiguracji, napisz PW i podaj mi więcej informacji. Być może to nie jest wina hostingu, a błędnej konfiguracji Twojego sklepu, powodów może być 1000 lub wiecej.
 5. Każdy serwer jest inny, nawet pakiety o podobnych parametrach będą się znacznie różnić w innych firmach. Tak szczerze to za 100 PLN niewiele dostaniesz (podziel to przez 12, to zobaczysz ile to kosztuje miesięcznie), powinna utrzymać zwykłą stronę, pocztę itp. Pod sklep to się szuka coś bardziej droższego, niezawodnego.
 6. [Szukam] Hostingu Zagranicznego

  Zapraszam na PW
 7. vps z da

  Jaki masz budżet?
 8. Wydaje mi się, że takie czasy firm typu BH już minęły, szukasz dobrej usługi, niestety to kosztuje.
×