Skocz do zawartości

TTL

Moderatorzy
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez TTL

 1. Faktury i zgłoszenia

  Zamykam.
 2. Użytkownik, jest regulamin, jak Ci nie pasuje to do widzenia.
 3. Hosting głównie mail

  Ile maili chcesz miesięcznie wysyłać?
 4. Sprzedam whmcs

  Napisz mi cenę na PW.
 5. vps z da

  Możesz pisać ofertę na PW, firmy mogą też dać oferty w odpowiednim dziale. Niestety nie można bezpośrednio napisać oferty pod postem.
 6. vps z da

  Życzę szczęścia w tym budżecie, sama licencja kosztuje około 50 złotych miesięcznie.
 7. vps z da

  Napisz na PW jaki masz budżet.
 8. [dyskusje] Hekko.pl

  Tylko support, tu nikt na forum Ci nie jest wstanie pomóc.
 9. Zamykam, autor postu za taki kolejny temat dostanie warna. Takie rzeczy możesz szukać na dark necie a nie oficjalnym forum.
 10. Panowie, za każdy reklamowy link w tematach na forum od teraz 30 dni blokady pisania, jeśli to nie pomoże stały ban. Regulamin obowiązuje wszystkich, także nowych użytkowników.
 11. Odkopujesz temat z sierpnia ...
 12. Przeniesienie domeny

  Transfer domen globalnych z reguły nie są darmowe, więc bez opłaty pewnie nie dostaniesz kodu EPP.
 13. Oczywiście, że nie potrzebujesz stałej administracji. Zapraszam na PW.
 14. Support w OVH stanowczo się poprawił, zrobili ogromny postęp, ale jeszcze nie jest to ideał.
 15. Bardzo fajne kursy video masz na udemy.com niestety płatne ale są bardzo dokładne, super dla początkujących. Ewentualnie poszukaj vps z administracją, wtedy wszystkim się zajmą administratorzy.
 16. Firma MZone Group poszukuje osoby na stanowisko Administrator. Od kandydata oczekujemy: podstawowej znajomości OS Linux podstawowej obsługi paneli administracyjnych: SolusVM, Directadmin podstawowej obsługi paneli bilingowych: WHMCS podstawowej znajomości wirtualizacji OpenVZ, KVM, XEN podstawowej znajomości zagadnień sieciowych TCP/IP podstawowej znajomości baz danych (MySQL oraz PostgreSQL) chęci nauki i zdobywania nowych umiejętności (konieczność) podstawowa znajomość PHP, HTML oraz CMS WordPress wysokiej kultury osobistej oraz podstaw j. angielskiego determinacji i dążenia do ustalonego celu oraz samodzielności w wykonywaniu zadań Do zadań Młodszego Administratora między innymi będzie należało: monitorowanie działania usług serwerowych naprawa usterek zgłoszonych przez naszych klientów kontakt z klientem i pomoc merytoryczna z rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów monitorowanie wykonania kopii zapasowej i stanu technicznego powierzonych serwerów konfiguracja usług oraz środowiska Linux na serwerach tworzenie dokumentacji technicznej, bazy wiedzy itp. zadań wykonywanie cyklicznych updatów na powierzonych serwerach, skryptach itp Poszukujemy osoby samodzielnej, zdecydowanej i dynamicznej, która nie boi się wyzwań i potrafi samodzielnie wykonywać powierzone zadania oraz przede wszystkim chęci pozyskiwania wiedzy potrzebnej do wykonywania zadania pod okiem doświadczonego administratora. Informacje dotyczące pracy: praca zdalna „dorywcza” bez określonej ilości godzin płaca godzinowa użaleniona od wiedzy kandydata, minimalna stawka od 30 złotych/h oferujemy BONUS za sumienną i nienaganną pracę, bezpłatny serwer i narzędzia potrzebne do nauki lub testów oraz swoich projektów rozliczenie miesięczne (płatne zawsze 2-go każdego miesiąca) poprzez PayPal mile widziane osoby z działalnością gospodarczą Kandydat będzie zobowiązany do przejścia testu praktycznego umiejętności i posiadanej wiedzy w okresie próbnym, dlatego prosimy dokładnie opisywać posiadaną wiedzę. Prosimy o nie wysyłanie ofert przez osoby, które zostały odrzucone w poprzednich rekrutacjach i otrzymały taką informację w mailu zwrotnym od nas. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie CV pod adres: cs [at] mzone.uk Prosimy nie wysyłać ofert poprzez PW na forum, takie zgłoszenia zostaną zignorowane. Oferty bez CV zostaną zignorowane. Rozpoczęcie współpracy: od zaraz
 17. Odkopujesz temat z 2008 roku. Zamykam
×