Skocz do zawartości

TTL

Moderatorzy
 • Zawartość

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez TTL

 1. Serwer WWW z wieloma adresami IP

  Konto reseller albo VPS w tym wypadku.
 2. Zapraszam na pw, w postach nie wolno umieszczać ofert.
 3. Może ten topic Ci pomoże: https://stackoverflow.com/questions/9593128/cant-import-database-through-phpmyadmin-file-size-too-large
 4. Najtańszy hosting pod HTML

  W tym, że raczej nikt nie szuka hostingu przez ponad rok, zamykam.
 5. Najtańszy hosting pod HTML

  Ten temat jest z 2018 roku ...
 6. VPS pod GitLab

  Jak moze byc w UK to zapraszam na pw
 7. hosting magento 2

  Jeżeli może być w UK to zapraszam na PW
 8. zapraszam na PW, hosting w chmurze na dyskach SSD
 9. VPS pod openVPN

  Jak może być lokalizacja UK to zapraszam na PW
 10. Czy z tego da się wyżyć?

  To już lepiej zostań w fabryce i powoli zacznij od szkicu tego co chciałbyś robić, zrób biznes plan, kosztorys etc, teraz na komputerach już 6 latki się bawią, to nie są lata 90.
 11. Firma MZone Group poszukuje osoby na stanowisko Administrator (praca dodatkowa). Od kandydata oczekujemy: podstawowej znajomości OS Linux podstawowej obsługi paneli administracyjnych: SolusVM, Directadmin podstawowej obsługi paneli bilingowych: WHMCS podstawowej znajomości wirtualizacji OpenVZ, KVM, XEN podstawowej znajomości zagadnień sieciowych TCP/IP podstawowej znajomości baz danych (MySQL oraz PostgreSQL) chęci nauki i zdobywania nowych umiejętności (konieczność) podstawowa znajomość PHP, HTML oraz CMS WordPress wysokiej kultury osobistej oraz podstaw j. angielskiego determinacji i dążenia do ustalonego celu oraz samodzielności w wykonywaniu zadań Do zadań Młodszego Administratora między innymi będzie należało: monitorowanie działania usług serwerowych naprawa usterek zgłoszonych przez naszych klientów kontakt z klientem i pomoc merytoryczna z rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów monitorowanie wykonania kopii zapasowej i stanu technicznego powierzonych serwerów konfiguracja usług oraz środowiska Linux na serwerach tworzenie dokumentacji technicznej, bazy wiedzy itp. zadań wykonywanie cyklicznych updatów na powierzonych serwerach, skryptach itp Poszukujemy osoby samodzielnej, zdecydowanej i dynamicznej, która nie boi się wyzwań i potrafi samodzielnie wykonywać powierzone zadania oraz przede wszystkim chęci pozyskiwania wiedzy potrzebnej do wykonywania zadania pod okiem doświadczonego administratora. Informacje dotyczące pracy: praca zdalna „dorywcza” bez określonej ilości godzin płaca godzinowa uzależniona od wiedzy kandydata oferujemy BONUS za sumienną i nienaganną pracę, bezpłatny serwer i narzędzia potrzebne do nauki lub testów oraz swoich projektów rozliczenie miesięczne (płatne zawsze 2-go każdego miesiąca) poprzez PayPal mile widziane osoby z działalnością gospodarczą Kandydat będzie zobowiązany do przejścia testu praktycznego umiejętności i posiadanej wiedzy w okresie próbnym, dlatego prosimy dokładnie opisywać posiadaną wiedzę. Prosimy o nie wysyłanie ofert przez osoby, które zostały odrzucone w poprzednich rekrutacjach i otrzymały taką informację w mailu zwrotnym od nas. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie CV pod adres: cs [at] mzone.uk Prosimy nie wysyłać ofert poprzez PW na forum, takie zgłoszenia zostaną zignorowane. Oferty bez CV zostaną zignorowane. Rozpoczęcie współpracy: od zaraz
 12. Nie wiem jakie obciążenie generuje Twój sklep, 20 produktów i serwer nie wytrzymuje tego, trochę dziwne. Trudno to ocenić nie znając podstawowych parametrów serwera na którym jest Twoje konto czy też jego konfiguracji, napisz PW i podaj mi więcej informacji. Być może to nie jest wina hostingu, a błędnej konfiguracji Twojego sklepu, powodów może być 1000 lub wiecej.
 13. Każdy serwer jest inny, nawet pakiety o podobnych parametrach będą się znacznie różnić w innych firmach. Tak szczerze to za 100 PLN niewiele dostaniesz (podziel to przez 12, to zobaczysz ile to kosztuje miesięcznie), powinna utrzymać zwykłą stronę, pocztę itp. Pod sklep to się szuka coś bardziej droższego, niezawodnego.
 14. [Szukam] Hostingu Zagranicznego

  Zapraszam na PW
 15. vps z da

  Jaki masz budżet?
 16. Wydaje mi się, że takie czasy firm typu BH już minęły, szukasz dobrej usługi, niestety to kosztuje.
×