Skocz do zawartości

marekxbx

Firma
 • Zawartość

  859
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez marekxbx

 1. [dyskusje] Hitme.pl

  Nie podpisał się Pan, jednak udało mi się szybko Pana sprawę namierzyć. Z Pana serwera była prowadzona wysyłka spamu, co miało dalsze konsekwencje. Nasz support od samego początku wspierał Pana w rozwiązaniu problemu. Support nie obsługuje zgłoszeń, które zawierają wyzwiska i obraźliwe słowa. Proszę kontynuować wątek z supportem, a nie poruszać na forum. MB.
 2. [dyskusje] Hitme.pl

  Etitek wywiązujemy się ze swoich zadań i administracji, cały czas przyświeca nam idea realizacji usług w parze z jakością. Zapraszam do kontaktu jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania.
 3. [dyskusje] Hitme.pl

  Nie mamy formy kontaktu sms... Tak jak powiedziałem w razie potrzeby proszę wysłać zgłoszenia w PW lub proszę o kontakt telefoniczny.
 4. [dyskusje] Hitme.pl

  Przemku skorzystaj z kontaktu telefonicznego to postaramy się zawsze przyspieszyć, na FB jeszcze nie prowadzimy wsparcia Zależy od tematu zgłoszenia i do kogo je kierowałeś zalecam kontakt telefoniczny, w razie potrzeby proszę w pw numery zgłoszeń.
 5. [dyskusje] Hitme.pl

  Nurgiel, masz pilny temat, możesz również dzwonić.
 6. Odpowiedź otrzymałeś 20min po zgłoszeniu. Dalsze informacje w zgłoszeniu. W razie dodatkowych pytań pisz w pw.
 7. Artu zalecamy zgłaszanie na support.
 8. VPS Windows 2017

  Tak mamy w ofercie VPSy z Windows 2008/2012/2016. Test jest możliwy na specjalnych warunkach.
 9. Migracja na tańszy serwer czy warto.

  Oczywiście, że może to mieć sens. Możemy spokojnie przygotować Ci duży serwer vps gdzie w razie potrzeby będziesz mógł szybko i elastycznie skalować jego możliwości a dzięki dużemu sprzętowego raidowi 10 z cachecade SSD uzyskasz dobry kompromis między pojemnością a wydajnością.
 10. Oferta na KVM SSD i Cloud VPS w oparciu o panel OnAPP i świetne możliwości wysłana w pw.
 11. Wiadomość wysłana na pw.w oparciu o filtracje SpamExpert.
 12. Tak, zgadza się. Tak samo będziesz miał z GoodRam Iridium PRO, niektórymi modelami Kingston do DC. Bezproblemowo działa z dyskami do DC Samsunga (SV, SM), Intela, Toshiby.
 13. [dyskusje] Hitme.pl

  Graczu, dzisiaj nie prowadzimy żadnych prac, jeżeli masz z czymś kłopot zapraszamy do kontaktu z supportem.
 14. Pomoc w wyborze.

  Weryfikowałeś ustawienia serwera vps czy też PostgreSQL? Warto również sprawdzić co powoduje takie ładowanie, jaki element odpowiada najdłużej, wówczas ocenić i zoptymalizować dodatkowe ustawienia.
 15. Dobry shared pod Prestę

  Dejwid zapraszam do kontaktu z nami, bywają dni, że ciężko się do nas dodzwonić bo telefony są oblegane. Na telefonach nie odpowiadają u nas marketingowcy tylko osoby z doświadczeniem dlatego te rozmowy czasem trwają. Pamiętaj, że nasz support działa niezależnie i nie jest obarczony telefonami dlatego działa bardzo sprawnie i odpowiada niezależnie od możliwości dodzwonienia się. Zapraszam do ponownego kontaktu jeżeli potrzebujesz porozmawiać a w pw wysłałem więcej informacji.
 16. [dyskusje] Hitme.pl

  Panowie nie ma się co martwić, rzecz jasna, że obsługa administracyjna serwerów jest dłuższa bo aktualizacje, konfiguracje trwają i nie zawsze jest to kilka minut, wszelkie sprawy pilne, gdy klient zgłosi oczywiście staramy się poza kolejnością realizować. W przypadku 1shot2kill sprawa została wyjaśniona, sprawa nie do końca była po naszej stronie bo zgłoszenie wisiało u resellera licencji cPanela, sama licencja odnowiła się automatycznie ale nie w terminie, wówczas na samym serwerze jest konieczność przeładowania klucza po stronie serwera, jeżeli w terminie wygasania licencji, sprawdzania nie była ona aktywna. Wszelkie informacje sam zainteresowany otrzymał.
 17. [dyskusje] Hitme.pl

  1shot2killz podeślij w pw nr zgłoszenia postaram się pomóc.
 18. hosting na kilka domen z ssl

  Sprawdź nasz hosting www https://hitme.pl/hosting-www/ a w razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.
 19. Hosting z portfelem z SMS

  Z pewnością warto również zobaczyć naszą ofertę: https://hitme.pl/hosting-www/ LiteSpeed Enterprise, ochrona SpamExpert, bazy danych na SSD, zmiana PHP dla każdej strony, transfer bez limitu. W panelu klienta znajdziesz też możliwość zasileń SMS z możliwością wydania linka dla wpłacających.
 20. Hosting pod kilka stron

  Sprawdź również naszą ofertę hostingu www https://hitme.pl/hosting-www/
 21. Hosting www lub vps

  Zapraszamy do kontaktu pomożemy z wyborem.
 22. Hosting pod mailing (z PHPBB3)

  Oczywiście jest to dobry pomysł aby oszczędzić koszty, pomyśl o serwerze vps SSD np. https://hitme.pl/serwery-vps-ssd/ gdzie postawisz konfigurację serwera pocztowego i możesz realizować swoją wysyłkę, cena wówczas wyjdzie Ci zbliżona jak do hostingu. Jak odezwiesz się do nas na support, wesprzemy Cie przy konfiguracji lub pokażemy jak to możesz zrobić samemu i skutecznie, zawsze też możesz to nam zlecić.
 23. Hosting pod mailing (z PHPBB3)

  Najbezpieczniej jest tutaj wybrać hosting dedykowany gdzie otrzymujesz swój własny serwer pocztowy i dobrze realizując wysyłkę jedynymi limitami są Twoje parametry serwera oraz ograniczenia innych odbiorców, które musisz brać pod uwagę podczas wysyłki. tutaj otrzymujesz odpowiednią usługę, która da Cie wiele możliwości. Owszem możesz brać zwykły hosting współdzielony ale tutaj zakres wysyłki maili to kilka tys. na dobę/miesiąc jeżeli hosting daje bez limitu musisz się liczyć z tym, że Twoja wysyłka raczej nie będzie skuteczna.
×