Skocz do zawartości

swami

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O swami

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam, kupię moduł HRD do WHMCS (najnowsza wersja). Oferty proszę składać na PW .
 2. Cześć Ma może ktoś pomysł jak podejść do tematu? Maile wychodzą, przesyłają się pomiędzy userami, ale z zewnątrz nie dochodzą, brak na zew serwerach błędów (rekordy DNS wyglądają na dobre) nawet jak wysyłam do nie istniejącego użytkownika. Serwer Exim.
 3. FV, powiadomienia, rozliczenia z klientami
 4. Dzięki za odpowiedzi, co do kosztów to i tak płace kilka tys rocznie, jednak szukam rozwiązania za pomocą którego mógłbym przenieść na początek kilka kont żeby zobaczyć jak się układa współpraca potem pozostałe. P.S. a jak wygląda sprawa bilingowania klientów np.: mzone?
 5. ^behemoth Mamy w tej chwili kilkaset domen i sporo serwerów, szukamy firmy partnerskiej , a jak na razie okazuje się że co oferta to wieksze g... , albo cena z kosmosu, albo obsługa łaskę Ci robi, masakra jakaś
 6. Na jednym z serwerów: Zajęte miejsce: około 20 GB; Wygenerowany ruch: 70 GB w bieżącym miesiącu; Liczba plików: 275 000 Zaparkowanych około 50 domen; Około: 80 kont pocztowych
 7. Prześlijcie oferty na konto resellerskie, nie chcę najtańszych, tylko dobre i sprawdzone (ważne aby miały white label i overselling). Kont do przeniesienia - kilkaset (100-150). P.S Jeśli jesteście wstanie przenieść dane z kont na home.pl do zaznaczcie to wyraźnie.
 8. [Saas + Hosting] - Poszukuję rozwiązania.

  Fakt, to też jest jakies rozwiązanie. Dzieki za info
 9. [Saas + Hosting] - Poszukuję rozwiązania.

  ^admin@prohost.pl Dzięki za odpowiedź, raczej szukamy rozwiązania dobrego dla klientów i dającego się skalować. Może być whmcs + cpanel jeśli tylko będzie spełniał założenia. Wiem że takie rozwiązanie kosztuje.
 10. Witam Moja firma dostarcza klientom aplikacje internetowe (nazwijmy ją sobie CMS-em). Chcielibyśmy rozszerzyć dostępność aplikacji i dać klientom możliwość samodzielnego zakupu wraz z hostingiem, choć hosting to może za duże słowo. Jak byśmy chcieli aby to wyglądało? Klient wchodzi na naszą stronę, wybiera opcje aplikacji dodatkowo wybiera np.: ilość kont pocztowych domenę i dokonuje zakupu. Może wybrać również jeden z dostępnych pakietów. Nasz CMS-s dostaje na pierwsze 14 dni za darmo, później opłata miesięczna zależna od wybranych opcji. Wariant drugi klient wybiera jeden z dostępnych pakietów, jednak później ma możliwość dokupienia np.: kont pocztowych, czy domeny. Klient w żadnym z wariantów nie powinien mieć dostępu do kodu aplikacji. Może zarządzać hostingiem poprzez panel ale w stopniu bardzo podstawowym, jak zakup dodatkowej domeny, transfer, cesja, dodatkowe konto pocztowe. Pakiety hostingowe też mają być niewielkie, żadnych MYSQL-i itp. (CMS do działanie potrzebuje PHP, SQLite, Apache2 + standardowe mod-y) Maksymalnie na WWW to 1GB, na pocztę z 2GB w ramach jednego konta klienta (max 2-3GB na konto razem). Panel ma działać w pełni automatycznie wraz z fakturowaniem i płatnościami. Ilość kont w pierwszym roku planujemy na około 1 tys. Jeśli wiecie jak "podejść" do tematu od strony infrastruktury lub znacie jakieś rozwiązania proszę o podpowiedź. Szukaliśmy rozwiązań (ale jakoś nas to nie przekonuje ) WHMCS + cPanel. Byś może istnieje coś lepszego. Ktoś chce się podjąć zlecenia (bo robił coś podobnego), możecie przysyłać oferty (na PW).
 11. Witam To mój pierwszy post na tym forum, tak więć witam Wszystkich. Dla naszej firmy, która zajmuje się tworzeniem serwisów i sklepów internetowych (rocznie około 100) poszukujemy firmy współpracującej dostarczającej usługi hostingu. Czego oczekujemy od Partnera: Stabilności funkcjonowania; Wysokiej jakości usług; Skalowalności rozwiązań; Wsparcia technicznego 24/7; Preferujemy firmy z Łodzi lub okolic, ale niekoniecznie; Czego oczekujemy do hostingu: Możliwości tworzenia subkont dla naszych klientów; Obsługi i aplikacji w języku polskim (ze względu na klientów ); Możliwości bilingowania subkont; Możliwości dokupowania przez klientów, np.: kont pocztowych czy miejsca na dysku; Celowo nie piszę o konkretnych rozwiązaniach ponieważ zależy nam na firmie z którą chcemy się związać na najbliższych kilka lat, która będzie partnerem i dostawcą usług i chcielibyśmy się poczuć miło zaskoczeni rozwiązaniami w ofercie . W tej chwili posiadamy kilka własnych kont na home.pl (dodatkowo opiekujemy się kilkunastoma kontami klientów), te dane są do przeniesienia na nowe konto (to ważne!): Na jednym z serwerów: Zajęte miejsce: około 20 GB; Wygenerowany ruch: 70 GB w bieżącym miesiącu; Liczba plików: 275 000 Zaparkowanych około 50 domen; Około: 80 kont pocztowych Zleży nam na optymalizacji rozwiązań, kosztów i monetyzacji usług dodatkowych świadczonych przez naszą firmę. To chyba na tyle, mam nadzieję że ilość informacji jest wystarczająca , może mało wylewnie, ale starałem się opisać maksymalnie precyzyjnie i konkretnie. Oferty proszę przesyłać na PW, decyzję o współpracy z konkretną firmą chcielibyśmy podjąć jak najszybciej. BTW: Fajne forum, czytam od lat, wiele ciekawych i przydatnych informacji można tu znaleźć. Pozdrawiam jeszcze raz. W odpowiedzi na wasze pytania: Nie mamy określonego budżetu, szukamy rozwiązania, nie chcemy oferty najtańszej bo nie bo nie da się zrobić tanio i dobrze. Oczekujemy propozycji na zasadzie takie rozwiązanie tyle, takie tyle. Za rozsądne pieniądze rozsądne rozwiązanie, i tyle. P.S Dzięki za pierwsze oferty. //Nie widzę opcji edycji postu więc piszę w odpowiedzi.
×