Skocz do zawartości

cybers

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O cybers

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

738 wyświetleń profilu
 1. @talars masz tutaj instrukcję integracji Freshmaila z Woocommerce: https://freshmail.pl/integracje-serwer-smtp-wordpress/
 2. Wybór jest duży, nie sposób opisać wszystkich rozwiązań z tego zakresu. Sprawdź sobie może program do rejestracji pacjentów od mMedica -> http://e-rejestracja24.com.pl/ Działa na zasadzie klient serwer, posiada funkcjonalności związane możliwością rejestracji online (pacjent bez dzwonienia bądź wizyty będzie mógł się zarejestrować w określonym terminie).
 3. Jak jak to wychodzi pod względem rachunków za energię elektryczną?
 4. Proponuję zapytać jak to wygląda u konkurencji, ale góry powiem, że jeżeli jest to 10 gr per sms, to jest to dobra cena jak na tego rodzaju opcję promocji, która przecież cechuje się wysoką skutecznością.
 5. Ceny ustalasz indywidualnie. Uzależnione są od tego, jak duża będzie wysyłka. Wiadomo, że cena jednostkowa będzie niższa w przypadku wysyłki 50k SMSów, niż w przypadku wysyłki 2k SMSów. Skuteczność? Fakt jest taki, że każdy z nas odbiera SMS-y, więc można napisać, że jest wysoka. Odbiór? Cóż, jeżeli wstawisz kiepskiej jakości tekst, z jakimiś bzdurnymi informacjami, to rzeczywiście może być słabo. Do tego typu reklamy trzeba podchodzić w delikatny sposób, personalizować, a treść nie powinna składać się z typowych frazesów marketingowych. Dobrze się sprawdza, jeżeli masz coś ważnego, istotnego do zakomunikowania - np jakaś bardzo dobra wyprzedaż z dużymi przecenami. Musi to być coś korzystnego z punktu widzenia odbiorcy.
 6. Całkiem fajnie pod względem ceny do jakości prezentuje się jeszcze usługa masowej wysyłki SMSów za pośrednictwem Freshmail. Dostarczają oni specjalnego API SMS przy pomocy którego można zrealizować wysyłkę w zasadzie każdej ilości SMSów (kwestią otwrtą jest tylko ustalenie ceny usługi). SMS-y można dowolnie personalizować, wstawiać dane osobowe. Natomiast w miejscu nadawcy można podać nazwę firmy, brandu, adres www itd.
 7. Koszt pozycjonowania

  Mi tego typu pytania kojarzą się z: jaki jest koszt domu lub jaki jest koszt samochodu. Zbyt ogólne.
 8. program do windykacji

  Już windykatorzy wiedzą, jak skutecznie windykować. Nie potrzebują do tego dodatkowych programów, tylko odpowiedniej determinacji
 9. Dostałem informację, że jeżeli zamiast DNS-ów nawa.pl wstawi się w konfiguracji domeny adresy IP (u operatora domeny) czyli: ns1.nazwa.pl, adres IP 77.55.125.10 ns2.nazwa.pl, adres IP 77.55.126.10 ns3.nazwa.pl, adres IP 77.55.127.10 Przekreślone usuwamy a pogrubione wstawiamy w konfiguracji - to powinno działać poprawnie. Ktoś może potwierdzić?
 10. Gdybym miał takie potrzeby, bo tym skorzystał, ale nie mam takowych potrzeb i wystarczy mi standardowe rozwiązanie, takie jakie było do tej pory. Czy dla takich klientów jak ja, istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej opcji? Jeżeli tak, to jakiej delegacji DNS powinienem użyć?
 11. Korzystam z hostingu w tym najniższym pakiecie w nazwa.pl - hosting Active Cloud Mini. W tym roku dostałem powiadomienie na maila, że muszę zapłacić za usługe DNS Anycast - czyli delegacja domen na jakieś bardziej wydajne DNS-y. Generalnie nie potrzebuję tego, bo ruch na stronach mam bardzo mały. Koszt to 50 zł + VAT, za każdą domenę spoza nazwa.pl - pytanie czy da się to jakoś obejść, aby nie płacić tych 50 zł ? Nie mam możliwości transferu domeny do nazwa.pl (wtedy byłoby to za free).
 12. Reklama

  A czy dla małej firmy z branży usług gastronomicznych, dobrym pomysłem jest aby tworzyć stronę www czy np oprzeć wszystko o facebooka - również promocje. Pytanie, czy facebook ma taki zasięg? Czy warto opierać na nim strategię marketingową?
 13. Boty atakują wordpressa

  Wordpress stał się ofiarą swojej popularności.
 14. Blogi o pozycjonowaniu?

  Jeden z najstarszych blogów SEO
×