Skocz do zawartości

cybers

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O cybers

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Dostałem informację, że jeżeli zamiast DNS-ów nawa.pl wstawi się w konfiguracji domeny adresy IP (u operatora domeny) czyli: ns1.nazwa.pl, adres IP 77.55.125.10 ns2.nazwa.pl, adres IP 77.55.126.10 ns3.nazwa.pl, adres IP 77.55.127.10 Przekreślone usuwamy a pogrubione wstawiamy w konfiguracji - to powinno działać poprawnie. Ktoś może potwierdzić?
 2. Gdybym miał takie potrzeby, bo tym skorzystał, ale nie mam takowych potrzeb i wystarczy mi standardowe rozwiązanie, takie jakie było do tej pory. Czy dla takich klientów jak ja, istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej opcji? Jeżeli tak, to jakiej delegacji DNS powinienem użyć?
 3. Korzystam z hostingu w tym najniższym pakiecie w nazwa.pl - hosting Active Cloud Mini. W tym roku dostałem powiadomienie na maila, że muszę zapłacić za usługe DNS Anycast - czyli delegacja domen na jakieś bardziej wydajne DNS-y. Generalnie nie potrzebuję tego, bo ruch na stronach mam bardzo mały. Koszt to 50 zł + VAT, za każdą domenę spoza nazwa.pl - pytanie czy da się to jakoś obejść, aby nie płacić tych 50 zł ? Nie mam możliwości transferu domeny do nazwa.pl (wtedy byłoby to za free).
 4. Reklama

  A czy dla małej firmy z branży usług gastronomicznych, dobrym pomysłem jest aby tworzyć stronę www czy np oprzeć wszystko o facebooka - również promocje. Pytanie, czy facebook ma taki zasięg? Czy warto opierać na nim strategię marketingową?
 5. Boty atakują wordpressa

  Wordpress stał się ofiarą swojej popularności.
 6. Blogi o pozycjonowaniu?

  Jeden z najstarszych blogów SEO
 7. Walka ze spamem. Hosting nazwa.pl

  Mam w nazwa hosting i rzeczywiście walka ze spamem to u nich karkołomna sprawa. Przez Google - dobra opcja, tylko to zwiększa czas otrzymania.
 8. Hosting WWW z SSH + GIT

  Mam na nazwa coś podobnego i dobrze mi się z nimi współpracuje, chociaż nie należą do najtańszych.
 9. A w jaki sposób to idzie? Przez wifi/router?
 10. Szukam jakiegoś możliwie prostego skryptu przy pomocy którego będę mógł wystawiać faktury (i inne dokumenty sprzedaży - online). Online, bo pracuję na różnych urządzeniach i w tym przypadku aplikacja stacjonarna trochę mnie ogranicza. Jakieś typy?
×