Skocz do zawartości

cybers

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O cybers

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

584 wyświetleń profilu
 1. program do windykacji

  Już windykatorzy wiedzą, jak skutecznie windykować. Nie potrzebują do tego dodatkowych programów, tylko odpowiedniej determinacji
 2. Dostałem informację, że jeżeli zamiast DNS-ów nawa.pl wstawi się w konfiguracji domeny adresy IP (u operatora domeny) czyli: ns1.nazwa.pl, adres IP 77.55.125.10 ns2.nazwa.pl, adres IP 77.55.126.10 ns3.nazwa.pl, adres IP 77.55.127.10 Przekreślone usuwamy a pogrubione wstawiamy w konfiguracji - to powinno działać poprawnie. Ktoś może potwierdzić?
 3. Gdybym miał takie potrzeby, bo tym skorzystał, ale nie mam takowych potrzeb i wystarczy mi standardowe rozwiązanie, takie jakie było do tej pory. Czy dla takich klientów jak ja, istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej opcji? Jeżeli tak, to jakiej delegacji DNS powinienem użyć?
 4. Korzystam z hostingu w tym najniższym pakiecie w nazwa.pl - hosting Active Cloud Mini. W tym roku dostałem powiadomienie na maila, że muszę zapłacić za usługe DNS Anycast - czyli delegacja domen na jakieś bardziej wydajne DNS-y. Generalnie nie potrzebuję tego, bo ruch na stronach mam bardzo mały. Koszt to 50 zł + VAT, za każdą domenę spoza nazwa.pl - pytanie czy da się to jakoś obejść, aby nie płacić tych 50 zł ? Nie mam możliwości transferu domeny do nazwa.pl (wtedy byłoby to za free).
 5. Reklama

  A czy dla małej firmy z branży usług gastronomicznych, dobrym pomysłem jest aby tworzyć stronę www czy np oprzeć wszystko o facebooka - również promocje. Pytanie, czy facebook ma taki zasięg? Czy warto opierać na nim strategię marketingową?
 6. Boty atakują wordpressa

  Wordpress stał się ofiarą swojej popularności.
 7. Blogi o pozycjonowaniu?

  Jeden z najstarszych blogów SEO
 8. Walka ze spamem. Hosting nazwa.pl

  Mam w nazwa hosting i rzeczywiście walka ze spamem to u nich karkołomna sprawa. Przez Google - dobra opcja, tylko to zwiększa czas otrzymania.
 9. Hosting WWW z SSH + GIT

  Mam na nazwa coś podobnego i dobrze mi się z nimi współpracuje, chociaż nie należą do najtańszych.
 10. A w jaki sposób to idzie? Przez wifi/router?
 11. Szukam jakiegoś możliwie prostego skryptu przy pomocy którego będę mógł wystawiać faktury (i inne dokumenty sprzedaży - online). Online, bo pracuję na różnych urządzeniach i w tym przypadku aplikacja stacjonarna trochę mnie ogranicza. Jakieś typy?
×