Skocz do zawartości

go4mail

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O go4mail

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

538 wyświetleń profilu
 1. Witam, rozpoczynam poszukiwania dwóch ofert które obejmowałaby następujące cechy: Pojemność 100 GB lub 250 GB - bez rozdzielania na maile i przestrzeń ftp/http Brak ograniczeń w ilości domen (obecnie 10 i co jakiś czas się poszerza) Brak ograniczeń transferowych Brak ograniczenia pojemności oraz ilości baz danych MySQL Polska faktura VAT Możliwa późniejsza bezstresowa rozbudowa do wyższych pojemności (nawet kilka-kilkadziesiąt TB) lub całkowita migracja na VPS/dedyka. Zależy mi również na tym, żeby co dwa trzy lata nie zmieniać kolejny raz dostawcy usługi. Istotne jest również aby usługa była stabilna i dostępna ciągle. Tak jak na wstępie napisałem - na razie zaczynam poszukiwania. Proszę o oferty, za co z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam
 2. Moc do parsowania DOM

  Intel Core2Duo 2.0Ghz, 2x2GB RAM DDR2-5300, SSD Kingston 40GB SATA2, Inter Gigabit Ethernet LAN zintegrowany z mobo chyba firmy ASRock. A dieslem mnie zraniłeś. 1998 BMW E39 535i M62B35 z azotem na codzień, w wakacje przepędzam złe myśli 1999 Ducati Monster 900. Ale na zakupy wystarcza ;-) IP musi być stałe nie koniecznie polskie. Może być wirtualizacja. Jeden skrypt jest wywoływany nie częściej niż co 2 minuty,czyli nie więcej jak: 100 zapytań na sekundę i/lub minutę 3000 zapytań na godzinę. Statystyki dla pojedynczego zapytania zawierają się w przedziałach: Czas pracy: od 1 do 112 sekund (jak zaczyna zarzynać mi machinę to i zdarza się infinita ;-) ale to wynika z zarżnięcia komputera oraz łącza; Ilość zapytań do sql SELECT: 6; Maksymalna ilość wpisów do sqla INSERT: 4; Technologia: PHP + Simple HTML DOM + jQuery. Obecnie skupiam się na optymalizacji. Kod już chyba z dwa razy przepisałam. Co znaczy że mam zrobić cluster? Mowa o połączeniu domowych komputerów czy kilku VPS'ów?
 3. Moc do parsowania DOM

  Witam. Napisałam aplikację do parsowania pewnych treści w necie. Dane są wyszukiwane w określonych serwisach (około 100). Obecnie działa to na lokalnym komputerze (2Ghz, 4GB, dysk ssd) gdzie postawiłam ubuntu z lampem i używam cron'a. Ale wydajność jest słaba bo korzystam z LTE - niby 100Mbps i dobry zasięg, ale wieś to wieś. Zastanawiam się ile mogę otrzymać za minimalną ilość gotówki ;-) Poszukuję serwera który miałby: Określony adres IP (aby dodać do listy wyjątków dopuszczonych do bazy danych na serwerze aplikacji); Sporej wydajności - nie wiem czy potrzebuję dedyka, ale aplikacja potrafi obciążyć mój komputer do granic możliwości w trybie ciągłym. Możliwie najlepszego stosunku mocy do ceny. Możliwości wynajęcia serwera zarówno na miesiąc jak i na rok - nie wiem czy aplikacja się "sprzeda" i będę na niej zarabiała a nie chciałabym się wiązać kontraktem na wynajem mocy obliczeniowej czy czegoś takiego. Bardzo proszę o rozsądne oferty - jestem studentką i budżet jest dość ograniczony ;-) - ale z drugiej strony nie będę się obawiała kubła zimnej wody. Z góry dziękuję za pomoc.
×