Skocz do zawartości

ultragreen

Użytkownicy
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ultragreen

 1. Konfiguracja G Suite

  Nie wiem czy dobra kategoria. W razie co proszę administratora o przeniesienie do właściwego. Posiadam usługę poczty w domenie w google. Przez przypadek nie odnowiłem domeny, która była przekierowana na DNS u innego usługodawcy. Nie posiadam już tam żadnych usług. Domena jest w tej chwili odnowiona. Zmieniłem dane dotyczące DNS tak aby wskazywały na OVH. Niestety poczta w gmail nie działa. Nie mogę się doczytać finalnie w pomocy google jak ponownie skonfigurować usługę.
 2. Zlecę dodanie do istniejącego serwisu działającego na wordpress, opcję zadawania pytań i odpowiedzi. Coś podobnego na wzór http://www.dotacje.pl/zadaj-pytanie/ lub ewentualnie inne propozycje niekoniecznie oparte na bbpress. Czekam na propozycje na priv lub w tym temacie. Budżet - 200 PLN.
 3. [Szukam] VPS z administracją

  Poszukuję VPS z administracją. Dysk minimum 50 GB, od 2 GB RAM wzwyż, przyzwoity procesor, własny adres IP. Budżet około 70 zł miesięcznie aczkolwiek można coś tam dorzucić w razie jakby oferta była przyzwoita. Zależy mi też na dobrym suporcie. Na VPS będzie stał wordpress, około 400-600 UU dziennie.
 4. [Szukam] VPS z administracją

  Wybrałem ofertę www.mzone.uk. Dziękuję za propozycje.
 5. co zamiast zenbox ?

  Grubo widzę się z zenboxem dzieje.
 6. Jaki skrypt pod forum? Myślę, że na starcie około 100 UU dziennie. Wolałbym na początek z darmowego rozwiązania.
 7. [dyskusje] Hitme.pl

  Przymierzam się do zakupu hostingu dedykowanego VPS-DA1. Ktoś korzysta z podobnych rozwiązań u nich i wypowie się na ten temat.
 8. Tak jak w tytule. Może być płatne rozwiązanie w postaci slidera. Ewentualnie czekam na propozycje.
 9. Poszukuję dedyka pod ownloud

  Poszukuję stabilnego dedyka pod własną chmurę owncloud. Pojemność minimum 200 GB. Budżet w granicach 100 zł miesięcznie. Obowiązkowy częsty backup. Testuję w tej chwili opcję VPS od OVH. Niestety tam jest niedostępny w pakiecie i z tego co kojarzę trzeba chyba płacić dodatkowo. Czekam na propozycje.
 10. [Opinie] Zenbox.pl

  Mi to się wydaje, że to klasyczne szukanie pieniędzy na siłę. Nie miałem tam jakiś arcyważnych rzeczy więc płakał nie będę.
 11. [Opinie] Zenbox.pl

  Pewnie tak.
 12. [Opinie] Zenbox.pl

  Z miesiąc czasu miałem nieopłaconą.
 13. [Opinie] Zenbox.pl

  Mam jedno konto hostingowe (kiedyś były dwa ) Płacę co miesiąc i czasami miałem wpłaty kilka miesięcy naprzód. Teraz po prostu zapomniałem zapłacić. Zawiesili mi konto. Opłaciłem należność w wysokości 15 zł. Konto zostało odwieszone. Dostałem maila, że wszystkie moje pliki są skasowane i aby przywrócić wszystko do stanu pierwotnego chcą zapłaty za konto rok z góry. Spotkał się ktoś z czymś takim w zenbox?
 14. Poczta to już widzę nie ma co wymyślać.
 15. [Opinie] Zenbox.pl

  Piwik jest z tego co pamiętam.
 16. W związku z tym, że moja praca skupia się w dużej mierze na wymianie e-mail poszukuję porządnego rozwiązania (oczywiście serwisy typu wp, o2, etc odpadają) - w miarę duża ilość miejsca - podpięcie swojej domeny - nie interesują mnie webmaile roundcube, etc (korzystam już na jednym koncie, wolałbym jakieś inne rozwiązanie) Co polecacie?
 17. Szukam chmury w której będę mógł przetrzymywać swoje pliki związane z pracą - rozbudowane pliki .xls o wadze około 10 MB. Do tej pory korzystałem z dropboxa ze zwiększonej przestrzeni w związku z promocją Samsunga. Dodatkowo zabiezpieczyłem się hubic od OVH. Obecnie zauważyłem problemy. Otóż dropbox jest zainstalowany na kilku komputerach. Z reguły pracuję na dwóch. Są jakieś konflikty w plikach. Z mojego punktu widzenia wydaje mi się, że problem robi właśnie hubic ale pewności nie mam. Szukam jakiegoś innego płatnego rozwiązania. Obecnie testuję darmową opcję box.com. Może zaproponujecie jakieś inne opcje? Miejsca potrzebuję minimum 100 GB.
 18. (Szukam) chmury - miejsce na rozbudowane pliki exel

  Wziąłem VPS 20 GB w OVH.
 19. [SZUKAM] Poszukuję poczty elektronicznej

  Korzystasz osobiście? Z której opcji?
 20. [SZUKAM] Poszukuję poczty elektronicznej

  A wracając do sprawy. Ktoś korzysta może z rozwiązania google apps i podzieli się swoimi opiniami?
 21. [Opinie] Zenbox.pl

  To na tyle dobrze, że poczta już działa. Ja niestety nie miałem czasu i musiałem uciekać. Generalnie właśnie przez e-mail.
 22. [Opinie] Zenbox.pl

  Coś się zmieniło w temacie ostatnich problemów w zenboxie? Czy nadal to sam.
 23. (Szukam) chmury - miejsce na rozbudowane pliki exel

  Widzę, że to na zaproszenie jest?
 24. (Szukam) chmury - miejsce na rozbudowane pliki exel

  Dobra a ten ownloud. Widzę, że jest klient na maca i windowsa. Pliki rozumiem synchronizują się w czasie rzeczywistym. A jaki hosting pod to dobrać? VPS na kimsufi będzie ok? Ewebtualnie jakiś dedyk?
×