Skocz do zawartości

ultragreen

Użytkownicy
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

O ultragreen

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. Konfiguracja G Suite

  Nie wiem czy dobra kategoria. W razie co proszę administratora o przeniesienie do właściwego. Posiadam usługę poczty w domenie w google. Przez przypadek nie odnowiłem domeny, która była przekierowana na DNS u innego usługodawcy. Nie posiadam już tam żadnych usług. Domena jest w tej chwili odnowiona. Zmieniłem dane dotyczące DNS tak aby wskazywały na OVH. Niestety poczta w gmail nie działa. Nie mogę się doczytać finalnie w pomocy google jak ponownie skonfigurować usługę.
 2. Zlecę dodanie do istniejącego serwisu działającego na wordpress, opcję zadawania pytań i odpowiedzi. Coś podobnego na wzór http://www.dotacje.pl/zadaj-pytanie/ lub ewentualnie inne propozycje niekoniecznie oparte na bbpress. Czekam na propozycje na priv lub w tym temacie. Budżet - 200 PLN.
 3. [Szukam] VPS z administracją

  Wybrałem ofertę www.mzone.uk. Dziękuję za propozycje.
 4. [Szukam] VPS z administracją

  Poszukuję VPS z administracją. Dysk minimum 50 GB, od 2 GB RAM wzwyż, przyzwoity procesor, własny adres IP. Budżet około 70 zł miesięcznie aczkolwiek można coś tam dorzucić w razie jakby oferta była przyzwoita. Zależy mi też na dobrym suporcie. Na VPS będzie stał wordpress, około 400-600 UU dziennie.
 5. co zamiast zenbox ?

  Grubo widzę się z zenboxem dzieje.
 6. Jaki skrypt pod forum? Myślę, że na starcie około 100 UU dziennie. Wolałbym na początek z darmowego rozwiązania.
 7. [dyskusje] Hitme.pl

  Przymierzam się do zakupu hostingu dedykowanego VPS-DA1. Ktoś korzysta z podobnych rozwiązań u nich i wypowie się na ten temat.
 8. Tak jak w tytule. Może być płatne rozwiązanie w postaci slidera. Ewentualnie czekam na propozycje.
 9. Poszukuję dedyka pod ownloud

  Poszukuję stabilnego dedyka pod własną chmurę owncloud. Pojemność minimum 200 GB. Budżet w granicach 100 zł miesięcznie. Obowiązkowy częsty backup. Testuję w tej chwili opcję VPS od OVH. Niestety tam jest niedostępny w pakiecie i z tego co kojarzę trzeba chyba płacić dodatkowo. Czekam na propozycje.
 10. [Opinie] Zenbox.pl

  Mi to się wydaje, że to klasyczne szukanie pieniędzy na siłę. Nie miałem tam jakiś arcyważnych rzeczy więc płakał nie będę.
 11. [Opinie] Zenbox.pl

  Pewnie tak.
 12. [Opinie] Zenbox.pl

  Z miesiąc czasu miałem nieopłaconą.
 13. [Opinie] Zenbox.pl

  Mam jedno konto hostingowe (kiedyś były dwa ) Płacę co miesiąc i czasami miałem wpłaty kilka miesięcy naprzód. Teraz po prostu zapomniałem zapłacić. Zawiesili mi konto. Opłaciłem należność w wysokości 15 zł. Konto zostało odwieszone. Dostałem maila, że wszystkie moje pliki są skasowane i aby przywrócić wszystko do stanu pierwotnego chcą zapłaty za konto rok z góry. Spotkał się ktoś z czymś takim w zenbox?
 14. Poczta to już widzę nie ma co wymyślać.
×