Skocz do zawartości

rameerez

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O rameerez

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Bardzo dziękuje za odpowiedź. Rozumiem , że serwer obsługuje 2-3k userów na poszczególna transmisję? czy może jest to liczba odwiedzających dziennie?
 2. Witam, szukam hostingu pod streaming video - max. 5k na transmisje (średnio 1-2k). Szukam dedyka z mocnym łączem, najlepiej zlokalizowanego w Polsce. Nie mam sztywnego budżetu. Wiem , że temat może być rozwojowy, dlatego potrzebuję rozwiązania minimum oraz z zapasem np. pod 10k userów na transmisję. Proszę o propozycje.
 3. Witam, szukam podobnego rozwiązania, czy może Pan odpisać jakie rozwiązanie Pan wybrał (parametry)- i jaki hosting?
 4. Szukam serwer dedykowany

  Witam, rzeczywiście o panelu nie napisałem. Jak najbardziej potrzebuję panelu administracyjnego. Używam teraz cPanel i DidectAdmin. cPanel bardziej mi odpowiada, ale wiem ze jest droższy, stąd nie musi to być ten panel. DirectAdmin jest ok.
 5. Szukam serwer dedykowany

  Witam, Założyłem ~350 zł netto miesięcznie. Tak ma być zarządzany.
 6. Witam, obecnie mam 2 VPSy + 1 konto reseller i chciałbym zmigrować wszystko na serwer dedykowany. Mam około 60 kont z czego około 20 to Wordpress/Joomla i kilka sklepów Presta/Shoper, reszta ma statyczne strony. Do tego potrzebuje około 20 adresów IP. Oczekuje dobrego kontaktu ze strony wsparcia oraz pomocy przy migracji. Jeśli chodzi o parametry serwera: Lokalizacja: Polska Proc: najlepiej 4 rdzenie RAM: min 8GB Dyski: czekam na propozycję (potrzebuje min 2x1TB min) może SSD? wszystko zależy od ceny Wsparcie techniczne: Liczę na szybki, dobry kontakt oraz wsparcie techniczne w cenie Dodatki: Możliwość rozbudowy Płatność: liczę an rabaty przy płatności z góry na dłuższy okres ( proszę o propozycje na płatność standardową na 1 miesiąc oraz dodatkowo za 3/6/12 miesięcy z góry) Najniższa cena nie jest dla mnie głównym wyznacznikiem, bardziej oczekuje stabilności i dobrego kontaktu ze strony wsparcia technicznego. Proszę o propozycje Pozdrawiam serdecznie
 7. Reseller lub VPS

  Witam, dziękuję za kolejną propozycję i oczywiście proszę o indywidualną ofertę na PW - powyżej napisałem mniej więcej jakie mam oczekiwania i budżet.
 8. Reseller lub VPS

  Witam ponownie, dziękuję za szybkie 3 odpowiedzi na mój post. Jeśli chodzi o budżet to zakładam 150zł miesięcznie (max 200zł - ale to oczywiście wysztko zależy od szczegółów). Rozwarzałem nawet zakup serwera dedykowanego , ale z tego co się zorientowałem trochę wychodzą ponad mój założony budżet. Zależy mi bardziej na cPanelu niż DirectAdminie, ponieważ od dłuższego czasu pracuję z tym panelem, ale zaznaczam , że nie jest to najważniejsze. Bardziej zależy mi na parametrach, stabilności usługi oraz w miarę dobrym wsparciu. W chwili obecnej rozważam wszytkie 3 propozycję i oczywiście czekam na więcej. Pozdr
 9. Reseller lub VPS

  Witam, Szukam VPSa lub konta Reseller jak w temacie. Zależy mi na powierzchni dysku przynajmniej 250GB najlepiej 500GB. Do tego około 15 dedykowanych adresów IP. Obecnie mam transfer 500GB i to mi wystarcza. Zależy mi na zarzącaniu poprzez WHM/cPanel. Szukam przede wszytkim stabilnego serwera z szykbko reagującym na problemy hotline'm. Czekam na propozyję. Cena oczywiście będzie uzależniona od szczegółów, ale zaznaczam , że nie szukam najtańszej opcji. Proszę o propozyje.
×