Skocz do zawartości

octopus

Użytkownicy
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O octopus

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://leki-opinie.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3503 wyświetleń profilu
 1. Ogolnie kupa, wolne serwery i drogie. Support responsywny, ale malo pomocny. Lepiej skorzystac z mniejszego serwisu uslug, ale bardziej doswiadczonego w potrzebach jakie mamy.
 2. Co sądzicie o serwerach/usługach w CloudWays? Od $10 miesięcznie usługa hosting w chmurze DigitalOcean i wszelkie formalności odnośnie zabezpieczeń są obsługiwane przez CW, do tego transfer wliczony.
 3. Hej, czy kojarzycie osobę Piotr Chrostek (GlobalNetwork, Blue Leaf, Cloudbitly)? Ostatni jego hosting: GetDynamic.host działa, jednak kontakt z Administracją się urwał.
 4. Prywatne oferty musiałem wykluczyć, kiedyś się solidnie sparzyłem na takim hostingu. Poza tym zaoferowali przeniesienie całej zawartości i zmiana ustawień co zaoszczędziło sporo czasu i niepotrzebnych nerwów.
 5. To są statystki z Google Analytics. Sprawdzałem kilka razy z rzędu, różne daty itd. Btw. wypowiedzi jednosylabowe możesz zostawić na dyskusje z dzieckiem i to w wieku, w którym jeszcze chce ciebie słuchać.
 6. [Dyskusje] Servizza.com

  Przeszedłem do Servizza z Zenbox'a najwyższy pakiet i okazało się to bardzo dobrym wyborem (do tej pory). Z samych statystyk to wczytywanie strony przyspieszyło 30%, czas odpowiedzi serwera jest o 80% lepszy, inne statystyki również na korzyść nowego hosta. Stosunek ceny do jakości bez porównania lepszy w Servizza. Poza tym sporo pomocy z ich strony i generalnie do tej pory dość szybki support.
 7. Servizza udostępniła najlepszą ofertę. Co prawda samo przyłączenie konta było utrudnione, możliwe przez fakt, że domeny zostały dołączone do hostingu, ale nie otrzymałem danych FTP itd. Po przejściu na Servizza wczytywanie stron przyspieszyło o 30% według Google.
 8. Witam, Co sądzicie o firmie: https://servizza.com/hosting
 9. Szukam zamiennika dla Zenbox.pl - kiedyś była to fajna firma i super wydajność, ale obecnie poziom ceny do jakości ma się nijak. Jaki polecacie hosting zamienny? Wordpress, >100k uniq miesięcznie.
 10. [Opinie] Cloudbitly.com

  Omijać szerokim łukiem. Przedłużenie hostingu - cena wzrosła 200%. Nie odpowiadają na maile.
 11. [Opinie] Hoste.pl

  Bardzo dobrze rozumiem jaki był powód, dwa dni i wciąż nie mogę skopiować własnych plików na dysk, do tego błędy w postaci pustych plików. Powód jest taki, aby uzależnić usługę od firmy, skomplikować ją tak, aby czasem nie przyszło nam na myśl, że można zmienić hostingodawcę i to w kilku prostych krokach. @Robson proszę nie wypowiadaj się, jak nie masz bladego pojęcia jak to wygląda w innych, cywilizowanych firmach.
 12. [Opinie] Hoste.pl

  @Robson, skoro inne hostingi posiadają taką opcję, a Hoste nie to chyba warto o tym napisać. Uszanuj innych zdanie, a nie biadol o VPS-ach.
 13. [Opinie] Hoste.pl

  Nic nie musiałem zmieniać korzystam aktywnie z kilkunastu z nich Dziwię się waszemu oporowi, host przecież korzysta z cPanel/DA z własną nakładką, która jest notabene okrojona do granic możliwości i tu jest problem. Nie wierzę, że bezgranicznie ufacie hostowi i wszystkie dane przechowujecie bez osobistej kopii zapasowej. ps. gdzie moderatorzy?
×