Skocz do zawartości

octopus

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O octopus

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://leki-opinie.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2505 wyświetleń profilu
 1. Szukam zamiennika dla Zenbox.pl - kiedyś była to fajna firma i super wydajność, ale obecnie poziom ceny do jakości ma się nijak. Jaki polecacie hosting zamienny? Wordpress, >100k uniq miesięcznie.
 2. [Opinie] Cloudbitly.com

  Omijać szerokim łukiem. Przedłużenie hostingu - cena wzrosła 200%. Nie odpowiadają na maile.
 3. [Opinie] Hoste.pl

  Bardzo dobrze rozumiem jaki był powód, dwa dni i wciąż nie mogę skopiować własnych plików na dysk, do tego błędy w postaci pustych plików. Powód jest taki, aby uzależnić usługę od firmy, skomplikować ją tak, aby czasem nie przyszło nam na myśl, że można zmienić hostingodawcę i to w kilku prostych krokach. @Robson proszę nie wypowiadaj się, jak nie masz bladego pojęcia jak to wygląda w innych, cywilizowanych firmach.
 4. [Opinie] Hoste.pl

  @Robson, skoro inne hostingi posiadają taką opcję, a Hoste nie to chyba warto o tym napisać. Uszanuj innych zdanie, a nie biadol o VPS-ach.
 5. [Opinie] Hoste.pl

  Nic nie musiałem zmieniać korzystam aktywnie z kilkunastu z nich Dziwię się waszemu oporowi, host przecież korzysta z cPanel/DA z własną nakładką, która jest notabene okrojona do granic możliwości i tu jest problem. Nie wierzę, że bezgranicznie ufacie hostowi i wszystkie dane przechowujecie bez osobistej kopii zapasowej. ps. gdzie moderatorzy?
 6. [Opinie] Hoste.pl

  Nie wiedziałem, że kopia zapasowa przechowywana na własnym dysku jest luksusem. cPanel i DirectAdmin posiadają takie opcje wbudowane. Nigdzie nie pisałem, że host kosztował 50zł, a rezygnuję bo jest drogi na dłuższą metę i limity procesora wyżyłowane(200zł za IPB przy 200 odwiedzinach dziennie - procesor ponad limit). "Większość firm nie udostępnia kopii zapasowych" - właśnie jest to pierwsza, która odmówiła, a znam co najmniej 30.
 7. [Opinie] Hoste.pl

  Niestety opinia była wygórowana - o ile przeniesienie hostingu na hoste obyło się bez problemu, to jego zmiana należy już do wyższej szkoły jazdy. Hoste.pl nie udostępnia żadnej kopii zapasowej dla klienta - jej wykonanie to opcja dodatkowo płatna.. tak, więc będąc już klientem hoste jesteśmy skazani na łaskę lub niełaskę w dostępie do naszej kopii bezpieczeństwa.
 8. Home.pl jaka ścieżka bezwzględna

  Pokazuje katalog / bez niczego. Wychodzi na to, że tak musi być.
 9. Pewnie wielu was miało kontakt z hostingami wielkich firm i pewnie wiecie jak skromne są tam opcje konfiguracyjne. Potrzebuje pilnie bezwzględnej ścieżki do serwera typu Business.
 10. Mam problem, nazwy plików po wypakowaniu na FTP zmieniają kodowanie znaków i nie umiem sobie z tym poradzić. Zawartość spakowana jest OK, nazwy plików się zgadzają.
 11. Informacje o zbyt dużym czasie odpowiedzi dostałem od Google Adsense, nie połączonym z Analytics. Także wcześniej nie sugerowałem się tymi danymi z Analyticsa. Ten czas jest uśredniany wydaje mi się, bo np. nie mamy możliwości przeglądu czasu odpowiedzi według godzin tylko dni, więc jednemu serwer może odpowiadać w mniej niż sekundę, a w nocy np. w 3 sekundy i mamy średnią 1.5.
 12. I co to za opinia, że hosting prowadzi werbowanie klientów przez system afiliacyjny?
 13. [Opinie] Zenbox.pl

  Zapraszam do udzialania opinii o tym hostingu; strona domowa: http://zenbox.pl/ Ja, żeby się nie powtarzać zamieszczam opinię na stronie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/44770-jaki-czas-odpowiedzi-serweraresponse-time-jest-okey/?p=387366 Plus małe podsumowanie: Zalety: + szybkość działania + profesjonalny i przyjazny support 24h + częste kopie zapasowe (4 dziennie) + ciekawy sposób rozliczania - według ilości unikalnych odwiedzin(za wyjątkiem ruchu z Wykop i oczywiście botów), a nie według transferu i obciążenia procesora + własny, rozbudowany moduł Analytics (nie trzeba używać Google) + PHP do wyboru z 5.5 włącznie + wysokie limity CPU, RAM, etc. Wady - nie zawsze od ręki nam serwis przeniosą na nowy host - czasem odrzuca połączenie FTP, gdy zbyt często się loguję i rozłączam(korzystam z WinSCP) Aktualne promocje: przenosiny od innego hostingodawcy gdy jest jeszcze aktywna usługa = GRATIS kilka miesięcy w Zenbox.pl przenosiny za darmo 14 dni testów za darmo
 14. Zmieniłem na Zenbox.pl i jestem już po testach, więc mogę powiedzieć że przyrost wydajności jest widoczny: Wcześniej miałem 50 i 60. Czas odpowiedzi serwera: Szybkość wczytywania strony spadł o 5 sekund i wynosi teraz nieco ponad 3 sekundy. Host całkiem ciekawy i godny polecenia.
 15. No właśnie. Duży wzrost tej liczby odnotowałem po informacji o "upgrade" serwera u tej firmy. Niestety Aboo milczy, więc zdecydowałem się przenieść host na Zenbox.pl - pierwsze wrażenia opiszę dopiero w piątek, bo w czwartek dopiero mam ustalone przenosiny.
×