Skocz do zawartości

travel

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez travel

 1. Witam, prośba do Was o porównanie głównie pod kątem limitów połączeń. W moim hostingu czasami zdarzają się problemy z przekroczeniem limitu połączeń (Too many connections). Aktualnie biorę pod uwagę: - przejście na wyższy plan (serwer wirtualny) - przejście na najtańszą opcję VPS Koszty porównywalne, a mnie chodzi głównie o sprawne działanie moich stron internetowych (w tym forum dyskusyjnego). Będę wdzięczny za opis różnic (serwer witrualny kontra VPS) oraz podanie zalet i wad przejścia z serwera wirtualnego na VPS w najskromniejszej wersji. Czy w kwocie ok. 200zł/1rok możliwe jest otrzymanie u kogoś z Was (VPS - wersja najuboższa) domeny .pl lub innej, w miarę przyzwoitej?
 2. Witam, Pytanie dotyczy forum opartego na phpBB. Podczas korzystania z opcji "whois" wyskakuje poniższy błąd. Opcja "whois" służy do przeglądania numerów IP osób odwiedzających forum. Usterka: Zakładam, że problem leży po stronie bazy danych... Zgłosiłem ten fakt firmie hostingowej. Administrator zwiększył limit połaczenia z 5s. do 10s. Niestety nadal to samo, błąd nadal występuje. Zastanawia mnie również sprawa pojawiających się w komunikacie błędów w plikach forum. Czy mogę coś z mojej strony w tej sprawie zadziałać, czy raczej czekać na zmianę ustawień bazy danych ze strony firmy hostingowej? Dodam, że korzystanie z forum nie jest zakłócone. Wszystko działa tak jak należy. Powyższy błąd występuje tylko podczas korzystania z opcji "Whois". Prośba o pomoc, wskazówki.
 3. Dziękuję za wskazówki. Przyczyna usterki: Port 43. Konieczna była zmiana ustawień portu 43 odpowiadającego za whois (ssh). Zmian dokonał przedstawiciel hostingu. ...i wszystko wróciło do normy.
 4. [dyskusje] vipower.pl

  Właśnie przedłużyłem hosting na kolejny rok. Jestem zadowolony, tym bardziej, że "załapałem się" na aktualną promocję (rabat). Z perspektywy roku: - brak poważniejszych usterek (dłuższych przerw) - szybkie odpowiedzi na moje maile z Biura Obsługi Klienta - pomoc techniczna działa sprawnie - ciekawy i praktyczny "Panel Klienta" Polecam ofertę hostingową w vipower.pl.
 5. vipower.pl

  No nie działa to jeszcze tak, jak należy... Raz ok, a za chwilę znów mulenie lub awaria. Edit: Wygląda na to, że usterka została już usunięta. Dzięki.
 6. vipower.pl

  Pisz maila na adres BOK. Jak coś jest nie tak, na bieżąco otrzymuję odpowiedzi i następuje poprawa. Widzę, że już awaria usunięta, dziekuję. Edit: Poprawcie jeszcze, bo bardzo muli....
 7. vipower.pl

  Nic nie działa. Czekamy...
 8. [dyskusje] vipower.pl

  Te kilka minut przerwy, sprawa normalna, ale przy dłuższej przerwie oczekujemy informacji w panelu klienta. ???
 9. vipower.pl

  Zatem zgłaszamy i tutaj. Jest jakaś awaria na vipower.pl Czy ktoś może udzielić informacji?
 10. [dyskusje] vipower.pl

  Działajcie coś, bo jest jakaś awaria (pytanie, jak długo jeszcze). Chodzi o serwer www.
 11. vihost.pl padło

  Co z tym vipower.pl? Od kilku dni bardzo wolne, a teraz już nawet pełna awaria -> brak dostępu (serwer www). Brak jakiejkolwiek informacji w panelu klienta...
 12. Zapraszam do oceny naszego projektu, który działa w oparciu o phpBB3. http://www.turystycznie-forum.pl Na forum: - praktyczne porady turystyczne - fotorelacje z podróży (zdjęcia, kącik fotograficzny) - ciekawe miejsca w kraju i za granicą (lokalnie, regionalnie) - bieżące wieści ze świata turystyki (komentarze) - organizowane wspólne wyjazdy w teren (zloty, spotkania) - publikacje turystyczne (czasopisma, literatura) - wymiana informacji (noclegi, sprzęt turystyczny, środki transportu) - konkursy i quizy dla użytkowników itp. Mile widziane Wasze komentarze. A może też dołączycie do nas? Zapraszam travel
 13. [dyskusje] vipower.pl

  Dziękuję za szybką reakcję. A co to ma wspólnego z właściwym tematem tego wątku?
 14. [dyskusje] vipower.pl

  Szkoda, że nie ma w standardzie aplikacji "Installatron". Mam tu na myśli serwery www. Planujecie w przyszłości dodanie tego bardzo potrzebnego dodatku?
 15. Cóż zrobić, jest dyskusja i jest klimat. No właśnie, dyskusja... Liczyłem bardziej na komentarz dotyczący kwestii merytorycznych forum (tematyka, działy, wątki). Wracając do "białych kropek"... Użytkownicy regularnie biorący udział w dyskusjach przyjęli bardzo pozytywnie wspomniane "kropki".
 16. [dyskusje] vipower.pl

  Firma jak najbardziej w porządku.
×