Skocz do zawartości
chmuri

Relacja ze spotkania 7 luty :D

Polecane posty

Po niżej prosił był o wasze wrażenia i opinie na temat wczorajszego/dzisiejszego spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już już czekam na foty od blumsiena ;) kisiel..... :P

 

 

edit

 

nie mogę tego pojąć jak można mieszkać w jednym mieście pisać posty na jednym forum co się okazuje mieszkać na jednej dzielnicy i się nie znać :) brawo dla blumena i kiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam na jakieś foty z opisami kto kim jest :P

 

heh, żartujesz? xD Ja uprzejmie proszę o nie podpisywanie zdjęć. Trzeba było być na meetingu to byś wiedział kto jest kto ;).

 

Kisiek chyba będzie kolejnym organizatorem spotkania :). Wie ktoś o której skończył się meeting? Ja wyszedłem o 4:45 :).

 

P.S, dzięki za przybycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, żartujesz? xD Ja uprzejmie proszę o nie podpisywanie zdjęć. Trzeba było być na meetingu to byś wiedział kto jest kto :P.

 

Kisiek chyba będzie kolejnym organizatorem spotkania :). Wie ktoś o której skończył się meeting? Ja wyszedłem o 4:45 :).

 

P.S, dzięki za przybycie.

 

Za cenzurować zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, żartujesz? xD Ja uprzejmie proszę o nie podpisywanie zdjęć. Trzeba było być na meetingu to byś wiedział kto jest kto ;).

 

Kisiek chyba będzie kolejnym organizatorem spotkania :). Wie ktoś o której skończył się meeting? Ja wyszedłem o 4:45 :).

 

P.S, dzięki za przybycie.

Jak zadzwoni i mnie zaprosi to przyjadę :P.

 

Oczywiście że zdjęcia będą podpisane.....nie wiem czym ale będą :) No nie wiem jak to wpłynie na wizerunek firm :) ale najlepiej i tak wychodziła ekipa z sopotu :) Dokładnie nie wychodziła tylko wynosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem o której się to skończyły chwile przed 7 ;) bo lokal juz całkowicie zamykali .... to Do maca na śniadanie zobaczyć co z Sopotem i do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem się z Adrianem pożegnać bo gdzieś poleciał już na tańce i swawole :P;) Kisiolu ile wlachowiaczków jeszcze poszło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie my z Adrianem na tych tańcach byli .... boże kamizake .... truskawki .... piwa .... to sie nazywa koniec imprezy w dobrym stylu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

zdjęcia ode mnie są TUTAJ- niepodpisane, nieocenzurowane, rzec można- dziewicze ;)

to zaszaleliście :P mnie już niestety druga noc z rzędu skutecznie zachęciła do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie my z Adrianem na tych tańcach byli .... boże kamizake .... truskawki .... piwa .... to sie nazywa koniec imprezy w dobrym stylu ...

 

Wspomnij kto za to płacił, buaha.. ;)

 

//Edit, nawet nie zdążyłem pobrać fotek a mirror padł ;f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego tutaj się bać kto jest kto na zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do podpisow to sie jakos tak przyjelo ze zdjecia nie sa podpisywane po spotkaniach WHT. Tak na marginesie te dwie kobiety co udalo mi sie wychwycic na zdjeciach to tez uzytkowniczki WHT? ;) Bo ja lekko nie w temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Adrian i irlandczyk płacił ;P ciekawe Czy Sławka żona już zabiła czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podpisow to sie jakos tak przyjelo ze zdjecia nie sa podpisywane po spotkaniach WHT. Tak na marginesie te dwie kobiety co udalo mi sie wychwycic na zdjeciach to tez uzytkowniczki WHT? :) Bo ja lekko nie w temacie ...

 

Ani jedna nie jest z WHT :P jedna jest z PiO, a druga to moja znajoma, którą akurat spotkaliśmy na meetingu :)

 

Ktoś wie, jak nasz marynarz żyje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo lux, szkoda ze musialem sie zbierac dosc szybko ;) Ale przy tempie ktore narzucili Edart z Kiskiem to i tak wylazlem na gumowych nieco nogach.

Jeszcze raz bardzo dzieki i do nastepnego mam nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje to spotkanie staropolskim: ROTFL :]

Extra było!

 

Marynarza z Sopotu ogłosiłbym maskotką spotkania/wht :]

(ciekawe czy i jak dopłynął do domu xD, bo raczej nie na własnych gumowatych nogach xD)

 

Dziękuję za spotkanie, Adrianowi dziękuję za "firmowe piwo" - było smaczne :P

 

 

http://files.propl.eu/pliki/Obrazki/zdjecia.tar.gz - tutaj macie zdjęcia co zamieścił Mr Box

http://files.propl.eu/pliki/Obrazki/BlueMan-pl.zip - a tutaj moje zdjęcia. Właściwie wszystkie. Oprócz jednego - jak sopot klęczy na zewnątrz baru ;) nie nadawało się do publikacji

http://www.blueman.pl/zycie/id892-spotkanie-wht-krakow.html - moje krótkie streszczenie spotkania, a w nim skompresowane mniejsze zdjęcia dla osób, które nie chcę ściągać od razu całej paczki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super, tylko przy paczce BlueMan.pl.zip wywala 500 :P.

 

btw;

"Host is down?" ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Hi !

O widze ze koledzy calkiem fajnie sie bawili ;)

Czy duzy kac był ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×