Skocz do zawartości
lubicz

szybkie pytanie-> hekko czy prohost

Polecane posty

U nas jest sla na 99,9% - raz to w tym roku przekroczyliśmy. I wszystko co na ten temat mogę powiedzieć. Jeśli jest awaria sprzętowa czy to jakiś atak to jest to załatwiane w wyznaczonym czasie - nikt nie ma wpływu na takie zdarzenia. Można jedynie szybko reagować.

 

Co do limitów to jeśli ktoś kupuje najtańszy plan i mówi, że chce tam stawiać dużo rzeczy to jest uświadamiany (uprzedzam, że nie znam okoliczności uświadomienia panu tego faktu przez nasz dział pomocy). Limit cpu istnieje i tyle. Jeśli ktoś przekracza limity to vps albo serwer dedykowany.

 

To co ja napiszę (jaki super hosting ten prohost) i tak nie ma znaczenia - lepiej pytać użytkowników o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy hekko ładowałbym do najlepszych hostingów. Mam u nich joomle i phpbb3 i nie miałem doby, żeby się coś nie sypało (oczywiście support nie wie o co mi chodzi - ale to już moja prywatna bitka). hekko - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewien czy hekko ładowałbym do najlepszych hostingów. Mam u nich joomle i phpbb3 i nie miałem doby, żeby się coś nie sypało (oczywiście support nie wie o co mi chodzi - ale to już moja prywatna bitka). hekko - nie polecam.

Aha i oczywiście się kontaktowałeś opisując dokładnie swój problem ? Jak zwykle pewnie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi waszego BOK do d... się nadają np:

Podana strona działa szybko a problemy z ftp nie są z naszej strony.
Oczywiście jak najbardziej rzeczowa bo i zgodna z prawdą: nie ma z naszej strony takich problemów, usługi są monitorowane nie tylko przez automat bo i również przez ludzi.
na maile z 29.10 i 30.10 nie otrzymałem odpowiedzi. w ten weekend było co najmniej 5 padów dłuższych niż 10 min. problem jest nagminny i męczący. do ftp na hekko mam podpięte 2 serwery więc widzę jak na dłoni kiedy nie pobiera plików. BOK to ekipa zbywaczy a o podejściu do klienta można wiele się dowiedzieć czytając wypowiedzi hekko na wht.

zanim się kogoś oceni

Aha i oczywiście się kontaktowałeś opisując dokładnie swój problem ? Jak zwykle pewnie nie..
warto via PW zapytać o login klienta.

i żeby była jasność obciążenie serwera nie przekracza z mojej strony 0.8 ;) przy limicie 4 (bodajże).

z mojej strony życzę dalej dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend była tylko jedna awaria, dziś. Dane z kosmosu. Jeśli serwer pracuje stabilnie (pady nie wynikają z jego obciążenia, o tym innym razem) to nie ma możliwości aby problem z połączeniem z ftp był z naszej winy.

Na wszystkie maile odpowiedzi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszystkie maile odpowiedzi są.
to prosiłbym o ich wysłanie do mnie ;) (żart)

mam konto na s1 - wczoraj napisaliście na wht i w info w panelu, że macie na nim problemy, ale wszystkie odpowiedzi od supportu jakie dostaję to:

Podana strona działa szybko a problemy z ftp nie są z naszej strony.
może jest tak, że dostrzegliście problem wczoraj a ja go miałem już wcześniej? poza tym wystarczyłby jeden mail z informacją, że coś się sypie i mam się wstrzymać, bo nie ma nic gorszego niż np. pracować nad stroną (joomlą :)na hoście który raz śmiga a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prosiłbym o ich wysłanie do mnie :P (żart)

mam konto na s1 - wczoraj napisaliście na wht i w info w panelu, że macie na nim problemy, ale wszystkie odpowiedzi od supportu jakie dostaję to: może jest tak, że dostrzegliście problem wczoraj a ja go miałem już wcześniej? poza tym wystarczyłby jeden mail z informacją, że coś się sypie i mam się wstrzymać, bo nie ma nic gorszego niż np. pracować nad stroną (joomlą :)na hoście który raz śmiga a raz nie.

Czy widzi Pan różnicę pomiędzy informacją o tym co się konkretnie sypie i jaki to ma wpływ na działanie serwera s1 ? Powtarzam: NIE MA TO ŻADNEGO WPŁYWU NA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA WWW, FTP CZY TEŻ INNYCH USŁUG.

 

edit: Dalsza korespondencja tylko pw/bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o niewydzieranie się na klienta. jeśli awarie na s1 nie mają wpływu na szybkość działania www to oznacza to tylko tyle, że standardowo działa do d...

(ad: edit) ja tu tylko informuję potencjalnych klientów, że jeśli znajdzie się trudny do namierzenia problem to na support nie mają co liczyć (podkreślam - moim subiektywnym zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się nie wydziera ale czasem warto coś dosadniej napisać.

 

edit: reszta usunięta, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×