Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

 

Czym zasadniczo roznia sie pakiety Linux-Hosting od CP-Hosting? Na razie wyczytalem, ze Linux-Hosting ma chyba mniej przyjazny panel do zarzadzania. Poza tym wiekszosc parametrow wyglada podobnie. Ale za to CP-Hosting ma wieksza powierzchnie za te sama cene - i tak sie zastanawiam - kosztem czego? Za to w czym jest gorszy?

Zakladajac ze chcemy najtansza opcje z obu pakietow - za 100zl netto - ktory byscie wybrali?

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/118-amm-net-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/118-amm-net-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34249-dyskusje-ammnetpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zaznaczyć, że AMM posiada własne data center, świadczy usługi hostingowe od blisko dekady, nie słyszałem o nich złej opinii, więc jeśli podajecie tu zamienniki, to niech to będą firmy naprawdę na poziomie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam hosting już 3,5 roku i ich największą zaletą jest bezawaryjna praca i wydajne serwery. Linux Hosting od CP Hosting różni się prawdopodobnie lokalizacją DC - Linux (Polska), CP (USA). Tak przynajmniej było kiedyś.

 

Oczywiście mają też pewne wady, ale o to nikt nie pytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wady:

- brak możliwości założenia oddzielnych kont FTP

- średni support - na odp. czeka się min. 1 dzień

 

Z zalet:

- możliwość założenia oddzielnych kont email o wspólnym loginie

- szybkie i wydajne serwery

- dobry webmail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za opinie.

Jakis czas temu zrobilem sobie porownanie ok. 10 roznych ofert, przejrzalem opinie w internecie, w koncu zdecydowalem sie na AMM i juz przy tym zostane - chociazby dlatego ze mam zbyt malo czasu aby znow zastanawiac sie nad wyborem innej firmy. Byc moze znalazlaby sie oferta troche bardziej atrakcyjna cenowo, ale ta i tak nie jest droga a do firmy mam zaufanie bo juz dawno slyszalem o niej dobre opinie. Wybralem CP-Hosting. Pouzywam to ocenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to obsługują lubuskie Urzędy Skarbowe wiec jest tam trzymany względnie wysoki poziom usług. W sumie watro sie nad nimi zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam:)

 

mam cp-hosting, serwer praktycznie jest bezawaryjny, serwery mają w polsce.

w czasie użytkowania (ponad rok) jedna przerwa w czasie upgradu oprogramowania (przerwa w godzinach nocnych między 3 a 4rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

Jestem tu całkowicie nowym użytkownikiem, jednak posiadam pewien bagaż doświadczeń w amm.pl (amm.net.pl).

 

W AMM "Hostinguję" od ponad 5 lat i posiadam kilka serwerów w planach Linux-Hosting oraz CP-Hosting.

 

Wady:

- Linux-Hosting: brak możliwości założenia oddzielnych kont FTP

- CP-Hosting: należy się spodziewać kłopotów podczas instalacji i konfiguracji skryptów ecommerce, joomla itp.

z powodu niepoprawnie ustawianych przez serwer praw własności

- beznadziejna pomoc techniczna - support

jakiś czas temu, w godzinach pracy można było przynajmniej porozmawiać telefonicznie, teraz można wyłącznie mailować.

Nieprawdą jest 24-godzinny nadzór nad serwerami przez administratora.

Odpowiedzi na maila wysłanego po południu możemy spodziewać się zwykle po 24 godzinach.

Jak pisze AMM "Administrator odpowiada przede wszystkim za techniczną sprawność serwerów i ich widoczność w sieci".

Strony widoczne już być nie muszą ...

Musimy więc uwzględnić ewentualnie wydłużenie czasu tworzenia serwisu www przy zawieraniu umowy z Klientem.

- irytująca postawa administratorów - nawet gdy okaże się, że EWIDENTNĄ winę na nieprawidłowe działanie serwera ponosi AMM,

usłyszymy (teraz przeczytamy), że to nie ich wina - zgodnie z zasadą: "gdy złapią Cię za rękę na kradzieży, powiedz, że to nie Twoja ręka"

- niezbyt szybkie transfery

 

Z zalet:

- możliwość założenia oddzielnych kont email o wspólnym loginie

- szybkie i wydajne serwery

- dobry webmail

 

Mimo tych wad nadal jestem w AMM (choć hostinguję również w innych firmach). Może to przyzwyczajenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z uslug amm.net.pl na hostingu windows od ponad roku.

 

Kolejny raz jest problem z poczta - powtarza sie to co 3-4 miesiace. Poczta nie dziala przez kilkanascie godzin. Maja jakies lipne radiowe lacze.

 

Sam hosting jest ok - mozliwosci i cena.

 

Ale te problemy z poczta sa glownym powodem ucieczki, ktora wlasnie przeprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z uslug amm.net.pl na hostingu windows od ponad roku.

[...]

 

Ale te problemy z poczta sa glownym powodem ucieczki, ktora wlasnie przeprowadzam.

 

 

a gdzie konkretnie wybywasz jeżeli chodzi o 'hosting windows'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie konkretnie wybywasz jeżeli chodzi o 'hosting windows'?

 

szukam czegos sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupilem u nich hosting ponada 2 lata temu, nie z powodu ceny ale z racji faktu ze wydawalo mi sie ze ich support/szybkosc odpowiedzi byl dla mnie zadowalajacy...

 

Niestety to bylo spory czas temu. A dzis?

 

Od tygodnia probuje sie z nimi skontaktowac, nie odpowiadaja na zadne majle, faxy, telefon nie dziala.

 

Gdyby nie fakt ze moja witryna stojaca na ich serwerach jeszcze dziala mozna by podejrzewac ze firma

odeszla w zaswiaty.

 

Szczerze odradzam korzystania z ich uslug... ale moze to sie nawet nie udac bo tak jak mowie nie powiodla sie

zadna proba skontaktowania sie z ta firma.

 

A poza tym ich serwery nie naleza do najszybszych,

 

Rad.

PS. Jesli ktos zna do nich jakis inny numer niz 0800 bylbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Zakupiłem u nich hosting na systemach Windows ponad 3 lata temu. Mam tam podpiętych kilka domen swoich klientów oraz dwa duże serwisy WWW. Niestety jakość usług drastycznie spadła, szczególnie w ostatnim roku!

 

- Fatalny suport, praktycznie olewanie klienta

- Ciągłe restarty serwerów a co za tym idzie brak dostępności hostowanych serwisów i aplikacji WWW

- W umowie napisane jest, że będą informować o wszelkich większych, planowanych zmianach systemowych - NIESTETY KOMPLETNIE SIĘ Z TEGO NIE WYWIĄZUJĄ! W dniu dzisiejszym przykładowo zmienili, jak udało mi się dowiedzieć, łącza które całkiem zablokowały dostęp do witryn www (nawet samej witryny amm.net.pl). Tak duża zmiana powinna być rozgłoszona swoim klientom z informacją o ewentualnych problemach dostępowych! Tutaj nic takiego nie miało miejsca i przestrzegam, że to nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy ta firma tak postąpiła.

 

Niestety taka działalność jest grubo poniżej standardów i osobiście już postanowiłem przenieść całość na inny hosting. Przyznaję, że cenowo może było korzystnie ale chcąc prowadzić poważniejsze serwisy i mieć spokój ducha, że wszystko działa jak powinno a w razie (co naturalne) awarii można łatwo się z firmą skontaktować, zdecydowanie odradzam amm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam AMM

 

Może jeszcze 4 lata temu był to naprawdę profesjonalny hosting ale obecnie to jest wielka PORAŻKA.

 

Przyczynia się do tego obsługa oraz coraz częstsze awarie...

 

Dziś tj 20.04.2011 r. od rana nie działa poczta i strony na serwerze amm. Pani w dziale obsługi twardo wmawia mi że u nich jest wszystko w porządku, a ja powinienem zmienić dostawcę internetu ... !!!

 

Przenoszę się gdzieś indziej bo to jest pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×