Skocz do zawartości
luk-a-sz

Hosting Pod Pare Stron Www

Polecane posty

Witam

 

Korzystałem z usług shou.pl, kiedyś to działało dobrze. Teraz administratorzy nie odpowiadają na maile, zero kontaktu.

 

Przeglądałem forum, jest taki ogrom ofert, że nie wiem na co się zdecydować. Moje wymagania:

 

- miejsce : 1GB conajmniej, mile widziane więcej :P

- transfer miesięczny : 5GB minimum, zamierzam rozbudować swoje www i nie chciałbym żeby mi kiedyś zabrakło.

- ilość domen, sub-domen : bez limitu

- obsługa klienta: szybka i fachowa

- cena : do 100zł za rok

 

Mam nadzieje, że takie coś to nie tylko w Erze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

proste.pl ? :-)

albo masternet.pl ..sporo jest dobrych hostów.. poczytaj to forum.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przerwach podczas walki z serwerem shou czytam to dobre forum.

 

Ale jak mówię jest taki ogrom ofert, że nie jestem w stanie wszystkich skalkulować. A nie chciałbym się wkopać w jakieś ..... a decyzję muszę podjąć już bo witryny muszę być on-line.

 

Pozdrawiam i czekam na jakieś ciekawe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie szukasz serwerów? Polska, Niemcy, USA? A może Ci to obojętne? ;]

 

Hmm żeby to działało :) Nie wiem gdzie shou.pl ma ale zdala od tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić http://neteasy.pl :) Jakby im się chciało zaktualizować cennik na starej stronie (czyli obecnej, ponieważ tworzą nową z odświerzoną ofertą) to byłby taki pakiet w obecnej ofercie a tak muszę reklamę odwalić :P

 

3GB / 30GB miesięcznie - 90zł netto / rok (promocyjna zniżka też obejmuje ten pakiet)

 

Serwery DE a od września Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mogę zaproponować 2 GB przestrzeni i 16 GB transferu miesięcznie za 99 zł rocznie, jest to oferta SERWER PROFIT w Blink .pl

 

Samodzielne strony www : 2

 

To jest zdecydowanie za mało, jeszcze ceny nie zawierają podatku. Hosting musi przynajmniej spełniać moje nie wymagające wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz hostować?

Fora, cmsy czy moze jakies wlasne projekty php+mysql?

 

Witrynę firmy usługowej ( skromna ) i pare witryn związanych z hobby :P

 

Będą spore galerie, conajmniej 300 zdjęć będzie dochodzić co miesiąc. Może to wygenerować jakiś tam limit i niechciałbym żeby mi go zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli galerie to musisz poszukać czegoś z bardzo wydajną bazą danych. Home radze unikać, z doświadczenia wiem że własnie tego typu skrypty kończyły się pogróżkami o zakończeniu umowy.

 

Transfer, miejsce na dysku i wydajny mysql to coś czego powinieneś szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałem z usług shou.pl, kiedyś to działało dobrze. Teraz administratorzy nie odpowiadają na maile, zero kontaktu.

Zapraszam do skorzystania z naszej aktualnej promocji dla użytkowników WHT (szczegóły w mojej sygnaturce). Za 59 zł + VAT rocznie może Pan otrzymać konto z 1 GB przestrzeni i 20 GB transferu i bez innych limitów. Ew. mogę także zaproponować serwer wirtualny Biznes Mini z 2 GB przestrzeni i 33 GB transferu miesięcznego za jedyne 99 zł + VAT rocznie, z opcją płatności za 3 lub 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za różne podpowiedzi.

 

Mniej więcej zawęziłem grono firm do 2, to nie znaczy, że nie możecie podsunąć mi jeszcze czegoś ciekawego.

 

http://neteasy.pl/

konto 3 GB z 30 GB transferu mozemy zaoferowac w cenie 90 zl brutto (juz ze znizka). W cenie jest to wszystko co w naszym standardowym pakiecie czyli php5

z wlasnymi plikami ini, mysql5, brak limitu domen itd. Oczywiscie do kompletu 7 dni darmowego testu.

 

+ parametry konta

- kontakt

- strona www to chyba jakaś pomyłka

 

http://insane.pl/

@T

Zapraszam do skorzystania z naszej aktualnej promocji dla użytkowników WHT (szczegóły w mojej sygnaturce). Za 59 zł + VAT rocznie może Pan otrzymać konto z 1 GB przestrzeni i 20 GB transferu i bez innych limitów. Ew. mogę także zaproponować serwer wirtualny Biznes Mini z 2 GB przestrzeni i 33 GB transferu miesięcznego za jedyne 99 zł + VAT rocznie, z opcją płatności za 3 lub 6 miesięcy.

 

+ cena

+ kontakt

- ciut gorsze parametry konta od konkurencji.

 

Co doradzacie ?

Może jeszcze coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakbyś zamienił siekierkę na kijek;)

Korzystałeś z naszych serwerów wirtualnych? :P Dajemy 2 tygodnie testu za darmo, więc każdy może przekonać się, że nasz support działa bardzo sprawnie bez wydawania choćby złotówki. :-) Prawie wszystkie zacytowane opinie nt. supportu dotyczą kont shell, które zostaną w tym miesiącu wyłączone z marki INSANE.

 

http://insane.pl/+ cena+ kontakt- ciut gorsze parametry konta od konkurencji.

Zwracam uwagę na fakt, że umożliwiamy łatwą migrację na wyższy pakiet. Nie wymaga dokonywania dopłat, po prostu pakiet zmieniany jest na prośbę klienta, a pozostały czas ważności konta przeliczany proporcjonalnie do różnicy w cenie. Można więc zacząć od niedrogiego konta (pisał Pan, że potrzebuje tylko 5 GB transferu miesięcznego), a w razie potrzeb przenieść się na wyższy pakiet (w dowolnym dniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałeś z naszych serwerów wirtualnych? ;) Dajemy 2 tygodnie testu za darmo, więc każdy może przekonać się, że nasz support działa bardzo sprawnie bez wydawania choćby złotówki. :-) Prawie wszystkie zacytowane opinie nt. supportu dotyczą kont shell, które zostaną w tym miesiącu wyłączone z marki INSANE.

 

Czy mógłbym prosić o założenie mi takiego konta trialowego. 14 dni to sporo czasu na podjęcie decyzji.

Jeśli bym się zdecydował to bym je opłacił na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://neteasy.pl/

+ parametry konta

- kontakt

- strona www to chyba jakaś pomyłka

 

nie wiem czemu kontakt na minus... mi zawsze odpowiadają w kilka minut max chyba była odp do 1 godziny ;)

 

Czy mógłbym prosić o założenie mi takiego konta trialowego. 14 dni to sporo czasu na podjęcie decyzji.

Jeśli bym się zdecydował to bym je opłacił na rok.

 

Takie sprawy to raczej na pm.... albo via email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbym prosić o założenie mi takiego konta trialowego. 14 dni to sporo czasu na podjęcie decyzji.

Jeśli bym się zdecydował to bym je opłacił na rok.

Żeby otrzymać konto testowe wystarczy wypełnić formularz zamówienia. Konto testowe jest identyczne z opłaconym, zarówno pod względem funkcji jak i pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://neteasy.pl/

+ parametry konta

- kontakt

- strona www to chyba jakaś pomyłka

Kontakt jest bardzo dobry. Póki nie masz konta nie korespondowałeś z BOKiem tylko z właścicielem a ten na urlopie jeszcze ;)

 

Strona www? Serwer ma dobrze działać a nie ładnie wyglądać :) Ale jak pisałem w którymś z wątków, że szykują już nową specjalnie dla zatwardziałych estetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje obydwa konta z w/w firm.

 

@insane.pl

 

+prostota

+przejżystość

+porządek

 

Pierwsze wrażenie duży pozytyw. Brak mi troszkę funkcji z cpanela. Przydały by się jakieś statystyki. Jak narazie nie widziałem tutaj statystyk jakie znałem z cpanela.

 

@neteasy.pl

 

Tutaj nie wiem wogóle gdzie co jest. Czy już się zalogowałem czy nie, gdzie są w ogóle jakieś opcjie ustawień. Jak narazie widzę tylko kwote do zapłaty którą widzę na każdym kroku...

Pierwsza płatność:290.12 PLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuje obydwa konta z w/w firm.

 

@insane.pl

 

+prostota

+przejżystość

+porządek

 

Pierwsze wrażenie duży pozytyw. Brak mi troszkę funkcji z cpanela. Przydały by się jakieś statystyki. Jak narazie nie widziałem tutaj statystyk jakie znałem z cpanela.

Statystyki pojawią się niedługo. Póki co udostępniamy logi raw w katalogu użytkownika, więc można sobie zainstalować dowolny parser logów generujący statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie wiem wogóle gdzie co jest. Czy już się zalogowałem czy nie, gdzie są w ogóle jakieś opcjie ustawień. Jak narazie widzę tylko kwote do zapłaty którą widzę na każdym kroku...

Pierwsza płatność:290.12 PLN ;)

Dostałeś 2 maile. Jeden do logowania do płatności a drugi z logowaniem do zarządzania kontem. Coś mi się wydaje, że ty szukasz tylko w tym 1 :D

 

Neteasy jako jedna z nielicznych firm ma panel do zarzadzania swoimi płatnościami i fakturami via wygodną stronę.

 

Logowanie do panelu zarządzania kontem masz opisane w mailu. Ja mam albo przez główny serwer http://85.114.135.74:2222/ lub też przez http://twojadomenawneteasy.pl:2222/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×