Skocz do zawartości
moron

Rusel - Dyskusja

Polecane posty

może sie chłop leczy na "nogi".
raczej na dlugie i lepkie rece...

chyba poczekam te 3 tygodnie a jak nie odda to przy okazji zachacze o ten slupsk

Firma: Tey.pl
nowa firma rusela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage ze bede miec za przewodnikow kilka osob ze slupska to nie wiem jakie miasta mialyby tu wojowac (fakt ze pochodze z koszalina pomine)...

wogole nie rozumiem o co wam chodzi

Jestem gotów spotkać się z każdą osobą, z którą robiłem 'interesy' i oddać pieniążki. Gwarantuje to.
ja tylko chce sie spotkac i odebrac swoje pieniazki

koledzy tylko mi pomoga trafic na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem żałosne wytłumaczenie Rusela i uważam że kasę powinien oddać ludziom odrazu a nie pod koniec czerwca. Jak jest niepełnoletni to niech jego rodzice oddają kasę.

Pod koniec czerwca na pewno będzie sciemniał że później odda itd.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem żałosne wytłumaczenie Rusela i uważam że kasę powinien oddać ludziom odrazu a nie pod koniec czerwca. Jak jest niepełnoletni to niech jego rodzice oddają kasę.

Pod koniec czerwca na pewno będzie sciemniał że później odda itd.

 

Ed

 

Dokładnie, a jakby chciał naprawdę oddać kasę, to by napisał emaila do każdego, którego oszukał z propozycją ugody i z prośbą o podanie konta, na które przelać pieniądze... Rusel takie ściemy może 6mc temu były dobre, teraz już wszyscy wiedzą co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w wakacje, po maturze (?) sp.. li do UK i tyle go widzieli.. pewnie po to mu kasa była potrzebna z przekrętów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

no tak tylko Koszalin jest znienawidzony przez Słupsk od wielu lat więc to nie dodaje Ci potęgi.

Ok chcesz chcesz swoich pieniędzy, aczkolwiek myślę, że siłowo mało wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrick sa sprawy ktore lacza ludzi niezaleznie od miasta ;)

Ok chcesz chcesz swoich pieniędzy, aczkolwiek myślę, że siłowo mało wskórasz.
a nie silowo cos wskoram?

raczej juz nie licze na odzyskanie kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dasz mu w mordę to kasy nie odzyskasz a jeszcze prokurator na Ciebie wejdzie jak za mocno mu dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koszalin znienawidzony przez Słupsk? bzdura!

zapytaj młodych studiujących np. na IZK... Koszalin jest wporzo.. to shiza idiotów wychowanych w komunizmie, że niby Koszalina trzeba nie lubić... przez ten syf właśnie nie mamy województwa, tylko Koszalin dostaje marne grosze ze Szczecina, a Słupsk - z Gdańska.. bo w Gdańsku Solidarność.. i mamy (Słupszczanie) za swoje - biedę i przenoszenie urzędów do Gdańska.. heh

 

to tak a propos offtopicowych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dasz mu w mordę to kasy nie odzyskasz
wojna miast sie szykuje

eh... ludzie... czytając to co kto by nie zrobił aby odzyskać swoją kasę, bez obrazy ale przypomina mi to czasy z podstawówki...

 

Czy Wy na prawdę nie znacie odpowiednich sposobów zgodnych z prawem aby odzyskać swoją należność?

 

Ludzie... mniejsza o to, że będziecie czekać jakiś tam czas na zwrot 100% kwoty ale jeszcze jeżeli odpowiednio to odegracie to możecie dostać jeszcze więcej.

 

Zapoznajcie się trochę z prawem, a nie gadajcie, że miasto 'X' jest silniejsze od miasta 'Y' - to jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT

jak dasz mu w mordę to kasy nie odzyskasz

 

CYTAT

wojna miast sie szykuje

 

eh... ludzie... czytając to co kto by nie zrobił aby odzyskać swoją kasę, bez obrazy ale przypomina mi to czasy z podstawówki...

 

Czy Wy na prawdę nie znacie odpowiednich sposobów zgodnych z prawem aby odzyskać swoją należność?

 

Ludzie... mniejsza o to, że będziecie czekać jakiś tam czas na zwrot 100% kwoty ale jeszcze jeżeli odpowiednio to odegracie to możecie dostać jeszcze więcej.

=>
czy ja gdzies napisalem ze mu dam w morde?

 

Zapoznajcie się trochę z prawem

w 3. klasie liceum chlopak jest juz raczej pelnoletni

umowy o prace zadnej nie ma zeby mu komornik na pensje wszedl

majatku wlasnego tez nie - wszystko rodzicow

no i jest duza szansa ze zwieje za granice jak szkole skonczy

niestety panie adrianie z pustego i salomon nie naleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie majac faktur za licencje raczej niewiele wskóracie.

 

Myślę że brak faktury może utrudnić ale nie uniemożliwić odzyskanie kasy.

Rusel przyznał się na forum że wykręcił ten numer. IP skąd ten post nadszedł jest napewno zapisany.

Jeśli kilka osób zgłosi to do prokuratury to Rusel nie ma szans.

 

Osobiście jestem zdania że nie można odpuszczać takich oszustw bo niedługo ich liczba może się powiększyć. A przyłapani na tym małolaty będą nas raczyć coraz bardziej żenującymi tłumaczeniami.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest smieszne i popieram ednet tutaj poprostu trzeba iśc do sądu i zgłosić sprawe a nie jakies wojny czy dawanie siebie z liscia pisać. Nie wiem czy tak fajnei by bylo czytac co 2 tygdonie ze ktos zrobil was w balona bo kasa byla mu potrzebna na lekarza , samochod itp. Od tego są banki i pozyczki pieniezne. A nie tutaj wyludzic kase od ludzi a potem tlumaczyc sie ze sie odda . Pomojemu jeszcze powiniscie mu odsetki ustawodawcze naliczyc raz sie chlopak nauczy i bedzie to przyklad na innych dowcipnisiów którzy beda szukac latwego pieniadza.

Bo tak to teraz wychodzi ze jak bede chcial sobie kupic cos w domu to przyjde na forum udam ze cos sprzedaje ludzie mi powplacaja kase ja sobie cos kupie i za 2 tygodnie na pisze ze oddam kase za 3 miesiace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie majac faktur za licencje raczej niewiele wskóracie.
a slyszales o czyms takim jak bezpodstawne wzbogacenie sie?

 

przelalem komus kase na konto - adresat wpisany przeze mnie nie pokrywa sie z wlascicielem konta

reklamacje juz kilka dni temu zlozylem - zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze mogles zrobic blad w wyplenianiu formularza przelewu/druku na poczcie.

Nie masz faktury/rachunku = dla organów państwowych nie było transakcji.

chyba, że sprawę zglosi wiecej osob - 10 osob nie moglo zrobic tego samego bledu w druczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Z doświadczenia wiem, że mimo iż nie ma umowy/rachunku/faktury i zgłosiła się jedna osoba policja/prokuratura wszczyna dochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusel twierdzi, ze bedzie w stanie oddac pieniadze pod koniec czerwca... A czy nie sądzicie, że lepiej byloby, gdyby teraz wzial kredyt, oddal pieniadze i pod koniec czerwca splacil kredyt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×