Skocz do zawartości
Marek Miklewicz

Niewielki VPS pod pewien projekt

Polecane posty

Witam

 

Przymierzam się do pewnego projektu, mianowicie chcę zrobić taki jakby poradnik administratora serwera z DirectAdminem, oczywiście podstawy podstaw, dlatego też potrzebuję czegoś do tego celu. ważne jest, żeby to była pełna wirtualizacja lub taka z dobrze działającym iptables, ponieważ chcę zaprezentować firewalla w postaci CSF, no i może tylko tyle, żeby DA się nie mulił i łącze nie było z epoki modemu 56K ;), stron jako takich tam nie będzie, po za jakimiś testówkami / phpinfo itp. co polecacie, jaka firma? Budżet? im mniej tym lepiej bo to projekt trochę hobbystyczny, no ale powiedzmy, że max 100 zł na miesiąc.Lokalizacja w zasadzie nie jest ważnam chociaż mile widziana Polska, samą licencję DA w zasadzie mogę mieć, ale jak znacie jakieś oferty z bardzo tanim DA to chętnie posłucham, ważne tylko, że jeśli to ma być oferta z DA to chcę dostać numery ClientID i LicenseID do samodzielnej instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Daj mi znać na PW co to za projekt - przygotuje fajną oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż 100 na projekt hobbistyczny? Grubo :).

 

Ja Ci mogę KVMową maszynę 4GB RAM, 2vCPU (dedykowane + komendy AES sprzętowo - 8+ razy szybszy SSL i wszystko co używa crytografii), 1TB traffic/miesiąc, 20GB dysku raid10 za 29,9 netto :). DA musisz we własnym zakresie zakupić.

 

pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×