Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hosting Resellerski czy coś innego?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#21 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 14 luty 2015 - 11:37

Możesz sprecyzować co masz na myśli mowiąc o skomplikowanych działaniach i o tym że jest wiele gorsze?

Mamy dziesiątki klientów którzy mają swoje firmy na np vps-ach - przecież wystarczy mieć własne DNS-y, rev na subdomene firmową, do tego logowanie do DA/cpanelu/..... przez domenę i panel klienta na swojej stronie i dla większości klientów jesteś przezroczysty.

Nie widze większego sensu by kupować 30 kont www zamiast 1 vps-a - jedyna zaleta to tylko to ze te konta www będą na kilku matkach i ewentualna awaria nie trafia wszystkich.

Uważasz że środowisko za kwotę 200-400 zł rocznie utworzone na VPS będzie lepsze i wydajniejsze? Przy takich rozwiązaniach nie wystarczy mieć własne DNS-y i kolejne elementy wymienione przez ciebie ale głowę na karku by nie pchać stron klientów na tak słabe zasoby ,które nijak się mają od porządnej usługi hostingowej tylko po to żeby robić otoczkę typu mam własną wielką firmę - na VPS-sie. Wielokrotnie udowodniłem obecnym klientom że usługa współdzielona może być bardzo wydajna i nie ma potrzeby zabawy typu white-label a zwłaszcza za taką kwotę. Druga sprawa nie wiem czy jesteś wstanie zaoferować panel cPanel w takiej kwocie bo panel DA to oczywiste że tak tyle że nie chciał bym go pokazywać własnym klientom bo to tak trochę wstyd "wozić ich starym trabantem" udając biznesmena w tandetnej czapce z napisem white-label.

• 1

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników