Skocz do zawartości
R@fi

Tomasz Adamek vs Witalij Kliczko

Polecane posty

RTL nadaje na analogowej :P

 

Ja tam za free bede ogladac niemieckie RTL i mi pasuje, liczy sie obraz, nie dzwiek.

 

No i liczymy na Adamka!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyfra zablokowała RTL, przynajmniej u mnie go nie ma. Płatnego kanału zamówić też nie mogłem, bo co najmniej od wczoraj ICA (gdzie można było zamówić kanał) nie działa.

 

Mam Cyfrowy Polsat, opłaciłem 40 zł by obejrzeć sobie galę, ale RTL na kanale 197 oraz 247 (na tym o 22:30 ma być transmisja) działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam Cyfrowy Polsat, opłaciłem 40 zł by obejrzeć sobie galę, ale RTL na kanale 197 oraz 247 (na tym o 22:30 ma być transmisja) działa.

 

Ja mówię o Cyfrze+ :) Sam się złamałem i chciałem zamówić, ale strona na której można było dokonywać zamówień nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://satkurier.pl/news/68600/adamek-kliczko-gdzie-mozna-obejrzec.html

http://polstacja.com.pl/news.php

http://drhtv.com.pl/transmisja-4533.html

http://www.epctv.com/channels/RTL-Online-Watch-1656.htm

http://pl-sport.tv/

 

Łapcie, przyda się parę linków, pierwszy dla posiadaczy satelit w szczególności, był już zresztą podawany na 1-szej stronie, ale dla leniwców wklejam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil, na polstacji to ustawiali satelite heh :P Woóle chyba nie ogarniali tego bo co chwile coś innego leciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mi nie chodzi o to że to jest płatne. Mi chodzi o to że to kolejna opłata żeby z człowieka wyjąć kasę. Gdyby nie to że w tym kraju trzeba opłacać abonament RTV to nawet jakby za tę walkę przez PPV chcieli 100 PLN to bym nie marudził. Chce to płacę, nie chce to nie płacę i już. Ale nie w przypadku gdy buli się kasę na abonament RTV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ladung dało. Kliczko nawet się zbytnio nie zmęczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i git. Nie oszukujmy się, to właśnie tak raczej miało wyglądać.

Szkoda, bo znowu miałem przeczucie, chciałem stówkę na Kliczkę postawić, ale pewnie słaby kurs był hmmm...

 

Jeszcze nasi w tenisa mogą wygrać by uratować wieczór / noc ;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No i Kliczko wygrał :D Walka obejrzana, 40 PLN zaoszczędzone, ale nie o oszczędność tu chodzi tylko o zasady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Mi nie chodzi o to że to jest płatne. Mi chodzi o to że to kolejna opłata żeby z człowieka wyjąć kasę. Gdyby nie to że w tym kraju trzeba opłacać abonament RTV to nawet jakby za tę walkę przez PPV chcieli 100 PLN to bym nie marudził. Chce to płacę, nie chce to nie płacę i już. Ale nie w przypadku gdy buli się kasę na abonament RTV...

po pierwsze: to płacisz abo rtv? nie wierze ;)

 

po drugie: abo rtv jest za posiadanie odbiornika, a nie za programy. ot taki podatek od luksusu ;)

 

po trzecie: co ma abo rtv do organizowania prywatnych imprez i sprzedawania praw do nich?

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Adamek i tak się dobrze trzymał z tą maszyną do zabijania. ;)

Przewaga wagi, długie ręce robią swoje, może następnym razem.

 

Wytrzymać 10 rund z Ukraińcem to nie lada zadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@nrm, ja nie płacę tylko rodzice bulą ten haracz. Jak ja bym miał coś do zdziałania w tej kwestii to bym już dawno tego haraczu nie opłacał. To raz. Dwa, nie podoba mi się ten ,,podatek od luksusu". Idąc tym tropem dojdziemy do tego że za posiadanie w gospodarstwie domowym osoby myślącej samodzielnie też będzie pobierany abonament. Trzy, abonament RTV + kablówka + PPV. Trochę tego za dużo, a ile się tych tysięcy co miesiąc ma ? Abonament RTV powinien być w opłacie za kablówkę, tyle że na wsi nie mam kablówki i wedle tego nie powinienem mieć opcji odbioru sygnału. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie całkowita likwidacja abonamentu RTV. W ogólnodostępnej publicznej i tak gówno jest, więc tym bardziej jestem za likwidacją tego haraczu...

 

Co do samej walki to powinna się skończyć w 3 rundzie. No ale taka kasa... Za milion dolarów to może bym się zgodził przebywać na ringu z Kliczko przez 30 sekund :D Niestety, Adamek to nie ta klasa. Witalij był o wiele lepszy, grał na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Abonament RTV powinien być w opłacie za kablówkę, tyle że na wsi nie mam kablówki i wedle tego nie powinienem mieć opcji odbioru sygnału. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie całkowita likwidacja abonamentu RTV. W ogólnodostępnej publicznej i tak gówno jest, więc tym bardziej jestem za likwidacją tego haraczu...

 

Radia też tam nie masz? Przypominam, że ten abonament dotyczy również radia.

To, że dla Ciebie w telewizji publicznej nie ma nic ciekawego, nie oznacza że nigdzie indziej tego nie ma.

Abonament jest podstawowym źródłem utrzymania nie tylko dla telewizji ale i dla wielu stacji radiowych. Stacji, w których nadawane są naprawdę ciekawe audycje.

Zresztą, w telewizji publicznej również zdarzają się perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jedyne radio jakie tam działa to CB :D

 

Nie przekonasz mnie do słuszności jaką jest abonament RTV. Kupie sobie telewizor, wychlastam wszystkie kable antenowe na budynku, nie będzie żadnej anteny, zero opcji podłączenia i też muszę płacić abonament.

 

Jak wygląda sytuacja w której mam w kompie kartę TV i jak to się ma do abonamentu ? Jest to uznane za TV czy jako komputer z funkcją TV ? Czy w takich przypadkach też trzeba płacić abonament ? A co ze stacjami radiowymi słuchanymi poprzez kompa ? Bo jeżeli w tych wszystkich przypadkach należy płacić to od dziś nie oglądam TV (i tak oglądam raz na ruski rok), ani nie słucham radia (nawet internetowego). Taki bojkot bo opłata jest niesłuszna.

 

Prośba do moderatora o wydzielenie części postów do tematu Abonament RTV - dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam się z wydzieleniem postów ;)

 

Ale dlaczego opłata jest niesłuszna? Na razie nie podajesz żadnych powodów. Piszesz "nie, bo nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×