Skocz do zawartości
Gość nrm

PHPcon 2011

Polecane posty

Gość

Nie mam nic wspólnego z organizatorami, ale lansuje to wydarzenie tu i tam bo uważam, że należy wspierać takie inicjatywy. Tym bardziej, że tegoroczna agenda jest na prawde na wysokim poziomie, trudno na nią narzekać.

 

http://www.phpcon.pl/2011/

 

Pielgrzymka parafialna (3 os.) połączonych sił netbomb.pl i parafia.biz wysłała zgłoszenie i opłaciła pobyt na PHPcon 2011. Jedziemy do... (OMFG) Mąchocic Kapitulnych :P (a myślałem, że już nic nie przebije SEOParty w Dzierżążnej ;) ).

 

Czyli przynajmniej 2 osoby z WHT tam będą ;) Gdyby ktoś się jeszcze wybierał to niech da znać - trzeba jakieś piwo uskutecznić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przynajmniej 2 osoby z WHT tam będą ;) Gdyby ktoś się jeszcze wybierał to niech da znać - trzeba jakieś piwo uskutecznić ;)

 

Tak czy owak, można uskutecznić w Kielcach :P Bo pewnie będziecie przejeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet interesujące jedyny mankament do wykłady po EN :(

 

Ale dostęp do cennika dopiero po zalogowaniu jest dla mnie trochę żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

po angielsku jest zaledwie kilka, nie powinno to byc problemem dla programisty.

 

jeżeli chodzi o ceny to rosną czasowo, w tym momencie jest to mimum 250 zł czyli bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

jejeje ;) Już przynajmniej 3 os. z WHT ;) tylko nie pijemy w piatek bo w sobote nie przetrzymam wykładów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem już i wygląda ciekawie. Skoro taka ekipa się zbiera to na pewno się zastanowię ;) Gdybym jechał to prawdopodobnie PKP z Wrocławia - można zrobić before:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadę! :) Jeśli ktoś będzie jechał samochodem z okolic Wrocławia, Opola lub miast do których mam lepszy dojazd (Katowice, Kraków) to chętnie się z nim zabiorę.

Edytowano przez MiSi3kK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Będę miał jakies 5-6 km do Mąchocic (z Brzezinek ;) ) więc na 90% będę :)

 

 

 

 

Ogólnie, bez hotelu, są jakieś koszta by się tam dostać? Jeśli ktoś coś wie więcej :P Bo zapewne rowerkiem bym podskoczył :) (dobra, doczytałem :P)

 

 

Dla potomnych:

 

"Mam blisko na imprezę. Czy mogę przyjechać na same wykłady, nie płacąc za pobyt lub płacąc mniej?

Wstęp na konferencje wiąże się z opłatą za uczestnictwo. Opłata ta obejmuje nocleg z wyżywieniem w hotelu oraz akredytację. Są to składniki, których nie da się rozdzielić, bo hotel udostępniając wiele rzeczy nieodpłatnie (sala wykładowa ze sprzętem, internet bezprzewodowy, basen itd.) wymaga określonego obłożenia miejsc.

Poza tym konferencja co roku trwa non-stop i wiele się dzieje poza oficjalną agendą, więc nawet mieszkając blisko warto nocować w hotelu. Zyskuje się wiele, bo ta impreza to nie tylko prelekcje. Co więc jeszcze? Trzeba być, by wiedzieć. Dlatego dobra rada: zaryzykuj, przyjedź, a przy wyjeździe w niedzielę już będziesz wiedział, czy było warto :)"

 

 

Edytowano przez dmho (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Szkoda że mnie akurat nie stać bo chętnie bym pojechał na to :)

 

Cóż może za rok mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej się nie dało? Spod Szczecina jednak kawał drogi na Kielecczyznę :/

Może następną razą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie marudź ;) ZAWSZE ktoś będzie miał dalej, duży kraj jesteśmy ;) Ja z Kato jeździłem na eventy do Kołobrzegu, Gdańska, Białegostoku czy Suwałk. To jest dopiero wyprawa - szczególnie z PKP ;)

 

@Kamikadze musisz podnieść stawki, żeby nie były jak w tym wątku sprzed paru dni, że za "20 zł" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się wybieram. [;

 

Gdyby ktoś chciał, abym poruszył pewne szczególne kwestie dot. bezpieczeństwa w swojej prelekcji, proszę dać znać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się wybieram. [;

 

Gdyby ktoś chciał, abym poruszył pewne szczególne kwestie dot. bezpieczeństwa w swojej prelekcji, proszę dać znać.

 

Hm, moja ulubiona luka to chyba wstrzykiwanie własnych maili dzięki \n w nagłówkach pochodzących od klienta ;) Z perspektywy hostingu wszelkie XSS/XSRF/SQL injection kończą się w porywach przywróceniem backupu, ale akurat mail() może trochę adminowi krwi napsuć. Interfejs od strony PHP jest zaiste kretyński a maszynka do spamowania niczego sobie.

 

Będzie o HTTP response splitting? Podobna idea w sumie (\n od klienta -> teh bad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cała sala pełna nerdów

Nie widze Cię, chyba musiałeś siedzieć za mną ;)

a teraz wstawaj :D bo już 10:30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@Eriz: podobno było dobre ale się nie wypowiem bo wczoraj byłem niedysponowany ;) ale dzisiaj byłem już w 100% trzeźwy na śniadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×