Skocz do zawartości
Gość nrm

PHPcon 2011

Polecane posty

@Eriz: podobno było dobre ale się nie wypowiem bo wczoraj byłem niedysponowany ;) ale dzisiaj byłem już w 100% trzeźwy na śniadaniu :)

yhy :D

NRM: dobrze, że wogóle zszedłem na śniadanie

M: ale to jest na tym samym piętrze

NRM: tylko, że dwa schodki do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

jejeje ;) Już przynajmniej 3 os. z WHT ;)tylko nie pijemy w piatek bo w sobote nie przetrzymam wykładów ;)

fuck... wiedziałem, że tak będzie... nawet byłem w stanie to przewidzieć... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fuck... wiedziałem, że tak będzie... nawet byłem w stanie to przewidzieć... ;(

A mówiłem, że masz pić z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×