Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Świąteczna pomoc dla dzieci z Domu Dziecka w Chorzenicach 2010!

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Wszyscy oczekujący na coroczną akcję już mogą odetchnąć ;)

 

post-2-1261334205,85.jpg

 

Pod adresem : http://allegro.pl/show_item.php?item=1373960537'>http://allegro.pl/show_item.php?item=1373960537 została umieszczona aukcja z przedmiotami do wylicytowania.

 

Cały dochód zostanie przekazany dla dzieci z Domu Dziecka. Po rozmowie z dyrektorem prawdopodobnie pieniądze pomogą wysłać kilka (miejmy nadzieję, że chociaż kilka) dzieci na zimowiska podczas ferii.

 

Bez pomocy niestety dzieciaki zostaną w domu.

 

WHT finansuje koszty statuetek, aukcji, koszulek, kubków, logistyki itd. więc każda złotówka idzie na konto Domu Dziecka.

 

Do wylicytowania jest 10 statuetek:

 

1-male.jpg

 

 

Jedna rzecz do wyjaśnienia, aukcja jest aukcją wieloprzedmiotową i jej zasady nie są dobre dla nas. Dlatego uprzejmie informuje, że oczekujemy zapłacenia pełnej wylicytowanej kwoty. Jeśli ktoś się nie zgadza z tymi założeniami prosimy o nie branie udziału w licytacji.

 

Więc do dzieła!

http://allegro.pl/show_item.php?item=1373960537

 

P.S.

Chciałbym podziękować Marcinowi (bellerofont) i Tomkowi (BOSS) za pomoc w przygotowaniu akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Przecież długa wypowiedź ;)

 

*Na początku został założony temat z treścią " :P ". W celu podlinkowania do aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :P A już miałem ci o tym przypomnieć ;)

 

P.s.Może ktoś wytłumaczyć mi na czym dokładnie polega aukcja wieloprzedmiotowa?? Bo nie ogarniałem nigdy tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku, dziesięć najwyższych ofert otrzymuje dany przedmiot.

Jeżeli zwycięzcy będą w przedziale np. 50-100zł to przedmiot zostanie sprzedany za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Przy czym chcemy się wyłamać troszkę z regulaminu allegro i wylicytowana kwota = kwota przelana na konto Domu Dziecka. Dlatego jeśli ktoś się nie zgadza na taką sytuację prosimy nie licytować.

 

Czyli jeśli złożysz ofertę na 500zł, a ostatni (10 przedmiot) na 50zł to allegro wyśle informację, że koszt każdego przedmiotu to 50zł (najniższa oferta). My natomiast oczekujemy, że osoba która wylicytowała 500zł właśnie tyle prześle dla Domu Dziecka. W tym przypadku ostatnia prześle 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 to już ponad moje możliwości ... 100 jeszcze jeszcze ale 500 to już raczej pod firmy idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jak chociaż kilka pojedzie to będę szczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Właśnie firmy mogą przede wszystkim! Wystarczy, że zalicytują. Przyznaje, że właśnie tak to zostało zaplanowane ;)

 

10 przedmiotów, żeby każdy mógł pomóc ale ciężko oczekiwać dużych sum od użytkowników prywatnych. Liczymy, że firmy powalczą o pierwsze trzy nagrody oczywiście prywatne osoby również zachęcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak czemu nie pozwolić firmą także swoich usług sprzedać na rzecz domu dziecka ? Pożytek będzie dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jednak czemu nie pozwolić firmą także swoich usług sprzedać na rzecz domu dziecka ? Pożytek będzie dla każdego

Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie wystawić aukcje firm jak w poprzednim roku, tam kupiłem i miałem konto a przy okazji dzieciakom pomogłem a tu tylko firmy i ludzie o większym portfelu. Co prawda załapałem się na tej aukcji :) i z chęcią wpłacę więcej niż wylicytowałem ale dużo znajomych czekało na aukcje firm i ich ofert.

Przemyślcie bo warto można drugie tyle uzbierać dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Chciałem wszystkim podziękować za udział w aukcji, jeśli do jutra ktoś nie otrzyma maila to proszę o kontakt.

 

szwagier: teraz to już chyba nie ma sensu ale cały czas się nad tym zastanawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×