Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Zapraszam do korzystania z usług kolokacyjnych w profesjonalnym Data Center na Pomorzu (Gdańsk):

http://pcpd.pl

 

Podstawowe cechy naszego centrum danych:

 

* Prestiżowa lokalizacja w Gdańsku w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Trzy Lipy 3

* Około 400m2 powierzchni serwerowni przeznaczonej pod kolokację

* Wydajny system trójfazowych UPS dużej mocy a przy dłuższych zanikach zasilania automatyczne przełączenie na zasilanie z własnego agregatu prądotwórczego z zapasem paliwa

* Redundantny system klimatyzacji, automatycznie utrzymujący odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu serwerowni

* Całodobowa ochrona fizyczna i system kamer, system kontroli dostępu

* Podniesiona podłoga techniczna z systemem kratek nawiewowych

* Profesjonalne, zamykane szafy teleinformatyczne 19”

* System wykrywania i sygnalizacji pożaru (VESDA) z automatycznym gaszeniem gazowym

* Dostęp do łączy telekomunikacyjnych o dużych przepustowościach

 

pozdrawiam.

kontakt@pcpd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, wybieram pakiet PR200, wstawiam swój serwer i to jest całkowity koszt?

A przestrzeń w szafie?wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki mają AS żeby zobaczyć routing?

 

Z regulaminu:

zasilacze o łącznej maksymalnej mocy znamionowej:

· 200W dla sprzętu o wysokości 1U

· 500W dla sprzętu o wysokości 2U

· 2200W przy wynajmie całej szafy 42U

 

MALO 0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki mają AS żeby zobaczyć routing?

Coś mi się wydaje, że w tym miejscu światło ma tylko TPSA i TASK. Może ktoś jeszcze radyjkiem doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damianmiodek - ale co ma piernik (ta klasa wymieniona przez ciebie) do wiatraka (adres IP strony to 95.211.54.160 - wskazuje na leaseweb)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostęp do internetu realizowany poprzez TASK, światłowód

operatora wychodzi z budynku i biegnie do jego siedziby dwiema drogami.

Uzgadniamy ofertę na łącza od GTS, a do czasu uruchomienia łącza

światłowodowego połączenie ma być realizowanie radiolinią.

Jesteśmy w trakcie realizacji światłowodu do CTO.

 

Nasz AS51683.

 

Zapraszam do współpracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny, ale jak dla mnie za mało typowo technicznych danych :) Z drugiej strony jest to reklamowa papka dla ludu, więc co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

A jak ze strefami ciepla - zimna.

przy pelnym zapelnieniu sali obecna klimatyzacja moze miec problemy z wyciagnieciem, i wymiana powietrza ?

 

Który TIER macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, ale potrzebują czasu. Nie chce się czepiać i obrażać,ale strona wygląda mi na mało dopracowaną.

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, ale potrzebują czasu. Nie chce się czepiać i obrażać,ale strona wygląda mi na mało dopracowaną.

 

Cóż, Wordpress w skórce inove ;-) także wizytówka jest co najmniej słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Wordpress w skórce inove ;-) także wizytówka jest co najmniej słaba.

Nigdy tego nie rozumiem, że dużej firmy nie stać na porządną stronę, choćby za 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie rozumiem, że dużej firmy nie stać na porządną stronę, choćby za 1500zł.

 

Do niedawna strona firmy GeneralDynamics była stworzona w zwykłym HTMLu.

 

Obrazki to prawie nie istnieła.

 

Pierwszy lepszy webmaster wykonałby taką stronę za 50zł.

 

Wchodząc na taką stronę zastanawiał się człowiek czy wszedł na prawidłową stronę czy nie.

Oto cytat z Wikipedii odnośnie tej firmy:

 

General Dynamics has about $30 billion in sales, primarily military, but also civilian with its Gulfstream Aerospace unit and conventional shipbuilding and repair with its National Steel and Shipbuilding subsidiary.

a strona za 50zł.

Czasami jest tak, że firma nie zachęca do kupna ładnym wyglądem, dużą reklamą itp, tylko renomą oraz monopolem(tak cos tam chyba z nimi jest- nie wiem dokladnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto cytat z Wikipedii

Czasami jest tak, że firma nie zachęca do kupna ładnym wyglądem, dużą reklamą itp, tylko renomą oraz monopolem(tak cos tam chyba z nimi jest- nie wiem dokladnie).

Wiesz małe przedsiębiorstwa jeszcze rozumiem, bo ich czasami na to nie stać, albo nie potrzebują takiej strony. Moim zdaniem firma, której obrót ściśle wiąże się z internetem i jest to podstawowa forma dotarcia do klienta, nie powinna sobie pozwalać na takie wtopy. Jeżeli DC nie ma porządnej strony, która stanowi, niewielki ułamek kosztów całej inwestycji, to jaką mam gwarancję, że nie oszczędzają na innych rzeczach. Kto w małych rzeczach nie jest dobry, to dlaczego ma być dobry w wielkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie rozumiem, że dużej firmy nie stać na porządną stronę, choćby za 1500zł.

Twierdzisz, że użycie gustownej, ładnej gotowej skórki graficznej powoduje, że strona jest automatycznie nieporządna, a największy nawet bohomaz, tyle, że autorski i płatny owe 1500zł. to już jest wyznacznik porządności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że użycie gustownej, ładnej gotowej skórki graficznej powoduje, że strona jest automatycznie nieporządna, a największy nawet bohomaz, tyle, że autorski i płatny owe 1500zł. to już jest wyznacznik porządności?

 

Niestety ta nie jest gustowna i razi nieprofesjonalizmem... a dodatkowo ten pixelowaty rack po prawej... i te 'tłumaczenie':

"Popularne strony: ostatnio"... dla ludzi z branży jest to jasny sygnał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że użycie gustownej, ładnej gotowej skórki graficznej powoduje, że strona jest automatycznie nieporządna, a największy nawet bohomaz, tyle, że autorski i płatny owe 1500zł. to już jest wyznacznik porządności?

Bez urazy, ale ja tutaj nie widzę jakiejś gustowności. Jak chcesz pooglądać dobre projekty, to zapraszam na priv, udało mi się zgromadzić 500, moim zdaniem, najlepszych prac, z jakimi się spotkałem.

 

Cena projektu nie jest tutaj wyznacznikiem "porządności", a stanowi jedynie przykład, bo za taką cenę nie raz jesteśmy w stanie otrzymać dobry projekt graficzny strony internetowej. Czy uważasz, że nie ma różnicy, czy na spotkanie biznesowe pójdziesz w gumowych kapciach czy w lakierkach? Bo dla mnie ta różnica istnieje i trzeba mieć trochę wyczucia, kiedy mogę sobie na coś pozwolić, a kiedy nie. Tutaj serwis www jest wizytówką, to on decyduje o pierwszym wrażeniu i zachęca potencjalnego klienta, do przejścia do dalszych części serwisu. Owszem, jeżeli patrzę na kolokację, to strona internetowa nie jest wyznacznikiem jakości, ale pewien niesmak pozostaje.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy pójście na owo spotkanie w dosyć ładnym i gustownym ciuszku, tyle, że zakupionego w "lumpeksie" to automatycznie brak profesjonalizmu, mimo, że ten ciuszek wygląda znacznie ładniej, niż jakiś tam nowy ze sklepu firmowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy pójście na owo spotkanie w dosyć ładnym i gustownym ciuszku, tyle, że zakupionego w "lumpeksie" to automatycznie brak profesjonalizmu, mimo, że ten ciuszek wygląda znacznie ładniej, niż jakiś tam nowy ze sklepu firmowego?

 

Poważna firma winna mieć poważną stronę i tyle. Ta się do nich nie zalicza. Nie rozumiem co próbujesz nam wcisnąć. Widać że kompletnie nie rozumiesz o co chodzi.

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Firma która ma wypas stronę i niezbyt dobre usługi przyciągnie na start sporo klientów, więcej niż firma która ma lipną stronę ale wzorową jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×