Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

[wirtualny] mała pojemność, duży transfer

Polecane posty

Witam,

 

szukam hostingu dla siebie. Duża pojemność jest mi nie potrzebna (100 - 200 mb powinno wystarczyć), potrzebny mi jest za to duży transfer miesięczny. Chcę tylko serwer w Europie, cPanel bądź Direct Admin, przynajmniej 5 baz MySQL, mod_rewrite,. Początkowy transfer miesięczny ok 10 -15 GB, z możliwością zwiększenia (strona się szybko rozwija). Płatność bez różnicy, chociaż wolałbym miesięczną, ze względu na to, że możliwe będzie większe zapotrzebowanie na transfer. Oferty tylko od firm, nie interesują mnie krzaki z możliwością przetestowania konta przez kilka dni. Czekam na propozycje (firmy również mogą je oferować).

 

Z poważaniem,

 

Michał Podubiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - pakiet Starter na początek wystarczy. W przypadku zmiany pakietu trzeba tylko dopłacić róznicę.

 

http://glowanet.pl/hosting.html

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.billing.mzone.pl/aff.php?aff=033

lub

http://glowanet.pl/hosting.html

 

przedstawiciele obu firm są na forum więc na pewno się dogadasz a ceny są przystępne :)

 

 

w obu przypadkach masz testowe dni więc zawsze można brać oba i zobaczyć co będzie bardziej odpowiadało :)

 

EDIT

Widzę Adam sam już nawet się odezwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.billing.mzone.pl/aff.php?aff=033

lub

http://glowanet.pl/hosting.html

 

przedstawiciele obu firm są na forum więc na pewno się dogadasz a ceny są przystępne :)

 

 

w obu przypadkach masz testowe dni więc zawsze można brać oba i zobaczyć co będzie bardziej odpowiadało :)

 

EDIT

Widzę Adam sam już nawet się odezwał :)

Posiadam właśnie hosting w mzone i jestem bardzo niezadowolony. Serwer non stop ma problemy (błędy z połączeniem z bazą danych, wolne działanie lub serwer w ogóle nie odpowiada). Po zgłoszeniu (prawie codziennie kontaktuje się z nimi) operator wmawia mi, że z serwerem jest wszystko ok, że problem występuje tylko u mnie, a mój serwis wykorzystuje 40% CPU serwera. Serwis na Joomla!, nie ma żadnych statystyk wewnętrznych, które mogłyby takie obciążenie generować, a i odwiedzin nie ma póki co więcej niż 2 tys unik/doba.

 

Co do glowanet to zastanawiałem się od samego początku między Waszą ofertą, i mzhost (wygrał mzhost ze względu na cenę), wezmę chyba jednak u Was konto testowe i zobaczymy, jak się będzie zachowywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzin 2000 UU na dobę, czy Ty czasem nie powinieneś mieć swój VPS?

 

Podaj nazwę konta, sprawdzimy no i jeśli zezwolisz wkleję generowane zużycie CPU dla serrwera z Twojego konta.

 

Wypisujesz negatywną opinię o naszej firmie, i twierdzisz że konsultant podaje nieprawdziwe dane dotyczące obciążenia?

 

Chcesz publicznie rozwiązać ten problem? Nie widzę problemu proszę bardzo.

Jednak zalecam kontakt z administratorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzin 2000 UU na dobę, czy Ty czasem nie powinieneś mieć swój VPS?

 

Podaj nazwę konta, sprawdzimy no i jeśli zezwolisz wkleję generowane zużycie CPU dla serrwera z Twojego konta.

 

Wypisujesz negatywną opinię o naszej firmie, i twierdzisz że konsultant podaje nieprawdziwe dane dotyczące obciążenia?

 

Chcesz publicznie rozwiązać ten problem? Nie widzę problemu proszę bardzo.

Jednak zalecam kontakt z administratorami.

Przez ok 2 tygodnie liczba unikalnych nie przekraczała 300/dziennie, ostatnio rozreklamowałem trochę serwis i liczba ta wzrosła początkowo do 500 później 1000 uu/dzień, tylko jednego dnia póki co miała 1910 uu, a i kiedy była mała oglądalność pojawiały się problemy. Zaczęło się już niefortunnie, po założeniu konta testowego listowało mi całą zawartość serwera, zgłosiłem problem, szybko i mile rozwiązany -ok. Od jakiegoś czasu strona non stop ma problem z połączeniem z bazą danych (skrypty są nie ruszane, a samo się nic raczej nie przestawia). Jeśli Panowie uważają, że dla takiej oglądalności potrzebny jest VPS, to gratuluję, a co do obciążenia to nie wiem, jakie macie serwery, ale chyba nie za mocne, skoro jedna strona średnio odwiedzana generuje wg Was 40 % zużycia procesora ! Nie twierdzę, że konsultant podaje nieprawdziwe dane, twierdzę, że coś jest nie tak, a Wy chyba nie bardzo wiecie co. Co do publicznego rozwiązania - jeśli tego chcecie, z mojej strony nie widzę przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy wiele serwisów na joomli, a problem występuje tylko u Ciebie?

Sprawdzałeś ile zapytań jednoczesnie wysyła Twój skrypt do bazy? Być może przekraczasz limit.

 

Czy zgłaszałeś problem poprzez ticket?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Odwiedzin 2000 UU na dobę, czy Ty czasem nie powinieneś mieć swój VPS?

No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tych 2000 wchodzi w jednej godzinie, to też bez przesady?

2000 to są dzienneuu. Aktualnie są 24 osoby online.

 

Sprawdzałeś ile zapytań jednoczesnie wysyła Twój skrypt do bazy? Być może przekraczasz limit.

Nie, i nie wiem, jak to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 24 osoby online dla jednego konta to nie tak mało na serwerze współdzielonym.

To może generować spowolnienie oraz błędy z połączeniem z bazą.

 

Ja skonsultuje to z moimi administyratorami. Podaj nazwę konta na PW lub numet biletu.

 

Zapraszam na Helpdesk, do dalszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 24 osoby online dla jednego konta to nie tak mało na serwerze współdzielonym.

 

tym razem to ja powiem - nie przesadzajmy :)

24 osoby online to nie jest jeszcze tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A 75 to Twoim zdaniem też mało?

Widzę, że wiadomości z helpdesku szybko się roznoszą. Tak, jak już powiedziałem, wg mnie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bo akurat stoję przy konsultancie ...

Przecież jestem w tym samym biurze. :)

 

No i tak ściślej, z chata nie Helpdesku, to dwie różne sprawy.

 

Szukamy rozwiązania problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, topór zakopany, zobaczymy, jak będzie się zachowywał serwer w następnych dniach ;-) Dziękuję za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek jak zawsze pomocny :)

 

75 online to już tak w miarę jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie mialem po 1000 online i ani smallservers ani glowanet.pl się nie przeczepili. u 1 w 3 dni wykorzystalem transfer i przeszłem do glowanet gdzie nikt nie widzi wiekszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×