Skocz do zawartości
hunter678

Która z ofert jest najlepsza?

Polecane posty

Przy czym, tak na prawdę to MasterNET.pl istnieje w hostingu od ~kwietnia 2004 roku, sama domena wcześniej należała do kogoś innego, chociaż może lepiej sobie nie skracać stażu, heh :blink:

Czasem data rejestracji nijak ma się do stażu samej firmy w branżu hostingowej, bo firma mogła domenę odkupić jeżeli jej na niej zależało, tak jak to było w moim przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie wybierz coś z pierwszej 3 względem stażu.

Nie zawsze data rejestracji domeny jest wyznacznikiem stażu :D

//edit Adrian mnie wyprzedził :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze data rejestracji domeny jest wyznacznikiem stażu :D

Baa w przypadku firm z pakietami <50zł za rok taki czynnik staje się raptem bardzo istotny :blink: Ileż to firm za naście złotych się zwijało po pierwszym zapchaniu dedyka.

 

A co do zmian właściciela to w przypadku ww serwisu przy koncie pro można już dokładnie sprawdzać jakie były zmiany itd.

 

Nie mówię, że w każdym przypadku staż jest najbardziej istotnym parametrem oceny / weryfikacji ale im tańsze konta tym to ma większą korelację.

 

Ty chyba sobie jakieś żarty robisz?

Piszę to co widzę. Cholera wie, że mają X domen. Co.uk jest tak młoda, co do .pl widzę 2006. Co tam wtedy było nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting był, spójrz w stopkę firmy chociażby zamiast pisać głupoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting był, spójrz w stopkę firmy chociażby zamiast pisać głupoty :/

A Ty co, pracownik firmy?? W 100% to możnaby określić jakbym widział datę rejestracji działalności. W PL po Regonie łatwo sprawdzić, w UK to nie wiem. Sama domena mzone.pl była w 2006 rejestrowana jeszcze na osobę prywatną a nie firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma wpływ na jakość hostingu że ma własną serwerownię? Tak porównując to hekko ma np. więcej powierzchni, ale niższy transfer od ionica. Na razie to się zastanawiam nad tymi ofertami (raczej bym już nie wymyślała nowych). Chodzi mi o jakość, support, parametry (te bardziej zaawansowane, na których się nie znam a które mają wpływ na szybkość wczytywania itd.) No i jakiś rozsądny transfer:

- Iswift

- Hekko

- Inwestnet

- Ionic

- Mzhost

- nie wiem, czy brać w ogóle pod uwagę Host4u

 

Trudno się zdecydować, bo każdy zachwala co innego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzhost.co.uk jest od 2010 :D

 

Wg mnie wybierz coś z pierwszej 3 względem stażu.

 

MZhost jest jest naszą nową domeną, to chyba raczej świadczy o rozwoju firmy, a nie o upadłości. :blink:

 

 

A jaki to ma wpływ na jakość hostingu że ma własną serwerownię? Tak porównując to hekko ma np. więcej powierzchni, ale niższy transfer od ionica. Na razie to się zastanawiam nad tymi ofertami (raczej bym już nie wymyślała nowych). Chodzi mi o jakość, support, parametry (te bardziej zaawansowane, na których się nie znam a które mają wpływ na szybkość wczytywania itd.) No i jakiś rozsądny transfer:

- Iswift

- Hekko

- Inwestnet

- Ionic

- Mzhost

- nie wiem, czy brać w ogóle pod uwagę Host4u

 

Trudno się zdecydować, bo każdy zachwala co innego :-(

 

Wybierz z tej listy dwa pakiety nabardziej odpowiednie i się przekonaj, przecież każda firma oferuje okres testowy.

 

A zamiast mzhost wstaw http://www.mzone.pl będziesz miał większy staż bo od 2006 roku. Możesz też sprawdzić http://www.ehostar.net

Jednak staż domeny nie ma sie nic do obsługi klienta, jak nie wierzysz sprawdź nazwa.pl sam się przekonasz.

 

 

 

A Ty co, pracownik firmy?? W 100% to możnaby określić jakbym widział datę rejestracji działalności. W PL po Regonie łatwo sprawdzić, w UK to nie wiem. Sama domena mzone.pl była w 2006 rejestrowana jeszcze na osobę prywatną a nie firmę.

 

Aż sam sie zastanawiam, jakim cudem jesteś moderatorem. Odnosze wrażenie, że jesteś jednostronny, a moderator raczej jest neutralny. Tu spradź naszą firmę, wymagany j. angielski:

 

http://search2.hmrc....actus/start.jsp

 

Jednaj ze względu na ochronę danych osobowych, pewnie niewiele danych byś uzyskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Weź testy jeden po drugim.. tylko pogrupuj to sobie, że hosty z serwerami w Polsce, hosty w DE i w UK... żeby fair było

i będziesz wiedział.. tzn.. nie... po miesiącu już nic nie będziesz wiedział ; )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się skończy na tym, że żadna firma nie pasuje bo komuś gdzieś coś się przydarzyło :blink:

 

Weź w końcu uruchom konta w 3 wybranych najstarszych firmach, zainstaluj swojego smc'a i będziesz widziała jak działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co, pracownik firmy?? W 100% to możnaby określić jakbym widział datę rejestracji działalności. W PL po Regonie łatwo sprawdzić, w UK to nie wiem. Sama domena mzone.pl była w 2006 rejestrowana jeszcze na osobę prywatną a nie firmę.
Nie jestem z nimi żaden sposób związany, aczkolwiek nie lubię gdy ktoś plecie kompletne głupoty - w dodatku moderator, gdzie twierdzi iż firma jest z tego roku a przedstawiciel owej działalności oferuje na tym forum swoje usługi od dawna - a skoro jesteś moderatorem to chyba czytasz całe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- nie wiem, czy brać w ogóle pod uwagę Host4u

Marka długo funkcjonująca na rynku, więc jak by były jakieś wałki to by to już dawno wypłynęło na WHT czy gdzieś przez google.pl :blink: Masz 10 okres próbny jak w większości wymienionych firm. Weź kilka z listy i przetestuj.

 

Odnosze wrażenie, że jesteś jednostronny, a moderator raczej jest neutralny.

Pojęcia moderator i neutralny wzajemnie się wykluczają. Moderator dokonując czynności automatycznie staje się subiektywny w swojej ocenie. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

karolinah.. gdybyś miała do wydania 100zł miesięcznie, to możesz cmokać.. a tak to nie ma co tu marudzić, test na parę dni i wszystko wiesz, czy Ci pasuje.. nie przesadzaj, nie wybierasz kozaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak zrobię. Wrzucę cmska na kilka kont... a może lepiej zrobić przekierowanie z adresu jaki mam teraz? No bo jak wrzucę stronę to nikt na nią z racji nieznanego nowego adresu wchodzić nie będzie, ale chyba odwiedziny raczej nie wpływają na jakość. Powinnam raczej patrzeć na szybkość wczytywania strony. No to w najbliższych dniach zarejestruję sobie na mzone, iswift, inwestnet i ionic. Chociaż z tym ionic i ceną 35 zł nadal nie wiem jak jest. To chyba netto, więc będzie 42 brutto jak dobrze liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz swoją domenę? (sorry, jeśli wcześniej o tym piszesz, nie czytałem dokładnie wszystkiego)

 

Postaw ładnie na 3-4 hostach, pamiętaj wszystko dobrze zmienić, configurationy i w bazie linki.. żeby przy jakiejś zmianie nie zmieniło Ci tego, co nie trzeba.. choć podejrzewam, że weźmiesz hosty bez dostępu do bazy z zewnątrz..

 

Potem wyślij do paru osób te linki i niech klikają.. albo ej - daj je tutaj : ) my Ci to przeklikamy na wylot ; ) heh

Ludzie napiszą jakie łącza mają i jak im to działa.. no i zobaczysz po dwóch dniach już nawet co jest bombex, a co lipa..

 

Ja akurat bym testował co innego niż to, co podałaś, no ale heh : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byś testował np.? Za jakieś parę dni może w weekend to zrobię, bo teraz mam sesję i egzaminy na głowie. Ale masz rację mogę dać strony tutaj. Co do linków to nie mam tam pełnych adresów tylko np. page.php?15 wtedy obojętnie gdzie się przeniosę to mam ten sam adres w linku. Domeny nie mam, mam alias ocom.pl a na stronie frontowej gdzie mam przekliki do moich stron to mam .tk Mam jeszcze pytanko dot. mzone - jak się tam płaci bo czytałam że przez jakiś PayPal. To przelewy bankowe nie wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli Ci bardzo zależy, to skorzystaj z jakiegoś serwisu do robienia ankiet i zrób taką mini z sekcjami dla każdego z adresów..

Ja zadałbym 4 pytania:

1. Jak szybko weszła strona? (od razu / po 2-3 sekundach / musiałem chwilę poczekać / w ogóle nie weszła)

2. Jak szybko przeskakują podstrony po wybraniu linku? (w sumie te same opcje co wyżej)

3. Jak szybko pobiera plik (wrzuciłbym jakiś zip ze swoimi fotkami rozbieranymi ; )

(bardzo szybko / dość szybko / musiałem długo czekać)

- plik tak z 5 megabajtów powiedzmy weź

4. Jak ogólnie "czujesz" działanie strony pomijając kwestie estetyczne?

(działa fajnie / czasem zamula / tragedia)

 

I dopisał: podaj jak szybkie masz łącze (download).

I możesz ewentualnie dodać "kiedy byłeś na stronie? (rano / popołudniu / wieczorem / w nocy)"

 

10 osób wypełni + Twoje spostrzeżenia i już wiesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byś testował np.? Za jakieś parę dni może w weekend to zrobię, bo teraz mam sesję i egzaminy na głowie. Ale masz rację mogę dać strony tutaj. Co do linków to nie mam tam pełnych adresów tylko np. page.php?15 wtedy obojętnie gdzie się przeniosę to mam ten sam adres w linku. Domeny nie mam, mam alias ocom.pl a na stronie frontowej gdzie mam przekliki do moich stron to mam .tk Mam jeszcze pytanko dot. mzone - jak się tam płaci bo czytałam że przez jakiś PayPal. To przelewy bankowe nie wchodzą w grę?

 

Przedewszystkim przetestuj support, czy pomagają i czy szybko się udzielają np. na Helpdesk.

Dobrze by było gdybyś miał monitoring tych kilku serwerów, wiedziałbyś czy były jakieś pady itd.

O ping raczej nie powinieneś się martwić, większość firm to firmy z serwerami w Polsce, DE lub UK, wiec gdzieby nie było, strona powinna się szybko ładować.

 

Jesli chodzi o płatności PayPal to poprostu przelewasz pieniądze z banku na swoje konto w Paypal i płacisz rachunek, który jest księgowany natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z tym ionic i ceną 35 zł nadal nie wiem jak jest. To chyba netto, więc będzie 42 brutto jak dobrze liczę.

 

42,70 (35 * 1,22) - panel klienta to przelicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśl z tą ankietą. Niestety nie znam się na monitoringu. Nie mam konta w PayPalu i nie chcę mieć. Chodziło mi o normalny przelew bankowy z konta bankowego tak jak jest np. w Inkaso.

 

P.S. Jestem kobietą, więc piszcie w odpowiedniej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak teraz się rejestruję. Na tym mzone to jest tak pokopany formularz ze nie umiem się tam zarejstrować. Nie ma nigdzie opcji okresu próbnego, ciągle wraca mi do początku jakby formularz się zapętlił. No i nie ma tam innej formy zapłaty jak tylko przez PayPal i Moneyback. Nie podoba mi się to. Przez ten PayPal chyba zrezygnuję, choć ofertę mają ciekawą.

W Iswift Jak na razie nie mam zielonego pojęcia gdzie w panelu DA jest baza msql. Nie wiem jak i gdzie ją utworzyć. Jednak darmowe hostingi były o nieeeebo łatwiejsze w obsłudze.

To samo Inwestnet i ionic - ciągle mam kłopoty z rejestracją. A to hasło za słabe, albo jak już dostanę dane na maila to i tak nie mogę się zalogować bo pisze mi, że są nieprawidowe. Na ŻADNYM z hostingów nie udało mi się zamówić konta. Ciężkie to jak nie wiem. Nie poradzę sobie z rejestracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×