Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowe WebHostingTalk.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski
Teraz widzę, że po kliknięciu na jakikolwiek topik to BLOGI się podświetlają, a po ich wybraniu wciąż FORUM. :D

Dlatego, że walczę na bieżąco z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że walczę na bieżąco z tym.

Widzę, że już się udało.

Udało się również naprawić błąd, przez który zakładka forum była lekko ucięta. Teraz jednak wiki jest lekko (1 px :D) ucięte. Widać to, gdy podjedzie się pod nie myszką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
FF 3.0.3 i wygląda to tak, gdy klikam na BLOGI:

 

 

W menu podświetla się zakładka FORUM zamiast BLOGI. Zawsze ona, niezależnie, z której strony bym przeszedł. :/

 

Powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile zaskoczenie... Od paru lat wchodzę parę razy dziennie na WHT a dzisiaj myślałem ,że adresy pomyliłem :PP Oczywiście zmiana na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
fantastyczny wygląd, Bartek spisałes sie na zloty medal :)

 

"Kolejny zadowolony klient"

IMO Przy BLOGI w menu przydałby się jakiś ładny rysuneczek, tak jak przy pozostałych pozycjach. :D

Normalnie za chwilę zmienię komuś rangę :) Tak, wiem, nie mogłem dzisiaj znaleźć żadnej ładnej ikonki. Niestety robię za admina, handlowca, programistę, webmastera i grafika.

 

Dobrze, że ze skórka pomógł Dawid z www.ipslink.pl i polecam go jeśli ktoś potrzebuje pomocy z ipb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak wejdziesz w wiki, nie działa menu w prawym górnym rogu (tu pod opcjami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na forum zalogowany użytkownik wyświetlany jest pod nazwą "wyświetlaną", a nie pod nickiem to może w Wiki też tak zrobić?

(Zalogowany jako: .... ( Wyloguj ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie za chwilę zmienię komuś rangę :D Tak, wiem, nie mogłem dzisiaj znaleźć żadnej ładnej ikonki.

Heh. A może ta? :)

diary.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Proponuje bardziej wyróżnić nieprzeczytane posty na stronie głównej po lewej stronie.

Czy tak może być (jest to ta ciemna ikonka delikatnie przerobiona)

 

1. Menu. Forum - tło wydaje się być "przycięte" z lewej strony.

2. Szukajka znalazła się w trochę nieszczęśliwym miejscu (chyba najlepiej będzie przenieść ją wyżej)

3. Fora z nieprzeczytanymi tematami można by oznaczyć wyraźniej (może tak jak kosz, tyle że z pomarańczowym tłem)

 

Więcej błędów na razie nie widzę :D

 

Ad1. poprawione

ad2. trochę przesunąłem, ale nie wiem czy jeszcze wyżej, może bardziej w lewo?

ad3. odpowiedziałem Adrianowi

 

Bartek, jak wejdziesz w wiki, nie działa menu w prawym górnym rogu (tu pod opcjami)

Potrzebuję więcej informacji, mi pod FF i IE działa.

 

Skoro na forum zalogowany użytkownik wyświetlany jest pod nazwą "wyświetlaną", a nie pod nickiem to może w Wiki też tak zrobić?

(Zalogowany jako: .... ( Wyloguj ))

Może... ale zaczynacie się bardzo czepiać :)

 

 

Heh. A może ta? :)

diary.gif

 

Zależy czy jest darmowa bądź na licencji pozwalającej ją wykorzystywać do zastosowań komercyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Padło pytanie odnośnie sklepiku z gadżetami WHT :D Mnie osobiście się podoba, znam nawet dobre miejsce gdzie można by było tanio i hurtowo takie różne duperele robić (Znajomości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tak może być (jest to ta ciemna ikonka delikatnie przerobiona)

O, teraz jest super. O to chodziło. Tak wysiliłem pamięć i jestem na 99% pewien to forum kiedyś już tak wyglądało. Dobrze pamiętam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
O, teraz jest super. O to chodziło. Tak wysiliłem pamięć i jestem na 99% pewien to forum kiedyś już tak wyglądało. Dobrze pamiętam? :D

Dobrze, dobrze. Starzy użytkownicy mogli przez chwilę kiedyś widzieć ten design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję twórcą tego skina, bardzo dobry kawał roboty, wszystko oceniam na plus, i tak spytam, czy każdy tu może mieć swojego bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

myslałem, że te blogi to jakiś agregator (planeta) a tu się okazało, że to jakiś wenętrzny szajs :D da się do tego podpiąć zew. rss? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
bardzo mi się podoba... bardzo pozytywna przemiana... :)

Dzięki

Super, dobra robota!

Styl jest piękny.

Dzięki

Gratuluję twórcą tego skina, bardzo dobry kawał roboty, wszystko oceniam na plus, i tak spytam, czy każdy tu może mieć swojego bloga?

Tak, każdy może mieć własnego bloga albo podlinkować zewnętrzny.

 

myslałem, że te blogi to jakiś agregator (planeta) a tu się okazało, że to jakiś wenętrzny szajs :D da się do tego podpiąć zew. rss? :)

Obawiam się, że nie ma czegoś takiego. Na chwilę obecną podobnych modyfikacji również nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest w porządku.

 

Zmienił bym 2 rzeczy:

 

 

- Ikonkę przy "kodach promocyjnych". (Na bardziej "poważną").

 

- Pobawił się css'em od wyszukiwarki. Trochę ją powiększył, do tego jakiś ładny przycisk i przesunął ją minimalnie ku środkowi i w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Wg. mnie jest w porządku.

 

Zmienił bym 2 rzeczy:

 

 

- Ikonkę przy "kodach promocyjnych". (Na bardziej "poważną").

 

- Pobawił się css'em od wyszukiwarki. Trochę ją powiększył, do tego jakiś ładny przycisk i przesunął ją minimalnie ku środkowi i w dół.

Zgadzam się jak najbardziej. Ikonka przy kodach nie jest najszczęśliwsza i z wyszukiwarki też nie jestem zadowolony.

 

Jeśli ktoś mógłby pomóc z ikonkami (kody promocyjne i blogi) to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wrócenia do starego stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

właśnie miałem o tym też napisać.. favicona trza podmienić - pewnie to samo, tylko kremowe takie, szarawe? heh

 

EDIT:

top teraz wygląda jakby był z innego templa.. może też by ten kremowy zaciemnić do poziomu listewek z części głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×