Skocz do zawartości
Moaha

Niewielkie obciążenie.

Polecane posty

Przede wszystkim na swojej(od tego jest test)

Na swojej opinii przy pierwszym kontakcie z firmą?

Test? często słyszy się o super podejściu firmy do Klienta w okresie próbnym a po wpłacie pieniędzy...

lub od znajomych(wtedy masz pewność że to co mówią jest prawdą).
Owszem pierw pytamy się znajomych, potem szukamy opinii ogólno dostępnych.

No chyba, że ktoś w ogóle nie szuka opinii co również jest bardzo częste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opinii innych klientów, jest różnica pomiędzy "innym klientem" a osobą która wkleja w kółko te same posty, oczywiście

tylko i wyłącznie ze swej dobrej woli nie mając w tym żadnego innego celu.

Oczywiście wklejam "ciągle to samo", bo nie potrafisz uczyć się na błędach i idziesz ciągle w zaparte zamiast profesjonalnie przyjąć krytykę.

 

A Twoje podejście, że jak klient na publicznym forum informuje o padzie lub wyraża z tego powodu niezadowolenie to "płacze" jest żenujące i potwierdza tylko "profesjonalizm" Twojej firmy. Można mówić ale tylko dobrze? Więcej pokory w tym biznesie.

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss,

widzisz, staram się unikać błędów, mija kolejny rok a moja firma nadal działa... niedługo rocznica szybki-serwer.pl, uruchomiliśmy też

usługi dla Rosjan (boxhost.eu), sponsorujemy też kilka projektów i wszyscy są zadowoleni poza kilkoma osobami którzy nigdy nie mieli z nami nic wspólnego.

to że Tobie się nie podoba moja strona i nie mam serwerów w Twojej ulubionej serwerowni, to trudno.

na siłę starasz się coś znaleźć aby zdyskredytować mnie w oczach klientów,

słowo "płacze" użyte nie było w sensie negatywnym wobec starających się dowiedzieć cokolwiek o swoich danych klientach, ale wyrażało

zwykle panującą na forach atmosferę w przypadku awarii serwera. Pewnie zauważyłeś że w przypadku awarii u nas, nikt nie pytał na forach co się dzieje.

Pokora wg Ciebie oznacza płaszczenie się i potakiwanie przed kilkoma osobami które sobie ubzdurały że są guru na tym lub innym forum.

Czytałem prawie wszystkie wątki firm które zaczynały prowadzić usługi hostingowe i praktycznie wszędzie pojawia się jeden schemat: kilku mędrców i pokorny hostingowiec mieszany z błotem.

Tak naprawdę prawie nic nie wiesz o mojej firmie, nawet nie wiedziałeś do niedawna że telefon jest na stronie i że support od początku jest 24h,

jak zarzucasz komuś brak profesjonalizmu to przynajmniej postaw profesjonalne zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prozaiczna sprawa jak SLA sprzętu podczas awarii. Wystarczy porównać czasy reakcji i naprawy przy serwerach w Polskich "drogich" serwerowniach a tych "budżetowych" w DE itd.
Ale, za przeproszeniem, pierd**** glupoty...

1) Jak juz cos porownujesz, to porownuj produkty tej samej klasy... A nie 'drogie' Polskie do 'budzetowych' zagranicznych...

2) Jestem przekonany, ze jakosc swiadczonych uslug w Polskich 'budzetowkach' jest gorsza niz w Niemieckich. Nie wspominajac juz o czasie reakcji na awarie.

3) Kraj, w ktorym sa ulokowane serwerow, nie jest w zadnym stopniu wyznacznikiem profesjonalizmu danej firmy. Jasne, konkretne DC moze odpowiednio podwyzszac lub obnizac jakosc uslug, ale sam kraj juz nie...

 

Co z tego, że będziesz miał usługi na wysokim poziomie (dobrych adminów, programistów, helpdesk) jak będziesz miał związane ręce w przypadku fizycznej awarii sprzętu.
...a co to ma wspolnego z krajem, w jakim ulokowany jest serwer? Nic.

 

Oczywiście nie generalizuję i serwerownie za granicą też są na wysokim poziomie, ale dużo nowych "hostingów" ma sprzęty w typowych budżetówkach na dosłownych "składakach" i to miałem na myśli pisząc iż lokalizacja w PL może gwarantować większy profesjonalizm.
Czyli firehost jest bardziej profesjonalny niz webh czy edart, bo ma serwer w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam porównywać te same klasy jak sam wątek temu przeczy? kei.pl vs. podane firmy X w budżetowych serwerowniach? Dlatego właśnie zwróciłem uwagę na tę groteskowość porównywania "profesjonalnych" hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli firehost jest bardziej profesjonalny niz webh czy edart, bo ma serwer w kraju?

 

na pewno, jest profesjonalna obsługa wielu specjalistów i w razie czego, szybciej dojedzie do serwerowni i pogoni pracowników aby szybciej naprawili :)

 

 

Jak mam porównywać te same klasy jak sam wątek temu przeczy? kei.pl vs. podane firmy X w budżetowych serwerowniach? Dlatego właśnie zwróciłem uwagę na tę groteskowość porównywania "profesjonalnych" hostingów.

 

Tak, ale wątek dotyczy 2 małych sklepów a niedługo doradzisz zakup dedyka.

uważasz że taki uptime serwera dyskredytuje go dla potrzeb klienta?

 

http://host-tracker.com/website-uptime-statistics/338206/

 

to 8 i pół godziny to właśnie wspomniana awaria, nie trwała 2-3 dni , tylko 8 i pół godziny i była jedyną.

 

Ja uważam że spokojnie można kupić średniej wielkości konto i ewentualnie powiększać jego parametry wraz z rozwojem,

prawie każda firma to umożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS ale autor tematu napisal że kei i home jest dla niego za drogie i szuka taniego konta które trzyma jakiś poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://host-tracker.com/website-uptime-statistics/338206/

 

to 8 i pół godziny to właśnie wspomniana awaria, nie trwała 2-3 dni , tylko 8 i pół godziny i była jedyną.

Taaa, tylko że h-t nie podaje prawidłowych wyników uptime-u. Ile razy się będzie jeszcze o tym pisać?

 

Tak, ale wątek dotyczy 2 małych sklepów a niedługo doradzisz zakup dedyka.

uważasz że taki uptime serwera dyskredytuje go dla potrzeb klienta?

BOSS ale autor tematu napisal że kei i home jest dla niego za drogie i szuka taniego konta które trzyma jakiś poziom :)

Czytać dokładnie i ze zrozumieniem:

Głównie mi zależy żeby to była firma profesjonalna i z doświadczeniem.

 

Wg mnie to nie kwalifikuje ofert budżetowych hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOD

Głównie mi zależy żeby to była firma profesjonalna i z doświadczeniem.

 

 

Wg mnie to nie kwalifikuje ofert budżetowych hostingów.

 

ale to wg Ciebie, a wg mnie nie i dlatego zamieściłem ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS nie tylko my(ja i edart) nie umiemy czytać ze zrozumieniem :)

 

Moaha napisał:

 

Próbowałem już z kei i z home ale mi nie odpowiadają i są za drogie.

 

Więc nie mów mi że nie potrafię dobrze czytać bo sam chyba tego nie zrozumiałeś :)

 

Co do porównywania kei czy tez home do usług moich czy firmy edart to sam pierwszy zacząłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kei.pl i home.pl to 300zł, są też firmy z doświadczeniem i renomą z kontami za 150zł-200zł więc argument nietrafiony.

 

Poza tym to nie ja zacząłem tylko Wy umieszczając w wątku swoje oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS może webh.pl nie działa zbyt długo w sieci, ale to nie powinno od razu dyskwalifikować mojej oferty. Zarzucasz mi że nie czytam ze zrozumieniem, ale autor tego tematu napisał też że hosting ma być jak najtańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci moje drogie nie kłócić się tylko podajcie sobie ładnie rączki :)

 

A tak serio to BOSS zapewne nie poleca webh czy szybki-serwer bo nie są tyle lat na rynku bądź ...niestety muszę tutaj powiedzieć to czego bym nie chciał ... wynajmują/dzierżawią serwery w budżetowych serwerowniach.Tak . . . wiem to wybór poszczególnych firm i nie należy tego kwestionować jednak można to wymienić jako argument +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to nie ja zacząłem tylko Wy umieszczając w wątku swoje oferty wink.gif

 

na szczęście nie decydujesz o tym kogo oferty znajdą się w którym wątku i nie muszę Cię pytać o zgodę

 

A tak serio to BOSS zapewne nie poleca webh czy szybki-serwer bo nie są tyle lat na rynku bądź

 

Boss nawet nie zna tych firm, ale wie lepiej

 

...niestety muszę tutaj powiedzieć to czego bym nie chciał ... wynajmują/dzierżawią serwery w budżetowych serwerowniach.

 

zapraszam i sprawdź działanie serwera, przynajmniej wypowiesz swoją opinię na podstawie własnych doświadczeń a nie jak co niektórzy na podstawie fusów z kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam porównywać te same klasy jak sam wątek temu przeczy? kei.pl vs. podane firmy X w budżetowych serwerowniach? Dlatego właśnie zwróciłem uwagę na tę groteskowość porównywania "profesjonalnych" hostingów.
Ale to, ze takie kei jest profesjonalne w zadnym stopniu nie wynika z tego, ze maja serwery w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wciskaj kitu że to nie składa się na ogólny profesjonalizm marki bo to nielogiczne.
Pewnie, ze NIE. Nie wiem co w tym nielogicznego.

 

Poza tym, odpowiedz sobie na te pytania:

1) Czy po przeniesieniu serwerow z USA do kraju Progreso stalo sie bardziej profesjonalne?

2) Czy po przeniesieniu serwerow z USA do kraju (a raczej dodaniu kolejnego serwera) Prohost stal sie bardziej profesjonalny?

3) Czy gdyby Kei mialo serwery we Frankfurcie, a nie w Krakowie to byloby mniej profesjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p

już chyba nie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, a sam byłem ciekawy.

założyciel tematu po przeczytaniu co się tutaj dzieje pewnie poszedł szukać porady gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze NIE. Nie wiem co w tym nielogicznego.

 

Poza tym, odpowiedz sobie na te pytania:

1) Czy po przeniesieniu serwerow z USA do kraju Progreso stalo sie bardziej profesjonalne?

2) Czy po przeniesieniu serwerow z USA do kraju (a raczej dodaniu kolejnego serwera) Prohost stal sie bardziej profesjonalny?

3) Czy gdyby Kei mialo serwery we Frankfurcie, a nie w Krakowie to byloby mniej profesjonalne?

1) Tak

2) Tak

3) Tak

Coś wygrałem :)? Konstruowanie pytań "pod tezę" mija się z celem tej dyskusji.

 

Nie ma co ciągnąć tego tematu, Ty masz swoją opinię że nie wpływa a ja mam przeciwną że wpływa i tyle. Jakoś przeżyję, że się ze mną nie zgadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im większy budżet tym większa tendencja do lokowania serwerów na miejscu w porządnych serwerowniach.

 

hmm... a serwerownia w USA będzie gorsza niż niż w PL ?? zdaje mi się, że raczej na odwrót... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z opinią BOSS i odpowiedziałbym tak samo.

 

Przeanalizujcie to na przykładzie DreamHost.com - pingi po ~200ms, ale serwer są wielce OK. Mimo wszystko nie jest to chętnie wybierana firma przez Polaków - ze względów na te pingi.

Z drugiej strony nie można mierzyć "profesjonalizm" pingami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... a serwerownia w USA będzie gorsza niż niż w PL ?? zdaje mi się, że raczej na odwrót... ;f

Wiesz, podejrzewam że na Kamczatce, tudzież Syberii też znajdą się super profesjonalne DC tylko po co? Profesjonalna firma, z dużym budżetem (a więc mogę przypuszczać że za pół roku nie padnie) szuka czegoś na miejscu czym może lepiej i dokładniej zarządzać. Czy też z innej strony, firma która miała serwery za granicą i inwestuje w infrastrukturę w PL też dobrze rokuje na przyszłość.

 

Mniejsze jest też ryzyko po stronie łącz, im więcej hopów tym większe ryzyko że coś może "po drodze" paść (co jest poza kontrolą firmy hostingowej i na nic się nie zda ich profesjonalizm czy specjaliści), no i wspomniane odległości mają swoje bezpośrednie odzwierciedlenie w czasie reakcji serwerów o czym wspomniał Info-Cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×