Skocz do zawartości
nvu

[opinie] Webh.pl

Polecane posty

Jak to wszystko śmiga po zmianie właściciela? Serwery www dają radę?

 

Mam zamiar przenieść się z unixstormu i myślę, że wybór padnie właśnie na webh.

 

@edit: Co tam za panel w ogóle jest?

Edytowano przez Microo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam serwer od kilku lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. To, że zmienił się właściciel, w praktyce niczego nie zmieniło. Nadal dobry poziom.

Próbowałam w tak zwanym międzyczasie innych hostingów, ale jeśli mam coś ważnego do postawienia, to jednak stawiam to na webh.

@Microo, Direct Admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko śmiga po zmianie właściciela? Serwery www dają radę?

 

Mam zamiar przenieść się z unixstormu i myślę, że wybór padnie właśnie na webh.

 

@edit: Co tam za panel w ogóle jest?

 

Generalnie dobra firma, maszyny mają bardzo szybkie. Panel administracyjny DirectAdmin. Ja właśnie zrobiłem na odwrót od Ciebie z webh uciekłem do unixstormu. Powodem było to, że mieli problemy z serwerem pocztowym (prawdopodobnie źle skonfigurowany) bo poczta z kont portali Polskich (o2..pl, onet.pl, interia.pl, wp.pl) nie dochodziła i ludzie otrzymywali zwrotki o niemożliwości dostarczenia maili przez co ja nie dostawałem ważnych dla mnie wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodem było to, że mieli problemy z serwerem pocztowym (prawdopodobnie źle skonfigurowany) bo poczta z kont portali Polskich (o2..pl, onet.pl, interia.pl, wp.pl) nie dochodziła i ludzie otrzymywali zwrotki o niemożliwości dostarczenia maili przez co ja nie dostawałem ważnych dla mnie wiadomości.

 

Ten problem już nie występuję. Poczta działa stabilnie i jest dostarczana na bieżąco w obie strony. W przypadku gdyby teraz ktoś miał taki problem to wystarczy kontakt z BOK i problem "znika". Niestety nie możemy odpowiadać za to, ze o2, onet czy jakiś inny serwis znajduje się na czarnej liście i nic z tym nie robi...

 

Pozdrawiam

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - usługa aktywna chwilę po opłaceniu, odpowiedzi na maile po kilku minutach, mimo że jest niedziela :)

 

Z unixstormu uciekłem co prawda z powodu kwestii finansowych, ale już na wstępie nie da się nie zauważyć, że DA w webh chodzi bardzo płynnie w porównaniu do tego z unixstormu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam hosting mam u nich wykupiony hosting www, co moge powiedziec, bardzo dobry kontakt mailowy odpisują w ciągu 10 min, taK jak kolega wyżej napisał nawet w niedziele mi odpisali :) no i 0 awarii. no i bardzo dobre ceny :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam strone czas-surferow.pl

Nie dawno przeniosłem ją z proserwer właśnie do webh.pl i jestem bardzo zadowolony ze współpracy mam kilka problemów z plikami ftp ale Pan Kozak Kamil zajmujący sie właśnie moją stroną naprawde się angażuje i jestem naprawde zadowolony ze wspólpracy

Firma jest naprawde dobra jest szybki kontakt albo przez e-mail bądz nr. telefonu co mnie jest na bardzo duży plus

Do tego naprawde tani Hosting i profesjonalna obsługa

Chciałem jeszcze dodać że jeszcze jednym wielkim plusem jest to że Pan Kamil robił mi przeniesienie ażdo 2 czy 3 w nocy co rzadko sie zdarza w innych firmach i kontakt jest 7 dni w tygodniu nawet w niedziele i za to +6

 

Polecam Webh.pl

Jak do tej pory dla mnie najlepszy Hosting

Pozdrawiam Paweł

Edytowano przez Czas Surferow (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rzeczywiście kontakt telefoniczny świetny, nawet na sms odpisują i to nawet w niedziele ogólnie czas odp parę min. Nie mam tak żadnej usługi nie mogę nic powiedzieć na temat stabilności usług, mam nadzieje że to niedługo się zmieni. Co do boku pisałem kilka razy w pewnej kwestii do której odp wymaga czasu nie wiem jak inne e-maile. Mam w tej firmie zastrzeżenia do poczty iż u mnie wiadomości trafiaja do spamu, zostało to zgłoszone do webh.pl zobaczymy jak dalej to sie potoczy .

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×