Skocz do zawartości
Cezet

Hosting W Rozsądnej Cenie Pozwalający Na Odsprzedaż

Polecane posty

Poszukuje polskiego hostingu - resellera, który nie będzie pobierał jakiejś gigantycznej kasy za to, że jest resellerem. Np. pozwala na to az.pl (aliasy pocztowe są tworzone do konkretnych domen, a nie jeden na konto hostingowe, a co za tym idzie i jest dla mnie bardzo ważne - office@domena 1 nie równa się office@domena2 i klent nie ma automatycznie maili z domeną innego klienta, co jest niedopuszczalne). Az.pl był idealny (10GB w zupełności wystarcza, wysokich wymagań technologicznych też nie mam), ale suoer ważna jest dla mnie stabilność, a pod tym względem Az.pl przeszedł samego siebie (5 długich awarii w ostatnim miesiącu) więc właśnie uciekam. Tylko gdzie?

Mógłbym obdzwonić wszystkich z top100.pl i spytać jak to u nich wygląda (czy sprawa maili jest rozwiązana jak na az.pl czy przeciwnie jak na progreso.pl lub home.pl - czyli ta opcja nie pasująca) ale odwołuje się też do waszego doświadczenia i jeśli ktoś ma coś godnego polecenie, to proszę o wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować również u Nas: hekko.pl, wprawdzie w ofercie nie mamy resellerów ale oferujemy je również i jest to około 140% ceny zwykłego pakietu. Można również ustalić własny pakiecik, opisany problem z pocztą nie istnieje - Direct Admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

polecam sisco, ale nie będzie tanio.. można zainteresować się neteasy, ale to chyba oferta nieoficjalna - BOSS tutaj wyjaśni co i jak : )

ew. shared w KEI, bo tam można robić biuro@domena1.tld i biuro@domena2.tld...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

732 brutto za 10 GB i 70 GB miesięcznego transferu w sisco jeszcze uchodzi. Jedyne mankamenty (choć nie olbrzymie) to:

 

- brak dostępu do poczty www nie ze strony sisco (brak jakiegoś squirrelmaila lub substytutu) lub wejścia z nazwadomeny.pl/mail lub nazwadomeny.pl/webmail

- brak podglądu wykorzystywania przestrzeni i transferu przez konkretne domeny / konta pocztowe

- brak zakładania limitów wielkości poczty

 

Za to sporo innych opcji i ftpy dla konkretnych klientów, to zdecydowane plusy. Ten prohost ma dopiero galaktyczne ceny. To neteasy.pl sprawdzam. Dzięki. Jeśli coś jeszcze przyszło Wam do głowy, temat jest wciąż aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten prohost ma dopiero galaktyczne ceny.

 

pomoc 24/h + jakość + serwery w .pl = cena ;)

 

 

choć nie mówię że sisco i neteasy są gorsze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam sisco szybko sprawnie i nawet stosunkowu tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam gdzie on to wyczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×