Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
simka

Firmy Hostingowe W Uk

Polecane posty

WItam

 

 

Czy posiada ktos z was jakis hosting z UK badz wiece co mozna polecic?

 

Osobiscie szukam informacji na temat daily.co.uk jednak niewiele jest opini aby zdecydowac....

 

 

Bede wdzieczny za jakies rady

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat troche przedawniony ale napisze moze komus sie przyda. Moge polecic http://ukhost4u.com korzystam z ich usług juz 3 lata teraz przechodze na dedyka w leaseweb ... bardzo malo awarii jedynie czasami mi blokowali konto z mojej winy ;] ale wystarczyl ticket do supportu i w 30 min konto odblokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co polecic, ale moge odradzic easyspace.com.

 

Przenosilismy stamtad jednego klienta, od poczatku mowil, ze ma dosc tej firmy, a nasze kontakty z nimi tylko potwierdzily, ze calkiem slusznie. Droga przez meke. Spotkac kompetentna osobe to niezly wyczyn. Mistrzostwo swiata to zmiana klientowi hasla na skrzynce e-mail i wyslanie nowego hasla na te skrzynke... A termiiiiny... Tygodniowy czas reakcji to norma.

 

Nie wiem jak reszta firm w UK, ale oni tam podchodza bardzo swobodnie do tematu ciaglosci uslug... Kiedys klientowi nic nie dzialalo przez jakis czas. Kontaktowal sie z firma, przeprosili ladnie. Wytlumaczyli, ze powodz im zalala czesc pomieszczen. Ale ze juz za okolo tydzien wszystko wroci do normy.

 

Najlepsze, ze to podobno jakas topowa firma w UK. Na ich stronie nagrody, wyroznienia w prasie itp. Az sie boje pomyslec jak wyglada tam firma nietopowa ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cennik też lekko straszy w Brytyjskich firmach. Niestety mam przykre doświadczenie z ich rejestratorem co.uk. Do Niemców wiele im brakuje jeśli chodzi o jakość usług nie mówiąc już o USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje konto tam ma 4gb miejsca i 200gb transferu wykorzystuje 150gb/mies i wszytko ladnie chula ;] najpierw oczywiscie mialem podstawowy pakiet ale z czasem musialem przejsc na wyzszy bez problemu tylko doplata taka jaka jest różnica między pakietami ... moje forum phpbb2 1.12.5 które ma okolo 15-20 userów online laduje strone w 0.7 - 1s czasami 2s kiedys bylo owiele lepiej ladowalo caly czas 0.2s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bys mi napisal co mam do nich napisac po angielsku to okej napisze ticket do suportu bo sam anglika za dobrze nie umiem ;] zawsze kumpel podpowiadal mi co mam pisac ;] dodam ze niedawno sciagalem z tamtąd na leaseweb kopie przez ftp calego folderu public_html to lecialo srednio 1.3mb/s 1.7gb siagnelo w 22min a większe pliki sszly nawet po 5mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, żeby ktoś pomógł

 

moge pomoc (niemalze native speaker)

 

jesli chodzi o to:

 

A jakie obciążenie platformy generujesz? Możesz poprosić o wykaz, średniego obciążenia procesora?

 

Can You tell me how much load do my scripts generate, can You please send me graph or list of average processor load that my scripts generate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz w ciagu 15min

Dear Customer,

 

I'm afraid it is not that easy. As these are shared hosting servers all the loads are displayed together. According to CPanels stats you are the highest user though;

 

 

User Domain %CPU %MEM MySQL Processes

 

 

Top Process %CPU 34.0 /usr/bin/php

Top Process %CPU 32.0 /usr/bin/php

 

 

 

Regards,

 

Scott Niven

Business Supervisor

 

http://www.ukhost4u.com/

Phone: (0844) 414 2240 - Fax: (0844) 414 2243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę oferta mało konkretna. Parametry konta opisane po łepkach a VPS ma np 10% procesora (powstaje pytanie czy Celerona czy Xeona) jest jeszcze "CPU Weight 1000" ale to niczego nie wyjaśnia wręcz komplikuje opis. Taka masówka, nie zaufał bym za bardzo takiej firmie na jakiś poważniejszy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam od nich moze z miesiac temu dotalem maila ze

Dear Customer We are receiving more and more complaints like the one below about your site, and although we send them back saying the the complaintMust go though the authorities of the country of hosting, we are noticing more and more attacks on your account in the form of DOS I have to suggest that maybe it would be best to move this hosting up to a VPS server, this would take you off the shared server youAre on and onto your own virtual server, the loading and attacks that your account cause and suffer would be handed much betterOn a VPS server

 

czyli zaproponowali mi przejscie na vps no ale jak dlamnie to dosc drogo jak za takiego vpsa wiec wzielem teraz dedyka w leaseweb ... i niedlugo sie przenosze.. mam zamiar oplacac tylko u nich domene ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×