Skocz do zawartości
xxxkowal

[pomoc]domena Przekierowanie

Polecane posty

Witam

 

Mam taki problem który raczej nie umiem opisac, dam przykład : )

 

chodzi o to :

 

gdy wpisze adres www.underfly.net

 

ma sie pojawic mój server na hostingu www.costam.jakis hosting.pl

 

Ale jak można zrobic aby po wpisaniu www.underfly.net byly docelowe linki np. do podstrony

 

chodzxi o takie cos : www.underfly.net/viewpage.php/?x=blabla-zaza

 

ale jest inaczej cały czas pisze www.underfly.net nie zaleznie gdzie wejde czy to na forum czy do galerii ; /

 

Proszę o pomoc : )

 

edit: tak samo ja ma webhostingtalk.pl ; ) ten temat ma http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=9889 a u mnie bybylo www.underfly.net chociaz ze jestem na forum w temacie ; /

 

edit2: a i jak ustawic favicon ?? bo na normalnym serverze czyli www.underfly.neteasy.pl jest ale jak wpisze www.underfly.net to nie ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowałeś domenę używając redirecta w OVH, a nie przepiałeś jej na DNSy hostingu stąd ta ramka i cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat w sprawie domeny jestem zielony xD. Czyli mam stworzyc nowy DNS podajac informace z hostingu neteasy tylko problem w tym ze ja nie wiem co i jak :D ;/. Pomoze ktos ? lub na PM :>

 

edit:

 

pomoc.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz domenę w panelu administracyjnym, a potem w OVH zmieniasz dnsy na te które otrzymałeś w mailu aktywacyjnym swojego konta. A tak na przyszłość to mamy BOK : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co ktoś ma domene na ovh.pl ?? ustawiłem dns dobrze, przekierowanie tez a po wpisaniu www.underfly.net nic nie ma ....

 

jeszcze jedno zmieniłem tutaj wartosc A ale wartości NS nie da sie .... a trzeba ?? (dział ten nazywa się "Strefa DNS")

 

pomoc22kr4.jpg

 

ps. bok od ovh nie odpowiada juz 2 dnia ... żenada

 

@down

 

nie wiedziałem xd

 

edit: jakby co hosting mam w neteasy.pl ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDYT: Ok domena działa, ale jednego nie rozumiem....

 

 

Czemu gdy wpisze adres www.mojanazwa.net ładuje się z 2x-3x wolniej niz po wpisaniu www.mojastrona.neteasy.pl ???? .....

edit: jedna to była moja podświadomość ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×