Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

Szablony Za Smsa

Polecane posty

Witam, posiadam okolo 40 szablonów z możliwością dalszej odsprzedaży, mam pytanie czy mogę sprzedawać te szablony za smsa, bez zarejestrowanej działalności gospodarczej, z jednego punktu widzenia wystarczy podatek, z drugiego firma. Proszę o komenatrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci jak lubisz. jesli lubisz balansowac na cienkiej lini prawa a nieprawa mozesz smsem sprzedawac. Jesli chcesz by ci nikt niczego nie zazucal lepiej miec firme :D .

Chociaz patrzec na to zbaku nie oplaca sie zbytnio zakladac firmy na kilanascie szablonow sprzedawanych za smsa przez rok , czy tam dawa musisz placic najnisza sklade zusowska cos kolo 300 kilu zlotcyh o ile sie nie myle wiec bys musial sporo tych szablonow sprzedawac :)

Zazwyczaj wg., regulaminow sms jest punkt co pisze cos w stylu ze ty promujesz ich usluge premium sms , a nie swoj towar :) wiec decyzja nalezy do ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze mam takie pytanie ile biorą prowizji za np. 3,66 zł?? I gdzie taką usługę zamówić gdy się jeszcze nie jest pełnoletnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On szuka każdego sposobu na zarobek :)

 

a co do tej prowizji to wielka lipa - nie da się na tym zarobić zachowując dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar spprzedawac te 40 szablonow to ja bym se nawet nie zawracal glowa firma. Co do prowizji to na reke dostajesz okolo 35% od wartosci SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×