Skocz do zawartości
eprojekt

Oddam Prawie Za Darmo Dedyka Z Serwisem + Dodatki

Polecane posty

Witam.

 

Mam do sprzedania kompletny serwis hostingowy z dedykiem.

 

Sprzedaję:

- Dedyka opłaconego do: 30.10.2007 (z możliwością przedłużenia, dalsze opłacanie nie jest konieczne).

- Domenę HostingPL.Info

- Grafikę na wyłączność

- Jeden z największych katalogów QLWeb w sieci

- CMS

 

Dokładniejsze informacje:

 

Dedyk:

- Zakupiony w firmie aTM Remigiusz Żurawski

- Panel Direct Admin PL

- System zainstalowany na dedyku: CentOS 4.3

- Możliwość dalszego opłacania dedyka w cenie 292,60 miesięcznie (brutto, w cenie panel Direct Admin)

- Można zrezygnować z serwera

- System posiada dobrą konfigurację, można od ręki zacząć używać

- Parametry:

* 80 GB Dysk

* 1 TB miesięcznie (można zwiększyć)

* 1 GB ramu

* 2.6 Procesor

 

Domena HostingPL.Info:

- Dobry, łatwy do zapamiętania adres

- Wysoka pozycja w Google:

* Pod "Dobry Hosting" w Onet.pl: 4 miejsce

* Pod "Dobry Hosting" w Yahoo.pl: 7 miejsce

* Pod "Dobry Hosting" w Google.pl: 9-18 miejsce

Pozycje można bez problemu polepszyć.

- Domena opłacona do 01/06/2008 w OVH.pl

 

Grafika na wyłączność:

- Grafika która jest aktualnie na www.HostingPL.Info

- Grafika jest pocięta do XHTML/CSS zgodnie ze standardami

- Wersja dla strony głównej oraz dla podstron

- Plik PNG, PSD

- Grafika nie została nigdzie wykorzystana, otrzymujesz do niej pełne prawa

 

Katalog qlweb:

- www.Katalog.HostingPL.Info

- Ponad 200 000 wpisów

- 8,470 podstron w Google (liczba ciągle rośnie)

 

CMS:

- Dodam również CMS który jest ukończony w 25% (Na wyłączność)

 

Wymagam:

- Przejęcia kont 4 klientów i hostowania ich przez najbliższe 8 miesięcy:

* Konta mają średnio 10GB transferu miesięcznie i 1GB miejsca

 

Cena:

Cena to jedynie tyle co wynosi pozostały okres dedyka czyli 150zł ;)

Całość warta wiele setek, a że nie mam czasu się bawić w sprzedaż, a i klientom nie chce szukać hostingu to mysle że to szybka i przyjemna opcja zmiany właściciela całości.

 

Kontakt:

GG: 10699

Tel: 500 560 311

E-mail: iglak@eprojekt.org

 

Oferta idealna dla firm hostingowych, osób które chcą zacząć działalność w tej kategorii oraz osób, które i tak planują zakupić dedyka, a w ten sposób otrzymają dużo więcej. Od razu mogę załatwić kilku klientów na hosting :P

 

Na PW nie odpowiadam.

Serwer do przejęcia "od ręki".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedyk:

- Zakupiony w firmie aTM Remigiusz Żurawski

- Panel Direct Admin PL

- System zainstalowany na dedyku: CentOS 4.3

- Możliwość dalszego opłacania dedyka w cenie 292,60 miesięcznie (brutto, w cenie panel Direct Admin)

- Można zrezygnować z serwera

- System posiada dobrą konfigurację, można od ręki zacząć używać

- Parametry:

* 80 GB Dysk

* 1 TB miesięcznie (można zwiększyć)

* 1 GB ramu

* 2.6 Procesor

 

292.60zł to trochę dużo jak na taki serwer w netdirect.de

 

Ps. od ofert jest forum "Oferty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za serwer można co najmniej 100zł mniej zapłacić, szablon do niczego - przy założeniu że zostaje trzeba by go od nowa pociąć, pagerank 0 i strona nie istnieje wbrew temu co mówi autor w żadnej z 3 kluczowych wyszukiwarek zagranicznych. Nic nie jest praktycznie gotowe. Jedynie katalog można by wykorzystać ale jak widać nawet na oko (walnięte kodowanie) także trzeba go przepisać. Klienci sugerują że ktoś chciał ale nie wyszło. Do tego to chyba nie bardzo firma była - kto wie jakie tam obecnie problemy z prawem ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za serwer można co najmniej 100zł mniej zapłacić, szablon do niczego - przy założeniu że zostaje trzeba by go od nowa pociąć, pagerank 0 i strona nie istnieje wbrew temu co mówi autor w żadnej z 3 kluczowych wyszukiwarek zagranicznych. Nic nie jest praktycznie gotowe. Jedynie katalog można by wykorzystać ale jak widać nawet na oko (walnięte kodowanie) także trzeba go przepisać. Klienci sugerują że ktoś chciał ale nie wyszło. Do tego to chyba nie bardzo firma była - kto wie jakie tam obecnie problemy z prawem ma.

 

1.Co do ceny za serwer oczywiście się zgadzam, dlatego piszę wyraźnie, że nie trzeba go opłacać, można przenieść klientów na swój.

2.Co Tobie nie pasuje w pocięciu? Lay jest bardzo dobrze pocięty, wielu się podobał.

3.Co do pozycji widzę, że masz rację, uciekły trochę, bo usunąłem wszelkie linki do domeny, dla nowego właściciela podlinkował bym ponowanie. Aktualnie widzę, że wyleciał na chwile z Google, a w onecie jest na 10 miejscu.

4. Wszystko jest gotowe. Serwer zabezpieczony, skonfigurowany, grafika gotowa, pocięta, domena bez problemu może powrócić na czołowe miejsca.

5. Nie była firma bo serwer był przeznaczony dla mnie, 3 z tych osób które są do przejęcia to znajomi, 1 to osoba z którą się rozliczyłem.

 

Gwarantuję, że żadnych problemów serwis nie miał i nie ma.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie widzę, że wyleciał na chwile z Google

 

Nic nie wyleciało, Wyrzucili stronę bo spamowałeś przeszukiwarkę i tyle. Na optymalizacji trzeba sie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi jak nie wiesz to po co takie głupie teksty dajesz? Domena cały czas była wysoko i się trzymała, usunąłem linki i po miesiącu od usunięcia spadła, wróci bez problemu i nie ma żadnych filtrów z Google o czym mogę zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona nie ma bana, co mozna poznac po wpisaniu site:eprojekt.org

 

Gdyby go miala, nie byłyby widoczne zadne wyniki. No ale ilośc wynikow nie jest imponująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBlood źle zrozumiałeś/aś. Rozmawiamy o HostingPL.Info która ma 12,700 podstron w Google. :P

Toż to prawdziwa sztuka postawić sobie jakiś katalog stron i cieszyć się liczbą zaindeksowanych podstron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian Szczepanik my chodzi o to, czy strona ma bana, czy widziałeś żebym chwalił się w ofercie, jaką to domena ma ilość podstron? Nie - bo napisałem, że to katalog tyle ma.

 

Druga sprawa to czy jest to sztuka czy nie to bym się kłócił, bo Google już nie indeksuje katalogów qlweb jak kiedyś, a ten indeksuje bardzo dobrze ;).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.Co Tobie nie pasuje w pocięciu? Lay jest bardzo dobrze pocięty, wielu się podobał.

Mnie się nie podoba. Divitis, zerowe pojęcie o dziedziczeniu, brak opisu linków i zastępujących tekstów tam gdzie są potrzebne, nadmiarowy arkusz, xhtml - posyłany jako tekst, do tego jedna bezużyteczna strona a przy tak napisanym kodzie będzie się trzeba pomęczyć aby dodać nowe. Wskazuje wyraźne oznaki cięcia pod tabele.

 

5. Nie była firma bo serwer był przeznaczony dla mnie, 3 z tych osób które są do przejęcia to znajomi, 1 to osoba z którą się rozliczyłem.

Najpierw piszesz że klienci, później że to tylko znajomi a zarazem sprzedajesz domenę istniejącą od kilku miesięcy i do tego oferującą publicznie* sprzedaż usług. A firmy jak sam powiedziałeś nie masz. Do tego skoro to twoi znajomi to im po prostu podziękuj, oddaj kasę i po problemie.

* Archiwalne zdjęcie:

5f14723f6ce412fa.jpg

 

Coś tu kręcisz. Założyłeś sobie hosting i po kilku miesiącach uzbierałeś te 4 osoby albo ktoś cię przycisnął z powodu braku firmy i teraz się na siłę pozbywasz, albo jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię cały czas o nowej. Starą pokazałem jako dowód na to że sprzedawałeś usługi hostingowe nie prowadząc firmy. A tym bardziej jeżeli pokazujesz szatą graficzną to chyba nie jesteś tak miły żeby ją za darmo oddawać bez powodu. W końcu jeżeli tylko znajomi to nawet jednej nie powinno w ogóle być.

Zakładając nawet że nie ma w tym kruczka to i tak od strony finansowej żadna łaska. Jest 4 klientów za których nikt nie dostanie pieniędzy a trzeba ich utrzymywać. Serwer praktycznie do ponownej konfiguracji chyba że ktoś jeszcze pracuje na PHP 4 (strzelam że mysql pewnie też).

Dobra, nie czepiam się więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tego jako czepianie się ;) .

 

Masz wiele racji, już tłumaczę dlaczego pozbuwam się wszystkiego.

 

 

Pewien czas temu zdecydowałem, że mam już wystarczającą ilość serwisów by skończyć z pojedynczymi kontami u hostingodawców. Tak też zrobiłem, żeby później wszystkiego nie zmieniać od razu wszystko na domene hostingpl.info gdybym miał założyć firmę hostingową.

 

Dedyk kupiłem, domene kupiłem, grafike kupiłem, administratora wziąłem, zabezpieczył serwer. Jako, że wielu mówiło, żebym nawet ze starą grafiką nie ruszał zamówiłem nową grafikę, cięcie. Znajomym dałem za coś tam kont kilka, ktoś tam przez znajomego kupił i na tym się skończyło.

 

Zdecydowałem że nie opłaca mi się wszystkiego przenosić z innych hositngów bo to za dużo roboty i postanowiłem w tamtym miesiącu kupić tym co mieli konta gdzies hosting, ale okazało sie ze musi być okres wypowiedzenia miesiąc o_O tak więc opłaciłem kolejny miesiąc....

 

Teraz tylko używam go dla serwisu mojego jednego i nie opłaca mi się bulić za niego tyle więc oddaję z wszystkim i 4 klientami... Których suma wartości kont wychodzi ok 150zł.

 

Jako hostingodawca sie nie widze wiec tez nie chce inwestowac.

 

Jeżeli znajdzie sie ktoś kto to szybko załatwi i pomoże znaleźć dobry hosting pod serwis erotyczny to oddam za free :P .

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×