Skocz do zawartości
Enegra

Moja Mała "czarna Lista" ;)

Polecane posty

Pytanie tylko, czy sprawdzałeś samą poprawność nipu i regonu, bo takowe można sobie stworzyć na podstawie wyliczeń w oparciu o tzw. "wagę" na podstawie której te numery są przyznawane. Z tym, że on mi na aż takiego matematyka nie wygląda, żeby wymyślać takie rzeczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

POWIĘKSZ OBRAZEK! I ZOBACZ PRAWEDE O TEJ FIRMIE P H C . p l i H O S T 4 E V E R . P L 1232222.gif

 

Jako były pracownik tej firmy która ciągle zmienia nazwę podsumuje:po1. Bardzo nie odpowiedzialny administrator właściciel Smek (młodociany, lubi popalić zielska itd.)po2. Serwer po taniości co nie zapewnia nawet "dobrych" jakości usług.po3. Serwer i usługi ceną nie odpowiadają temu ile są warte (serwer kupiony za 60zł msc) a usługi takie jak w cenniku, 1 serwer na 100 osób, nie dość ze zapchany często to jeszcze BackUpy nieosiągalne w razie awarii, częste resety, ściemniony uptime, panele z licencjami innych firm, czeste errory spowodowane pirackimi licencjami)po4. Kiepski kontakt z firmąTo tylko takie na szybkości, bo muszę wyjsc z domu, interesy. Wybaczą Państwo. Jak wrócę to dopiszę:DPozdrawiam Były ADMIN H O S T 4 E V E R . P L oraz PHC.pl (to to samo Lukasza Lelka z Bożej Góry - McN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
lol :P

 

Pewnie sam za dużo wypalił zielska i podmienił stronę :)

 

w jego przypadku to akurat bardzo możliwe :)

 

ale jaki uparty skubany. Wie, że robi gówno i zamiast skończyć się ośmieszać to dalej i dalej to samo...

 

strony jeszcze nie zmienił... http://forum.cast24.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się nad wykupieniem stramhostingu w tej "firmie" i coś mnie naszło, że by trochę po-googlać, gdyż wydało mi się to wszystko dość podejżane dlatego że:

 

- ceny do oferowanych usług dość niskie.

- nie działające forum (czyżby obawa co do opinii "klientów"?).

- po rozmowie na gg odniosłem wrażenie jak by raczej mnie zbywał niż chciał udzielić konkretnych informacji.

- obiecał mi włączenie testowego transcodingu i mówił ze to potrwa max do 12h, a jest już 30 min po czasie i nadal nic.

 

Posiadam obecnie hosting w e-cast.pl, ale gdy Cyrial sprzedał go, to straciłem zaufanie do nowych właścicieli zwłaszcza gdy pojawiło się kilka poważnych padów systemu. Szukam teraz czegos konkretnego i stawiam bardziej na wysoką jakość i profesjonalism, niż niską cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha...

Ale mnie ten obrazek uszczęśliwił;)

Mnie ten palant oszukał na 330zł - niestety nie umiem robić takich sztuczek jak są pokazane wyzej w obrazku...

 

ehh... :)

Dobre Dobre czekam na wiecej:)

 

A mam pomysł może zbierzemy sie ekipą i pojedziemy do niego, ciekawe co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej link nie działał wcale, teraz wchodzę i co widzę?

 

Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cast24.pl - moja opinia dotyczaca tej firmy oferujacej serwery shoutcast jest zdecydowanie nagatywna.Z koncem czerwca wykupiłem usługi tej firmy na serwer shoutcast i autopilot Mp3.Po kilku dniach zaczęły sie problemy z odtwarzaniem plików,pilot pomijał wiele nagrań - po interwencji stwierdzono,że cos z plikami mam nie tak co oczywiście było stwierdzeniem z ich strony kompletnie bzdurnym.Nie wspomne tu o wyłączaniu się serwera kilka razy w godzinach nocnych.Po uruchomieniu nowego panelu przez kilkanaście dniu było wszystko dobrze ale od tygodnia autopilot nie chce się włączyć,ERDS nie działa wysyłanie plików na serwer FTP też nie działa.Awaria trwa juz 6 dni i nie można liczyć na pomoc techniczną.W związku z tym rezygnuje z usług Cast24 i odradzam ich usługi wszystkim chcącym na poważnie prowadzić radio internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cast24.pl - moja opinia dotyczaca tej firmy oferujacej serwery shoutcast jest zdecydowanie nagatywna.Z koncem czerwca wykupiłem usługi tej firmy na serwer shoutcast i autopilot Mp3.Po kilku dniach zaczęły sie problemy z odtwarzaniem plików,pilot pomijał wiele nagrań - po interwencji stwierdzono,że cos z plikami mam nie tak co oczywiście było stwierdzeniem z ich strony kompletnie bzdurnym.Nie wspomne tu o wyłączaniu się serwera kilka razy w godzinach nocnych.Po uruchomieniu nowego panelu przez kilkanaście dniu było wszystko dobrze ale od tygodnia autopilot nie chce się włączyć,ERDS nie działa wysyłanie plików na serwer FTP też nie działa.Awaria trwa juz 6 dni i nie można liczyć na pomoc techniczną.W związku z tym rezygnuje z usług Cast24 i odradzam ich usługi wszystkim chcącym na poważnie prowadzić radio internetowe.

Miałem zrezygnowac z Cast24 ale do tej pory korzystam z ich usług.Przejście na nowy serwer nie jest takie proste i szybkie jakby sie wydawało,trzeba poinformować włascicieli stron i odtwarzaczy stacji radiowych o nowych linkach streamingu a to nieco trwa.Problemy z Cast24 po usunieciu awarii która trwała dużo czasu (za dużo) zniknęły i jak do dnia dzisiejszego wszystko działa bez jakichkolwiek problemów.Dlatego też postanowiłem jednak pozostać przy tej firmie a jeśli opisywany przypadek przytrafi się ponownie napewno zmienią usługodawcę którego już wstępnie wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×