Skocz do zawartości
xxxkowal

Szukam Stabilnego, Szybkiego Servera Dla Cms

Polecane posty

Witam potrzebuje dobre hostingu - stabilnego, szybkiego(chodzi o szybkie wczytywanie strony, obrazkow), żeby miał minimum 12gb transferu(najlepiej 15gb i wzwyż), i wolnego miejsca min. 2gb. Za cene MAX 170zł/rok

 

edit: testowałem - insane, iq.pl, masternet, easynet, i365.pl, netateria.pl i jakos nie moge wybrac tego najlepszego ; / (iq.pl za drogie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie założyłem konto na neteasy.pl i czekam na e-maila (cos długo : P), jeszcze mam ofertę od iq.pl za 170zł netto (tylko nie wiem czy ten server jest stabilny i szybki) a co do prohost.pl to w ogóle nie wiem jak sie sprawuje : O

 

edit: zależy mi na pojemności min.1,5gb ; P

 

@edit partyk

 

nie zauważyłem dzięki, jak narazie neteasy zaskoczył mnie miły panelem jak i szybkim wgrywaniem na serva pliki xd zobaczymy co dalej oczywiscie wszystko przetestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałbym dylemat między neteasy a prohost

Prohost w polsce

neteasy niemcy

oby dwie szybkie cięzki wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxxkowal: mail aktywacyjny z tego co widzę został wysłany o 19:39. Serwery w Polsce - już za chwilę ruszamy także i z tym.

 

edit: zrobiłeś literówkę w mailu przy rejestracji - e-wo zamiast e-wro.. Maile już wyszły ponownie na dobry adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS: Nie czytamy regulaminów promocji :)

 

Promocja obowiązuje przez cały okres użytkowania konta bez limitu czasowego, tzn jeśli konto zostanie wykupione dziś to przez cały okres jego użytkowania będzie obowiązywała opłata promocyjna.

Jeszcze 4 takie konta zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxkowal: mail aktywacyjny z tego co widzę został wysłany o 19:39. Serwery w Polsce - już za chwilę ruszamy także i z tym.

 

edit: zrobiłeś literówkę w mailu przy rejestracji - e-wo zamiast e-wro.. Maile już wyszły ponownie na dobry adres.

 

A te osoby co mają hosta u was aktualnie w .de ? mogą liczyć na przeniesienie do .pl ? :) Oraz jak będą wyglądały ceny w .pl ?? drożej czy tak samo .... oraz powiedzmy że można liczyć na przenosiny do.pl a czy np: za rok odnowienie będzie kosztowało więcej czy tak samo jak wcześniej przy "rejestracji" konta ? :) te pytania mnie nurtują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek: a wiesz od czego jest biuro obsługi? :D Nie będzie zmian cen, konta będą przeniesione.
Akurat bylo to jedno z niewielu pytan jakie pojawiaja sie na WHT, ktore wg. mnie powinno byc zadane wlasnie tutaj a nie do BOK'u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek: a wiesz od czego jest biuro obsługi? :D Nie będzie zmian cen, konta będą przeniesione.

 

 

Przy okazji się zapytałem ;f i już affera :>

 

 

Akurat bylo to jedno z niewielu pytan jakie pojawiaja sie na WHT, ktore wg. mnie powinno byc zadane wlasnie tutaj a nie do BOK'u :D

 

Dzięki za wyręczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiedzmy że szukam serva od 100 do 300 to jakibyscie mi polecali (zalezy mi bardzooo na szybkim wczytywaniu strony, obrazków oraz na min. 2gb dysku i 20gb/msc) wszystko co wytestowalem do 170 do chyba netateria wyszla najlepiej i i365, jeszcze insane testuje ale czekam na konto oraz progreso (tylko, że coś z ftp, wyszstko dobrze robie i nie łączy z ftp ; / host (nick).civ.pl login i hasło takie jak sie podawalo przy zakładaniu konta i tak nie działa eh ; /)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówisz że taka netarteria i i365 jest np. przed neteasy.pl :D To żeś chłopaków obraził :D

 

Zależy jakie kryterium oceny sobie obrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówisz że taka netarteria i i365 jest np. przed neteasy.pl wink.gif To żeś chłopaków obraził biggrin.gif

neteasy - jedynie co to obrazki sie szybko ładowały a strona główna nie wiec lepsze te dwa co wymieniłem zresztą podam strony i sobie porównaj wyczyszczając za każdym razem pamięć podręczną

 

 

neteasy - http://www.underfly.neteasy.pl

i365 - http://www.underfly.i365.pl/

netateria - http://www.underfly.netarteria.eu/news.php

 

edit: jak na razie chyba netateria rox jak dla mnie

 

edit2: hostingi do 300zł podajcie proszę : P

 

edit3: backup są stare, jakby co moja strona wygląda ciup inaczej : P (chodzi o newsy, wiecej działów i takie tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówisz że taka netarteria i i365 jest np. przed neteasy.pl :D To żeś chłopaków obraził :)

A dlaczego inne hostingi nie mają być lepsze?

toż tu już skrajna psychoza... :D

 

Mi również strona na neteasy.pl wczytuje się jako ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, porównanie z dwoma to jak porównanie ze wszystkimi? Wyraziłem opinię co do dwóch wymienionych. Jeden z powodu Pleska a drugi z powodu niechlubnej historii.

 

P.S. W netarterii podstrony i moduły najwolniej ładuje :D W neteasy i i365 porównywalnie choć subiektywnie neteasy o moment szybciej.

 

P.S.2 Co do głównej to mi neteasy najszybciej ładuje. Nie wiem skąd u Was te różnice. Być może kwestia styku de><pl. Pamiętajcie, że póki co neteasy ma serwery w de a netarteria i i365 już w Polsce. Jak już to porównujmy czas generacji generowany przez sam serwer a nie subiektywną szybkość ładowania się u poszczególnych osób. Miarodajność uzyskamy już niedługo w tym teście jak neteasy się przeniesie do polskiej serwerowni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony tylko napisze, że wiadomo, że jeżeli na stronie jest 500 kilo małych elementów graficznych to strona z Niemiec z pingiem 40 ms będzie sie ładowała wolniej jeśli chodzi o grafikę niż strona z Polski z pingiem 10 ms :D. Reszty rzeczy nie będe komentował, ale to tak tylko ku pamięci. Dodatkowo, patrząc na skrypt strony nie wróże jej raczej przyszłości na shared hostingu jeśli ma więcej niż 500-600 UU dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, porównanie z dwoma to jak porównanie ze wszystkimi? Wyraziłem opinię co do dwóch wymienionych. Jeden z powodu Pleska a drugi z powodu niechlubnej historii.

Owszem wszystkich... czytając oraz analizując Twoje wypowiedzi :D

Przy czym oczywistym jest, iż osoba wypowiadająca się tego nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.2 Co do głównej to mi neteasy najszybciej ładuje. Nie wiem skąd u Was te różnice. Być może kwestia styku de><pl. Pamiętajcie, że póki co neteasy ma serwery w de a netarteria i i365 już w Polsce. Jak już to porównujmy czas generacji generowany przez sam serwer a nie subiektywną szybkość ładowania się u poszczególnych osób. Miarodajność uzyskamy już niedługo w tym teście jak neteasy się przeniesie do polskiej serwerowni :D

 

W smumie po kolejnym testowaniu stwierdzam, że neteasy szybciej chodzi : ) (podstrony szybciej ładują, obrazki też tylko jak w galeri chce przeglądac zdjecia to chyba najwolnie : P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem wszystkich... czytając oraz analizując Twoje wypowiedzi :D

Przy czym oczywistym jest, iż osoba wypowiadająca się tego nie widzi :)

Taa kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień :)? Też dziwnie komentujesz firmy i się jakoś nie czepiam :D EOT.

 

Dobrze, a teraz mógłby mi ktoś polecic jakiś host od 100 do 300zł :) ? większy "konfig" strone wcześniej podałem

Co do magicznej bariery 300zł :

http://www.iq.pl/

http://www.kei.pl/

Ze wskazaniem na iq ale ceny mają wyższe.

 

W smumie po kolejnym testowaniu stwierdzam, że neteasy szybciej chodzi : ) (podstrony szybciej ładują, obrazki też tylko jak w galeri chce przeglądac zdjecia to chyba najwolnie : P)

Kwestia aktualnego wykorzystania łącz na styku z PL :) Co do galerii to u mnie tak samo chodzi. Problem zniknie po przenosinach do Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×