Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
B0FH

Serwer Shell Ircnet

Polecane posty

Witam, szukam dedyka (najlepiej w polsce) gdzie mozna laczyc sie z IRCNet na serwery Polskie najlepiej (zeby mial i:line) i kilka IP, obecnie mam w OVH z 2ma ip teoretycznie Francja i Polska lecz ani nie ma i:line na .fr ani na .pl IRCnet serwery i IRCopi nie dodadza ani we .fr ani w .pl ;) - polscy ircopi nie dodadza bo IP jest polskie lecz lacze z Francji, bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz trochę więcej wymagań dotyczących sprzętu, jak i parametrów łącza, oraz kwotę którą chcesz na ten cel przeznaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam dedyka (najlepiej w polsce) gdzie mozna laczyc sie z IRCNet na serwery Polskie najlepiej (zeby mial i:line) i kilka IP, obecnie mam w OVH z 2ma ip teoretycznie Francja i Polska lecz ani nie ma i:line na .fr ani na .pl IRCnet serwery i IRCopi nie dodadza ani we .fr ani w .pl ;) - polscy ircopi nie dodadza bo IP jest polskie lecz lacze z Francji, bez komentarza.

Nie ma takiej oferty bez limitu transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH jest we FR, co za tym idzie cenny są lekko inne niż w Polsce. To raz, a dwa to OHV ogranicza pasmo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałeś że chcesz w polsce w polsce za 200zł nie dostaniesz no limit trafic

Odradzam brać np. serwery w .de z limitem transferu na IRC. Znana mi jest sytuacja, kiedy to po większym ddosie serwerownia wystawiła fakturę na bodaj 1500 euro za "wykorzystany" transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, T, nie tylko Tobie... takze doswiadczylem takiej przykrej sytuacji... I Rowniez odradzam .de...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, bynajmniej ja, chcialem oszczedzic sobie przykrych dalszych doswiadczen z ta firma... Ircowe shelle polecam w azji, albo gdzies na polodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wie ktos gdzie mozna dedyka/vps do 200zl i z i:line na ircnet? bo tu na OVH powinienem miec na francje a nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×